Absolventi školy

Absolventi školy v roce 1969

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

BAKO Vincent, BĚHÁVKA Miroslav, BOREK Karel, BRUMOVSKÝ Jaromír, BUCÍN Ivo, ČECH Karel, ČERNÝ Miroslav, DANĚK Rostislav, DVORSKÝ Josef, FALTÝNEK Antonín, FIALA Ivan, FRÝBORT Pavel, GALUS František, HALMO Štefan, HANEL Vladimír, HAVLÍČEK Karel, HEINZ Josef, HRŇÁK Josef, JEŘÁBEK Jan, KLEINER Jaroslav, KOSTIHA Josef, KÖNIG Vladimír, KŘENEK Josef, KYLIÁN Josef, MAČÁK Vlastimil, MIKŠÍK Oldřich, MNOŽIL Jaroslav, MOSER Jiří, NOVÁK Ladislav, PIŇOS Bohumil, PIVODA Emil, RAŠKA Luděk, ROZUMEK Miloslav, SEKANINA Josef, SELUCKÝ Bohumil, SILNÝ Josef, SLEZÁK Petr, SOUŠEK Jaroslav, ŠALANTAI Dušan, ŠIK Zdeněk, ŠKRABAL Oldřich, ŠROM Bohumil, ŠTALMACH Miroslav, TICHÝ Bořivoj, TOMÁŠ Jaroslav, TRÁVNÍČEK Milan, VANDA Josef, VAVRDA Jiří, VORÁČ Jaroslav, VYSLOUŽIL Jiří, ZAJDA Petr, ZAPLETAL Josef, ZELINKA Jan, ZEZULA Milan, ŽELEZNÝ Josef

Obor studia: AUTOMECHANIK

ADAMÍK Jaroslav, BLAŽEK Miroslav, BRITÁŇÁK František, ČECH Zdeněk, ČERNÝ Jiří, ČÍHAL Zdeněk, DANĚK Pavel, DOKLÁDAL Jaroslav, FALTÝNEK Jiří, GÉDOŠ Jaroslav, GRITNER Jiří, GRYGÁREK Štěpán, HAŠA Karel, HERBERK Přemysl, HEŘMÁNEK Zdeněk, JAHODA Jan, JANEČKO Zdeněk, JUŘENA Jaroslav, KELNER Jan, KOČENDA Miroslav, KOPÁČ Jaroslav, KOPEČNÝ Jiří, KOVÁŘ Miroslav, KRAMNÝ Lubomír, KRUMNIKL Jaroslav, KŘEHÁČEK Jaroslav, KUBÍK Zdeněk, KUBIŠ Milan, LOUTOCKÝ Josef, LOVECKÝ Vilém, MÁDR Arnošt, MACHALKA Miloslav, MAZÁNEK Karel, MUDRÁK Vladimír, MUZIKANT Josef, MYNAŘÍK Jiří , NĚMČANSKÝ Vojtěch, OLBORT Andrej, OPLETAL Květoslav, ORAL Josef, PATÁK Jaroslav, PELIKÁN Miroslav, PERNIČKA Antonín, PLUSKAL Stanislav, POSPÍŠIL Josef, POSPÍŠIL Miroslav, POVALIL Josef, PŘIKRYL Ivo, RUJBR Vladimír, SČIBR Petr, SEDLÁČEK František, SEDLÁK Bořivoj, STRATIL Jiří, SVOBODA Stanislav, SVOJANOVSKÝ Lubomír, SYSEL Jaroslav, ŠTĚPÁN Pavel, TOMAN Ladislav, VELECKÝ Antonín, VITÁSEK Petr, VLČEK Antonín, VODIČKA František, VRANKA Stanislav, ZAPLETAL Dušan, ZEIZINGER Miroslav, ZPĚVÁK Milan, ŽATKA Miloslav, ŽMOLÍK Alois, ŽONDRA Drahoslav

Absolventi školy v roce 1970

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

BEDAČ Pavel, BUČÍK Petr, BÝČEK Svatopluk, CITOVSKÝ Rudolf, DRAHNÍK Jan, DVOŘAN Jan, DVOULETÝ Jiří, DVOULETÝ Josef, FAJMON Vladimír, HAVLÍK Jan, HNILICA František, CHYLÍK Vladimír, JAŠEK Vladimír, JURČA Jan, JUŘENA Vladimír, KLÁBNÍK Zdeněk, KOBLASA Pravoslav, KOPEC Petr, KUBÍN Svatoslav, KUPEC Josef, LENHART Miroslav, MATÝSEK Zdeněk, MILER František, NAVRÁTIL Jiří, NOVÁK Miroslav, PRCHLÍK Božík, ŘÍHA Josef, SOLDÁN Pavel, SUCHÁNEK Jaromír, SVOBODA Bohumil, ŠTĚPÁNEK Bořivoj, ULRICH Pavel, VALO Jan, VAVŘINÍK Miroslav, VLČEK Milan, VOJTÍŠEK Jindřich, VYSTRČIL František, WINTER František

Obor studia: STROJNÍ ZÁMEČNÍK

ČECHÁČEK Pavel, KUCHAŘ Slavomír, MATĚJKA Milan, NECKÁŘ Radomil, VYCHODIL Miloš

Obor studia: AUTOMECHANIK

AXMAN Karel, BAKALA Antonín, DAMBORSKÝ Karel, DOKOUPIL Josef, DOLEŽAL Mojmír, DOLEŽEL Zbyněk, DOZRÁL Petr, FIŠR Antonín, GRUBER Vít, HLOŽEK Josef, HORÁK Milan, HRADIL Jiří, HRNČIARIK Josef, HUMENČÁK Josef, CHAMRAĎA Jaromír, JEMELKA Ladislav, JEŽEK Ludvík, KRÁL Arnošt, KREJČÍ Karel, KROČA Jan, KUBALÍK Pavel, KUKULA Jaroslav, MADĚRA Zdeněk, MÁDR Miroslav, MATUCHA Milan, MIKULKA Antonín, NAUČ Václav, NEJEDLÝ Petr, NĚMEC Stanislav, PALÁNEK Stanislav, PETRŮŇ Ivo, PETRŽELA Zdeněk, POLÁK Jaroslav, POSPÍŠIL Zdeněk, PROCHÁZKA Vladimír, PROCHÁZKA František, ROCHOVANSKÝ Jiří, ROUPEC Jaroslav, RUBÍČEK Vlastimil, SEMÉNKA Jindřich, SKOKÁNEK Pavel, SOUKENÍK Karel, STRATIL Bohumil, ŠKŮREK Petr, ŠPAČEK Miroslav, ŠPIČÁK Karel, ŠTOKMAN Ruda, TICHÝ Ivo, TOMANEC Lubomír, TRHLÍK Pavel, TYL Petr, TYL Ivo, VANĚK Bedřich, VAŘEKA Oldřich, VRBKA Ilja, VYSLOUŽIL Vít, WAGNER Jan

Absolventi školy v roce 1971

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

BAKO Jan, BALÁŽ Vladimír, BALÍČEK Pavel, BARTOŇ Josef, BATĚK Josef, BOHDÁLEK Radko, BONČEV Lubomír, BURDA Oldřich, CÍSAŘ Josef, DADÁK Václav, DLOUHÝ Václav, DOSTALÍK Josef, DUDA Pavel, FIALA Jiří, HANÁK Josef, HRADIL Alois, CHMELA Vlastimil, JAKEŠ Čestmír, JANOVÁČ Antonín, KACÍŘ Liboslav, KOHOUTEK Bohumil, KOMÍNEK Vlastimil, KOSÍK Karel, KOUTNÝ Ivan, KRBÁLEK Milan, KRYŠKA Miroslav, KUČA Jiří, KUPKA Miroslav, LAVRENČÍK Tomáš, MARTINÁK Josef, MAZAL Josef, MIKULKA Josef, NEORAL Josef, PAVELKA Zdeněk, PELIKÁN Jaroslav, PODBEHLÝ Alexandr, POSÁK Leopold, PROCHÁZKA Miroslav, PRUDKÝ František, PŘIDAL Miloslav, RICHTER Jiří, RUBAČÍK Břetislav, ŘÍHA Břetislav, SCHÄFER Pavel, SKŘÍTECKÝ Josef, SLOUKA Ladislav, SVOBODA Radomír, ŠÁNDOR Milan, ŠROM Oldřich, ŠUSTÁČEK Josef, TOMÁŠEK František, UHLÍŘ Josef, VESELÝ Bohumil, VLČEK Milan, VŠETIČKA Karel, VYHNÁNEK Karel, Obor studia: ZÁMEČNÍK Václav, ZBÍRAL Vlastimil, ZETKA Antonín, ZUŠTIN Ladislav

Obor studia: AUTOMECHANIK

BARTL Pavel, BARTONĚK Jiří, BEZDĚD Josef, BÍLÝ Zdeněk, BOHDÁNEK Luděk, BOROVIČKA Ladislav, DOBŠINSKÝ Rudolf, DOLEŽAL Václav, ENDEL Jan, FLAKS Alois, GREPL Karel, GRYGA Antonín, HALODA Josef, HORNÝ Jiří, HORVATH Jan, HRADEČNÝ Ivan, JEŽÁK Zdeněk, JÍRŮ František, KADLČÍK Jaroslav, KECLÍK Rostislav, KLEMENT Jaromír, KOKORUĎA Oldřich, KOMÍNEK Rudolf, KONUPČÍK Miroslav, KOROL Jan, KOUDELKA Vladimír, KOVÁŘ Jaroslav, KRÁL Zdeněk, KUBĚNA Ludvík, KULATÝ Josef, KULIČKA Svatopluk, LAKOMÝ Josef, LIPEK Vladislav, LIPKA Miloslav, LUKEŠ Vlastimil, LUKEŠ Bohumil, MACHÁČEK Milan, MAŇAS Jiří, MOUDRÝ Vladimír, NAVRÁTIL Josef, NEUBAUER Josef, NOVÁČEK Miroslav, NYGRÝN Ivan, ODSTRČILÍK Josef, ONDRAČKA Jaromír, OPLETAL Jiří, OTAVA Oldřich, PASTYŘÍK Jiří, PLUSKAL Ladislav, POKORNÝ Stanislav, POSPÍŠIL Vladimír, POSPÍŠIL Jiří, PRAVEC Miroslav, PROCHÁZKA Pavel, RADOLF Stanislav, RAKUS Petr, RŮŽEK Bohumil, SABÁK Pavel, SKALKA Josef, SNÁŠEL Jarmil, SOBOTA Jaroslav, STRAKA Miroslav, SVOBODA Vojtěch, ŠAFÁŘ Miroslav, ŠTURSA Tomáš, TOMAN Miroslav, VACULÍK Vlastimil, VÁVRA Jaromír, VOJÍŘ Josef, VOTROUBEK Zdeněk, VYSLOUŽIL Jaroslav, VYSLOUŽIL Miloslav, ZAJÍC Jiří, ZELENÝ Jaroslav, ZEMAN Jiří, ZEMÁNEK Josef, ZVONEK Ladislav

Absolventi školy v roce 1972

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

ANTONÍČEK Jan, BECK Jaroslav, BĚHAL Josef, DOČKAL Pavel, DOSTÁL Vítězslav, GAJDOŠÍK Josef, GAJTANDŽIJEV Fedja, HÉGER Lubomír, HOLOUBEK Jiří, JAKUBA Miroslav, KALA Jan, KNÍŽ Josef, KOŽENÝ Milan, KRKOŠKA Josef, KUBEŠ Jiří, LANGR Bedřich, LIPENSKÝ Zdeněk, LOS Jiří, MAREK Milan, MATYSKA Miroslav, MELICHÁREK Lubomír, MENŠÍK Věroslav, MLČÚCH Lubomír, NOVÁK František, OBDRŽÁLEK Josef, ODSTRČIL Josef, PRECLÍK Vítězslav, RIEDINGER Jindřich, RYŠAVÝ Robert, ŠPALEK Antonín, ŠPERKA Ladislav, URBAN Ladislav, VANSKÝ Milan, VAVŘINÍK František, VÍTEK Jan, VOJÁČEK Miroslav, VONDRÁŠEK Jiří, ZEMAN Vladimír, ZLATNÍČEK Martin

Obor studia: AUTOMECHANIK

BERKA Jiří, BERKA Stanislav, BIČAN Antonín, BLÁHA Ivo, BOUCHAL Rostislav, BRÁBLÍK Rostislav, BRODA Waldemar, BRZOBOHATÝ Miroslav, CACH Marek, CEJNEK Václav, CRHONEK Vladimír, DOLEŽEL Milan, DOPITA Miroslav, DROZD Karel, FOLDYNA Bohuslav, HALAMA Jan, HASALÍK Václav, HOMOLKA Jan, HORKÝ Zdeněk, HORNIŠL Zdeněk, HUŠÁK Petr, JANEČEK Bohuslav, JUREČKA Jiří, KNOBLOCH Josef, KONEČNÝ Jiří, KOPECKÝ Bořivoj, KOTORA Zdeněk, KOUPIL Stanislav, KRAJČA Karel, KROČA Milan, KRUTIL Jiří, KRYSTÝNEK Josef, KÚDELA Stanislav, LÁTAL Oldřich, LEZNA Miloslav, MILDE Alois, MITÁČEK Ladislav, NAVRÁTIL Antonín, PETROVIČ Miloš, PIŇOS Vojtěch, POLÁŠEK Zdeněk, PONÍŽIL Milan, POSOLDA Jaromír, PŘÍBORSKÝ Milan, ROZKYDÁLEK Vladimír, ŘEHÁK Jiří, SEDLÁČEK Jiří, SIGMUND Milan, SLOVÁČEK Vladimír, SMIČKA Jiří, SMOLKO Petr, SPÁČIL Vladimír, STRYJA Pavel, STRYK Petr, SVOBODA Jiří, SWACZYNA Emil, SÝKORA Jiří, ŠKRÁČEK Ladislav, ŠOLEK Karel, ŠTIPČÁK Jaroslav, TICHÝ Jaroslav, TILL Zdeněk, VALOUCH František, VLÁČIL Jiří, VYCHODIL Miroslav, WEBER Jiří, ZÁBOJNÍK Pavel, ZEMAN Ladislav, ŽÁK Josef,

Absolventi školy v roce 1973

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

BOUDNÍK Oldřich, DUBEN Miloslav, FOJTÁŠEK Jan, GOLD Boleslav, HEGER Mojmír, HNILIČKA Boleslav, HON Jiří, CHVÍLA Josef, JORNÍČEK Vladimír, KLÍMEK Milan, KOMÍNEK Lubomír, KOPEČEK Miroslav, KOVALČÍK Alois, KREJČIŘÍK Jaroslav, KUBENA Ludvík, MALINKA Antonín, MULÁK Václav, ONDŘEJKA Vladimír, PAVLÁČEK Pavel, SALINGER Zdeněk, SEDLÁČEK Vladimír, SEDLÁŘ Viktor, SEKANINA Karel, SLABÝ Jiří, STEINER Petr, ŠÁŠ Jan, ŠVANDA Rudolf, VESELÝ Vojtěch, VIMR Petr, VLČEK Jan, VYCHODIL Jaroslav, ZATLOUKAL Vladimír, ZBOŘIL Vojtěch, ZLÁMAL Svatopluk, ŽĎÁREK Jaromír

Obor studia: AUTOMECHANIK

BEDNÁŘ Jaroslav, BEDNAŘÍK Josef, BÍLA Miroslav, BLÍŽENEC Vladimír, BORECKÝ Jaromír, CÁSEK Josef, DOSTÁL Jiří, DVOŘÁČEK Vlastimil, GREPL Jan, HANZLÍK Milan, HAVELKA Jiří, HAVLÍČEK Jaroslav, HEMALA Miroslav, HRMEL Josef, JANČAŘ Jaromír, JUŘÍK Pavel, KADLČÍK Pavel, KALÁB Lubomír, KOPEČNÝ Lubomír, KOUTNÝ Vítězslav, KRÁL Jiří, KROPÁČ Jiří, KULÍŠEK Jan, KVASNICA Jan, KYSEL František, LABOUNEK Stanislav, LANG Rudolf, LEITGEB Jaroslav, MACHÁČEK Jaroslav, MIKULKA Lubomír, NĚMEC Petr, NEVÍMA Jaroslav, OBRUČNÍK Stanislav, PÁTEK Josef, PAVELA Zdeněk, PAVELKA Oldřich, PAZDERA Zdeněk, PERUTKA Jiří, PISKA Milan, PLHAL Vladimír, SKOUMAL Josef, SMÉKAL Stanislav , SPURNÝ Vítězslav, STAŇKA Pavel, STEHLÍK Petr, STEIGER Vladimír, STEJSKAL Dalibor, STRAKA Vlastimil, SYSEL Jiří, TREFILÍK Zdeněk, VIMR Pavel, VYDRA Bedřich, VYMĚTAL Jan, ZBRÁNEK Antonín, ZIMAN Jaroslav, ZVONEK Alois, ŽUPKA Luděk

Obor studia: ZEDNÍK

DROZD Vladimír, JORDÁN František, KOŘÍNEK Bedřich, LEŠENAR Drahomír, SEDLÁK Miroslav, SEDLÁK Miroslav , SIGMUND Ladislav, ŠRÁMEK Miroslav, ŠRÁMEK Václav, TYLŠAR Zdeněk

Absolventi školy v roce 1974

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

ADAMČÍK Josef, BARTOŠEK Tomáš, BIČÁNEK Zdeněk, DOLEŽEL Vítězslav, GALUŠKA Ludvík, HAMMER Vratislav, HOLČÁK Ivan, KREJČÍ Oldřich, KUGLER Jiří, LATINA Josef, LUKÁČ Josef, MAŠLÁŇ Zdeněk, MEIXNER Petr, MICHLÍK Lubomír, MLČOCH Vladimír, NEPLECH Vlastimil, NOVOTNÝ Jan, NOVOTNÝ Lubomír, ONDRUŠ Petr, PAPŠÍK Karel, PODROUŽEK Rostislav, SNÁŠEL Jan, SPÁČIL Dalibor, SUBOTA Michal, ŠARATA Antonín, ŠŤASTNÝ Jiří, ŠVEC Zdeněk, TATAŘÍK Jaroslav, TOŠENOVSKÝ Jiří, WEBER Antonín, WINKLER Jaroslav, ZDAŘIL Jaromír, ŽŮR Pavel

Obor studia: AUTOMECHANIK

ADÁMEK Petr, BAČÁK Jaroslav, BARCAL Václav, BAŤKA Jan, BERAN Jaroslav, BIELESZ Radomil, BLANICKÝ Jiří, BROŽEK Petr, DOBEŠ Jaroslav, DOČKAL František, DOLEŽEL Zdeněk, DORŇÁK Milan, DVOŘAN Petr, FLAŠAR Miroslav, GALAS Jaroslav, GRYGAR František, HADERKA Jaroslav, HOLČÁK Lubomír, HRADIL Karel, HRON Jaroslav, CHALOUPKA Miroslav, CHROMEK Roman, KASTL Bohuslav, KEDROŇ Vlastimil, KELLNER Jaroslav, KONEČNÝ Petr, KOUŘIL Dušan, KOZÚBEK Stanislav, KRYL Pavel, KŘÍŽANIČ František, KUČÍK Josef, KUDLA Ivo, KVAPIL Vojtěch, LAHULEK Jaromír, LEITGEB Vladimír, LENERT Jan, MAREČEK Zdeněk, MAREŠ Jiří, MĚRKA Miroslav, MIKULKA Milan, MORAVČÍK Štěpán, MORIC František, NAVRÁTIL Václav, NOVOTNÝ Vladimír, ONDERKA Petr, PALATÝ Vlastislav, PAVLAS Rudolf, PIŠTĚK Antonín, POSPÍŠIL Květoslav, PŘIDAL Petr, RAJČAN Jan, SKÁCEL Jan, SPURNÝ Ivo, STEJSKAL Vladimír, STUDENÝ Miroslav, ŠIMÍK Jaroslav, ŠIMÍK Jiří, ŠŤASTNÝ Adolf, ŠTĚPÁN Pavel, ŠTUDENT Josef, TUREK Jaroslav, USTRNUL Stanislav, VÁCLAVÍK Karel, VAIDA Jiří, VÁLEK František, VESELSKÝ Josef, ZÁHUMENSKÝ Oldřich, ŽIŽKA Miloslav

Absolventi školy v roce 1975

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

BEZLOJA Lubomír, ČURDA Radomil, DOLEŽAL František, DRMOLA Ondřej, HANEL Petr, HOCK Jiří, CHYTIL Julius, INDRÁK Lubomír, JURA Zdeněk, KAŠPÁREK Jiří, KONEČNÝ Zdeněk, KONÍČEK Zdeněk, KRYGEL Miroslav, KŘIVKA Rudolf, KVAPIL Jaroslav, LÁŠ Michal, MATYÁŠ František, MIČEK Josef, MIKULA Pavel, MRÁZEK Radomil, NENUTIL Luboš, PALUCHA František, PAVELA Pavel, PEŠTUKA Ivo, PETRÁŠ Jiří, PETRŮ Jiří, PIŇOS Jaroslav, POPELKA Antonín, POSPÍŠIL Zdeněk, RYŠÁNEK Pavel, SKŘÍTECKÝ Jan, SMYSL Radoslav, SOCHOR Bohuslav, STAŇKA Petr, STREJČEK Rostislav, SUTTNER Slavomír, SVOZIL Josef, ŠINOR Ladislav, ŠKAROUPKA Ladislav, Obor studia: TESAŘ Jiří, TINKA Jaroslav , VÁGNER Jaromír, VLČ František, VOLF Jiří, WENZL Vladimír, ZLÁMAL Stanislav

Obor studia: AUTOMECHANIK

BEČÁK Karel, BEIL Jan, BERAN Miroslav, BLAHO Josef, BUŠTA Jaroslav, DOKOUPIL Josef, DOLEJŠ Jaroslav, DOSTÁL Jaroslav, DOSTÁL Mojmír, FIŠER Vojtěch, HANÁK Dalibor, HEINZ Jiří, HRDINA Ivan, HRUBÝ Stanislav, CHLUP Jaroslav, JANAS František, JANÍČEK Pavel, JANOŠÍK Josef, JÉGL Vlastimil, JURÁK Josef, KEPRT Pavel, KLEIN Vladimír, KOĎOUSEK Jiří, KOSTRŮNEK Zdeněk, KREJČÍ Alois, KRYSTEK Karel, LÓN Jiří, MACHALA Ctibor, MACHŮ Otakar, MALUŠ Jindřich, MARTINEC Milan, MICHALEC Jaroslav, MOŘKOVSKÝ Vladimír, NOVÁK Rostislav, NOVÁK Zdeněk, ORAVEC Vlastimil, PODIVÍNSKÝ Zdeněk, SEDLÁČEK Miloslav, SEDLÁČEK Zdeněk, SKOPALÍK Pavel, SLAVÍČEK Jaromír, SMITAL František, SOMMER František, SPÁČIL Pavel, STUDENÝ Vladimír, ŠNAJDAR Ladislav, ŠNAJDER Jan, THOŘ František, TROJÁK Josef, TYL Miroslav, TYLŠAR Jaroslav, URBAN Roman, VALENTA Milan, VEČEŘA Vladimír, VYBÍRAL Pavel, VYKOPAL Milan, VYROUBAL Josef, VYTÁSEK Jiří, ZAJÍC Jaroslav, ZBOŽÍNEK Jaroslav

Obor studia: ZEDNÍK

BĚHAL František, FIALA František, GALANSKÝ František, HAVELKA Petr, HEJDA Hynek, CHYTIL Josef, JANOŠEK Antonín, JELÉNEK Josef, KLÍMA Pavel, NAJBR Jindřich, PAVLÍK František, ROD Josef, ŘEZÁČ Jaroslav, SITA Petr, SLÁČALA Jiří, ŠINDELÁŘ Petr, ŠPIČÁK Michal, ŠVRČEK Jiří, ZÁBRANSKÝ Jiří, ZATLOUKAL Břetislav

Absolventi školy v roce 1976

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

BARTOŠ Jaroslav, BĚHÁVKA Josef, BRICHTA Miroslav, FORMAN Luděk, FRÝDL Jiří, GALUS Květoslav, HAMPL Jan, KAŠTAN Pavel, KLAPKO Jiří, KOLEČKÁŘ Miroslav, KRYSTÝNEK Bohumil, LÁTAL Jiří, MALINA Oldřich, MATOUŠEK Vladimír, MIČKA Zdeněk, MÜLLNER Jan, NEDĚLNÍK Vojtěch, NEPUSTIL Bohumil, PAVLOVIČ Petr, POPELKA Josef, PŘEROVSKÝ Zdeněk, PSOTKA Zdeněk, PURČ Petr, SALAJKA Libor, SÍČ Milan, SKOPAL Jaromír, SKŘÍČKA Jan, SLAVÍK Miroslav, SLEPÁNEK Miroslav, STREJČEK Pavel, STUŠKA Jiří, ŠIMÁK Josef, ŠKAVRONKA Miloš, ŠTĚRBA Josef, ŠULÍK Antonín, TOMAN Jiří, TOMÁNEK Jiří, TOMANÍK Stanislav, TOMÁŠEK Roman, VÁŇA Zdeněk, VRÁTNÝ Milan, VRZAL Josef, ZAPLETAL Radislav

Obor studia: AUTOMECHANIK

ANDRÝSEK František, BÍLEK Ivo, ČAPEK Marian, DOČKAL Ivo, DOKOUPIL Svatopluk, DRESLER Jiří, DVOŘÁK Pavel, FEXA Ladislav, FOJTÁŠEK Václav, FORET Aleš, FRANK Ivo, GERŠI Ivan, GRÉZL Jiří, HANÁČEK Miroslav, HANUŠ Jaroslav, HEGER Vladimír, HROUZEK Milan, HUF František, HŮLKA Ivo, HVĚZDA Miroslav, JANÍK Jiří, JEDLIČKA Miroslav, KAČANOVSKÝ Michal, KAFKA Jiří, KAMENÍK Ladislav, KOHN Ivo, KOHN Petr, KRATOCHVÍLA Jan, KRŠA Vojtěch, KŘÍŽEK Jaromír, KUBIŠ Miroslav, KVARDA Lubomír, LÁNER Miroslav, LANG Vlastimil, LEPA Jiří, LIBRA Martin, LIŠKA Jan, LORENC Pavel, MALÍK Vlastimil, MIKEL Vlastimil, MIKLÍK Jan, NAKLÁDAL Jaroslav, NAVRÁTIL František, NEDVĚD Lubomír, NEJEZCHLEBA Daniel, NĚMEC Miloslav, NEZHYBA Václav, OSTROVSKÝ František, PAVLÍK Ladislav, PAZDERA Vladimír, PECHA Lubomír, PETRÁŠ Milan, PIKNER Milan, PITÁK Vendelín, PLÁŠEK Vladimír, POLÁCH Jiří, PONČA Milan, PROCHÁZKA Miloš, PROSECKÝ Josef, PROŠEK Miroslav, RŮŽIČKA Zdeněk, ŘÍČNÝ Milan, SIKORA Ota, SMEJKAL Oldřich, SOUKUP Karel, SPĚVÁK Václav, STRECK Gustav, SZELIGA Zdeněk, ŠENK Luděk, ŠILHA Václav, ŠRUBAŘ Milan, TENGLER Josef, VAŠENKA Zdeněk, VINTR Antonín, VLAŠANÝ Miroslav, VRBA František, VYSKOČIL Karel, WOJNAR Vilém, ZAPLETAL Vladimír, ZAPLETAL Zdeněk, ZAPLETAL Jiří, ZOUHAR Stanislav, ZVONEK Jan

Obor studia: ZEDNÍK

BRODA Petr, BUCHTÍK Miroslav, GRECMAN Petr, KAPITÁN Roman, KOHOUTEK František, KUKUČKA Milan, LAVRENČÍK Josef, MIROŠ Luboš, NOVÁK Ivan, ONDRÁČEK Miloš, PLUHÁČEK Zdeněk, POPELKA Jaroslav, RYŠAVÝ Oldřich, SÁRKÖZI Alexandr, STRNAD Jiří, TOMEŠEK Jaroslav, VAŘEKA Jaroslav,

Absolventi školy v roce 1977

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

DOČKAL Jiří, DVOŘÁK Tomáš, FRANC Antonín, FRANTA Milan, FRÝBORT Karel, HRUŠÁK Viktor, INDRÁK Zdeněk, KASAL Bohumil, KONEČNÝ Stanislav, KRÁL Josef, KŘÍŽEK Jaroslav, LORENC Rafael, MIKEL Jaroslav, NÁBĚLEK František, NOLL Radomír, NOVOSAD Milan, PÍŽA Zdeněk, PODHORNÝ Jaroslav, POLÁCH Jaromír, POSPÍŠIL Jiří, POVER Nandor, PSOTKA Jaroslav, ROZSYPAL Jiří, SOSÍK Miloš, SYROVÁTKA Milan, ŠINDELÁŘ Stanislav, ŠPIČÁK Josef, TOMÁŠEK Jaroslav, TUČEK Pavel, VACÍK Václav, VARMUŽA Vladimír, VÁVRA Pavel, VELECKÝ Jindřich, ZEMAN Radoslav

Obor studia: AUTOMECHANIK

ABRHÁM František, ADÁMEK Jiří, BAŠTRNÁK Karol, BENČÍK Leonard, BERAN Antonín, BILÍK Petr, BLAŽEK Karel, BRZICA Antonín, BUREŠ Aleš, ČEPL Jan, ČERNÝ Lubomír, ČERNÝ Roman, DOČKAL Jaroslav, DOLÁK Leopold, DOMINIK Petr, DREISEITEL Jaromír, DREXLER Jan, DVOŘÁČEK Jaroslav, FIALA Pavel, FOUKAL Pavel, FRÝDEK Jan, GRONYCH Jindřich, HANÁK Lubomír, HOŘEJŠÍ Robert, JAKUBIČEK Jaroslav, JANÍK Antonín, JANOŠ Martin, JURNÍK Milan, KUBIŠ Jan, LEBEDA Jan, MALÉŘ Radomír, MALIŇÁK Robert, MAZUR Ladislav, MIKULENKA Miloslav, MÍŠEK Vladimír, NEČAS Jaroslav, NEJMET Štefán, NOVOTNÝ Václav, OČENÁŠEK Luděk, OTÁHAL Josef, PALLY Pavel, PLÁŠEK Vlastimil, PIŇOS Petr, POSPÍŠIL Josef, POŠTULKA Radomír, PROTIVANSKÝ Jiří, SALOŇ Josef, SEDLÁČEK Jaroslav, SEDLÁČEK Stanislav, SEDLÁŘ Josef, SIKORA Karel, SILNŮŠEK Otto, SKOTNICA Bohuslav, SLAVÍK Vladimír, SMÉKAL Marek, SPURNÝ Jiří, SUPERAUTA Petr, SVOBODA Jiří, SVOBODA Jaroslav, ŠKVOR Karel, ŠPUNDA Milan, ŠVEC Jiří, TĚTHAL Vladimír, THOMAS Zdeněk, TOPIČ Roman, URBÁNEK Petr, URBÁŠEK Jaroslav, VÍTEK Stanislav, VOGL Miroslav, VRBA Tomáš, VYSKOČIL Jiří, ZAPLETAL Karel, ZAVADIL Vladimír, ZEDNÍK Zdeněk,

Obor studia: ZEDNÍK

CRHA Josef, HÁJEK František, HUDEČEK Bohumil, KNEDLÍK Pavel, KOUT Josef, MIKLAS Pavel, MORBITZER Jiří, PAVLÍK Jan, PRYČ Jaroslav, ŘEHULKA Josef, SROVNAL Jaromír, ŠČUKA Stanislav, ŠPUNDA Ladislav, VÁCLAVÍK Zdeněk, VANĚK Milan, VÁZLER Bohumil, ZÁLEŠÁK Josef, ZEMEK Luboš

Absolventi školy v roce 1978

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

BATĚK Miroslav, BATTA Jaromír, BOKŮVKA František, BRADA Jaromír, BUIGL Eduard, DAŇHEL Bedřich, DOSTÁL Ladislav, DVOŘÁČEK Libor, HASAL Jiří, HOSKOVEC Ladislav, HRACHOVINA Oldřich, INGR Radim, JAHELKA Zdeněk, JURA Miroslav, KADLČÍK Jaroslav, KELLER František, KONEČNÝ Antonín, KRAJČOVIČ Pavel, KŘEN Miroslav, KUTLÁK Juraj, LAVIČKA Jiří, MELKA Roman, MIK Miroslav, MÜLLER Jaroslav, NESTROJIL Rostislav, PASTYŘÍK Oldřich, PELC Vladimír, RICHTER Petr, RYCHLÝ Jiří, SEKANINA František, SLUNSKÝ Antonín, SLAVÍČK Miroslav, SLAVÍK Stanislav, SOLDÁN Milan, STRAKA Jaroslav, ŠMÍD Lubomír, VOJÁČEK Jiří, VYCHODIL Alois, ZÁMEČNÍK Ladislav, ŽIŽKA Oldřich

Bui guang Lu, Bui kim Tan, Dang ba Hoi, Do trong Hung, Le ba Tiep, Le ngoc Hung, Le van Teo, Ngo duc Nguyen, Nguyen Duong Hoai, Nguyen huu Thanh, Nguyen minh Huu, Nguyen van Hoi, Nguyen van Than, Nguyen xuan Duong, Pham ngoc Danh, Pham ngoc Thao, Pham xuan Hoang, Vo huy Binh, Vo van Nghia, Vu ngoc That

Obor studia: AUTOMECHANIK

ANTONÍČEK Josef, BALÁŽI Luděk, BANÁT Zdeněk, BARTL Oldřich, BENEŠ Milan, BENISCH Josef, BLÁHA Leopold, BLATNER Rudolf, BRADÁČ Jiří, ČAPEK Radomír, ĎÁSEK Zbyněk, DOSTÁL Jiří, DOSTÁL Zdeněk, DVOŘÁK Petr, FAKTOR Stanislav, FILKASZ Petr, GALUS Josef, GATĚK Jaroslav, GERŽA Zdeněk, KMEŤO Štefan, KOLC Roman, KOUBEK Petr, KRATOCHVÍL Miroslav, KRYSLIČKA Jiří, KRYSTÝNEK František, KUBÁLEK Josef, KUČERA František, KUTTICH Jiří, MADĚRA Karel, MAREK Karel, MEDŮSEK Jan, MELKA Milan, MELOUN Miloslav, MENŠÍK Stanislav, MICZA Vladislav, MLČÁK Pavel, MOŠTĚK Stanislav, MYŠÁK Vlastimil, NEDBAL Tomáš, OKLEŠTĚK Karel, PAVLÍČEK František, PIETRAS Václav, PLÁNKA Rostislav, PLÁNKA Stanislav, PLOC Peter, PONČÍK Jan, POVALIL František, PROCHÁZKA Zdeněk, PŘIDAL Jakub, RECH Josef, ŘÍHA Jaromír, SEHNAL Aleš, SIGMUND Antonín, SPÁČIL Vladislav, ŠMOLDAS Zdeněk, ŠŤASTNÝ Pavel, ŠTEFKA Bořivoj, TESAŘ Milan, TIHLÁŘ Milan, VÁCLAVÍK Zdeněk, VÁGNER Zdeněk, VEČERKA Ivo, VEJTASA Vladimír, VYSLOUŽIL Karel, VYSLOUŽIL Jaroslav, ZÁHORA Miloš, ZAPLETAL Libor, ZLÁMAL Karel, ŽAHOUREK Jiří

Absolventi školy v roce 1979

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

BEJDÁK Jaroslav, BEJDÁK Karel, BĚLKA Lubomír, CAPOUŠEK Jaroslav, COUFAL Jaroslav, ČERVINKA Roman, DOLEŽAL Zbyněk, DOPITA František, DOSTÁL Pavel, FINGER František, HUDEC Karel, JAHODA Josef, JANOVÁČ Ludvík, KOČÍ Oldřich, KOUTNÍK Milan, KRÁL Karel, KRÁSNÝ Petr, KŘEN Zdeněk, KUMR Jan, KVASNICA Josef, OVEČKA Stanislav, PAVELKA Josef, PAVLITA Lubomír, POLÁK Zdeněk, POLÁŠEK František, PRCHAL Milan, PROCHÁZKA Leo, RICHTER Stanislav, SCHUSTER Leo, SILNÝ Petr, SMEČKA Petr, SUTTNER Vlastimil, ŠČUDLA Ludvík, ŠIKORSKÝ Jaromír, ŠTĚPÁNEK Miloslav, TEJKAL Ivo, TOTEK Jindřich, TURECKÝ Antonín, VAŠÍČEK Jaroslav, VAŠKOVÝCH Vlastimil, VAVRYS Pavel, VĚZEŇSKÝ Dušan, VIRGLER Jindřich, VRÁBEL Miroslav, VYBÍRAL Lubomír, ZÁSTŘEŠEK Květoš, ŽÁDNÍK Josef, ŽIŽKA Jiří

Obor studia: AUTOMECHANIK

ADÁMEK Martin, BALOUN Miroslav, BARTOŠÍK Jiří, BAUER Jiří, BEČICA Zdeněk, BENEŠ Viktor, BIRKA Jaroslav, BLAHO Josef, BROŽ Stanislav, BUDYN Jaroslav, DOČKAL Lubomír, DOSTÁL Jaromír, DUHÁČEK Ladislav, ĎURANA Milan, FIŠER František, FRIDRICH René, GAJDOŠ Petr, HANÁK Josef, HANDL Květoslav, HASIL Jan, HAVLÍČEK Roman, HAVLÍČEK Jindřich, HORÁK Rudolf, HORÁK Vladivoj, HORNÝ Jiří, HUBIČKA Jiří, CHMELAŘ Ladislav, CHORÝ Zdeněk, JANKŮ Zdeněk, JAUERNÍK Heřman, JELÍNEK František, KADLEC Jiří, KAMARÁD Lubomír, KIJONKA Miroslav, KIERIK Miroslav, KLUKA Jindřich, KOLEČKÁŘ Miroslav, KOUDELKA Jan, KREJČÍ Jaroslav, KŘIVÁNEK Vladimír, KUBÁČEK Roman, KURFÜRST Petr, LACHNIT Jiří, LAŠŠÁK Ladislav, LEHEČKA Milan, LUDVÍK Jaroslav, LUKÁŠEK František, MACEJKO František, MAČÁK Petr, MALÝ František, MENŽINSKÝ Pavel, MIKŠÍK Libor, MILITKÝ Zdeněk, MRÁKAVA Pavel, NOVOTNÝ Miloslav, ONDROUŠEK Milan, PERNICA Petr, PÍREK Jiří, PLUHAŘ Ladislav, POLÁCH Karel, POLÁŠEK Milan, POPELKA Stanislav, PRUSENOVSKÝ Jan, PŘECECHTĚL Oldřich, PŘIKRYL Jan, PŘIKRYL Pavel, PTÁČEK Jaroslav, PYTELA Karel, RADA Alois, RATICA Milan, ROSI Tomáš, ROUŠAL Ivo, SECKÝ Zbyněk, SEDLÁČEK Alois, SEDLÁK Ladislav, SEMOTAM Pavel, SLOŽIL Milan, SNÁŠEL Josef, SPURNÝ Radomír, ŠALPLACHTA Jan, ŠEDÝ Josef, ŠERÝ Jiří, ŠINCL Drahoslav, ŠUSTR Josef, TAKÁČ Miroslav, TATOMÝR Jaroslav, VALA Emil, VASIL Milan, VESELÝ Karel, VLČEK Ivo, VOJTA Josef, VYBÍRAL Vladimír, ZAPLETAL Roman, ZAVADIL Jaromír, ZAVADIL Petr, ZLÁMALÍK Josef, ZVONEK Jiří

Obor studia: ZEDNÍK

BARCUCH Josef, BŘEZINA Josef, CÁSEK Rudolf, HALODA Antonín, HANČÍK Rudolf, HORŇÁK Dušan, MUSÁLEK Alois, ONDŘEJÍK Dalibor, PLUHÁČEK Jiří, ROMSY Jiří, ŘEHULKA Vlastimil, SPURNÝ Josef, VYKOPAL Zdeněk, ZATLOUKAL Lubomír, ZELINKA Karel

Absolventi školy v roce 1980

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

AMBROŽ Karel, BATĚK Vladimír, BERG Jan, BOKŮVKA Ivan, ČECHMÁNEK Petr, DADÁK Luděk, GRAMEL Ivo, HANÁK Ladislav, HANÁK Oldřich, HLATKÝ Petr, HLAVINKA Jiří, HORÁK Zdeněk, KONŠEL Ivo, KUPKA Jiří, MĚRKA Stanislav, NEPLECH Josef, OHAREK Vlastimil, OKLEŠTĚK Pavel, PÁTEK Pavel, PEŠL Tomáš, SATORA Zdeněk, SMEJKAL Mojmír, SMÉKAL Miroslav, SOLIAR Pavol, SVOBODA Eduard, ŠTEFFEK Miroslav, ŠTIPČÁK Josef, ZAHRADNÍK Milan, ZÁMEČNÍK Ivan, ZATLOUKAL Zdeněk

Obor studia: AUTOMECHANIK

BAJZÍK Rudolf, BANDÍK Michal, BAUER Antonín, BESCHORNER Milan, BÍLÝ Jiří, BOHANOS Miroslav, BULEJ Ivan, BUREŠ Pavel, CIPRYS Antonín, CRHA Jaromír, ČTVRTLÍK Zdeněk, DOLEŽAL Jan, DUDA Ladislav, DUREC Zdenek, ELIÁŠ Květoslav, FALTÝNEK Jaroslav, GAHAI Petr, GRACLÍK Petr, HABOŇ Milan, HASIL Jiří, HAVLÍK Roman, HOLÍK Alois, HRBEK Petr, HRON Antonín, CHYTIL Miroslav, CHVÁTAL Tomáš, JANSA Jaroslav, JUDAS Oldřich, KALINEC Pavel, KAŠPÁREK Jiří, KIKAL Jiří, KNOBLOCH Miroslav, KOLÁŘ Pavel, KOLOFÍK Miroslav, KOVAŘÍK Luděk, KOŽÍŠEK Roman, KRAJÍČEK Alois, KRÁLIČEK Jindřich, KREJČÍŘ Radek, KŘIŠŤAN Roman, KUČERA Jaroslav, KVAPIL Josef, LEHKÝ Ladislav, LISICKÝ Vladimír, LOUCKÝ Ladislav, MÁDR Rostislav, MATUCHA Pavel, MIČÁNEK Libor, MICHALEC Ivo, MORA Vladimír, MÜCK Lumír, MÜCK Pavel, MÜLLER Jaroslav, MÜLLER Ladislav, NEČAS Jaroslav, NĚMEČEK Josef, NEZHYBA Václav, NOVÁK Miroslav, ODSTRČIL Miloslav, OHNISKO Petr, ONDRUŠKA Petr, OPLETAL Petr, ORSÁG Jiří, PETRŽELA Zdeněk, PETŘÍK Jaroslav, PIŠTĚK Jan, POKUS Milan, POLÁK Jiří, PRÁZDNÝ Jiří, PŘEHNIL Vladimír, RICHTER Pavel, ROZSYPÁLEK Miroslav, RŮŽIČKA Rudolf, SEDLÁČEK Jindřich, SELINGER Miloš, SIMOGLU Petr, SLÁMA Petr, STAŠEK Milan, STAVAŘ Jaroslav, STEHLÍK Jindřich, STEJSKAL Jan, SUŠEŇ Zdeněk, SVOBODA Alois, SVOBODA Leoš, SYNEK Vítězslav, ŠENKÁR Ivan, ŠIMEK Miroslav, ŠIMEK Vítězslav, ŠINDELÁŘ Miroslav, ŠOC Libor, ŠPICERA Vratislav, ŠUP Jan, ŠVÁCHA Zdeněk, TEMLÍK Rostislav, TULPA Pavel, VACEK Pavel, VALA Břetislav, VALA František, VAŇKÁT Vladimír, VAŘEKA Radomír, VEČEŘA Jaromír, VERNER Petr, VONDRÁČEK Jiří, VYBÍRALÍK Vojtěch, WEBER Leo, WENZL Vladimír, ZAHRADNÍK Petr, ZAPLETAL Václav, ZDAŘIL Ivo, ZENDULKA Jiří, ZROTAL Jiří, ŽEJDLÍK Josef

Obor studia: ZEDNÍK

BASLAR František, BAŠTA Josef, BEČÁK Ivan, DVOŘÁČEK Vladimír, FEIT Petr, KLEMEŠ Karel, KOŘENÝ Otakar, KRACLÍK Jaroslav, NAGY Karel, SMÉKAL František, ŠIŠMA Jiří, VAŘEKA František, VLČEK Oldřich, ZELENÝ Vladimír

Absolventi školy v roce 1981

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

ARNOŠT Petr, BEDNAŘÍK Jiří, BITTNER Karel, BOUCHAL Pavel, ČADA Karel, DOČKAL Jiří, DOHNAL Vladimír, DOKOUPIL Vojtěch, DURANCÍK Pavel, ELIÁŠ Roman, ELLNER Jiří, GAZÁREK Pavel, GLAUDER Ivo, GROLICH Milan, HAJNÝ Zbyněk, HRŮZA Otakar, HULIČKA Jaroslav, HUSEK Jiří, JESTŘABÍK Radek, JIROUT Luboš, KADIÉRA Zdeněk, KAŠPAR Pavel, KOSTYÁL Zdeněk, KRAJC Jiří, KRAJČOVIČ Antonín, KRÁTKÝ Antonín, KUBEŠ Libor, KUDELA Stanislav, KUCHYŇKA Josef, MEISSNER Pavel, MICHALEC Vladimír, MICHÁLEK Drahomír, MOJŽÍŠ Petr, NEČAS Jiří, NOVÁK Vladimír, PAPICA Vladimír, PARÁK Rostislav, PÁTECKÝ Zdeněk, PETRŽELA Luděk, RŮŽIČKA Miroslav, SKOPAL Josef, STEJSKAL Petr, STELMACH Petr, ŠKRABAL František, TŘEŠTÍK Břetislav, VAJČNER František, VAŠKOVÝCH Josef, VLČ Jaromír, VRÁŽEK Miroslav, ZDRÁHAL Jiří, ZIMMERMANN Rudolf

Obor studia: AUTOMECHANIK

BABORÁK Petr, BAJERKA Jan, BALÍK Alan, BALINT Petr, BEHRO Jan, BĚLOVSKÝ Stanislav, BENDA Milan, BOLF Josef, BORSKI Bronislav, BRABEC Jaroslav, BRAŽINA Milan, BRÜCKNER Pavel, BUCHTA Pavel, BURGET Radomír, DADÁK Jaroslav, DOPITA Zdeněk, DOUBRAVSKÝ Jaromír, DREXLER Jaroslav, DRNOVSKÝ Karel, DRTIL Mário, DUB Vladimír, DUB Pavel, DUDEK Zdeněk, DUROŇ Tomáš, FIALA Stanislav, FUX Vladimír, GLASSER Viktor, HAKL Pavel, HAKL Petr, HAUER Josef, HLAVÁČEK Miroslav, HRAB Václav, HRON Pavel, HÝBL Petr, CHVÁTAL Miroslav, CHYTIL Petr, IDRIK Ladislav, JAHN František, JANČIAR Ivan, JANÍK Antonín, KAMENÍK Milan, KARAS Jaroslav, KLEMŠ Miroslav, KOZÁK Jaroslav, KRNOVSKÝ Karel, KUNOVSKÝ Jiří, LANG Jiří, LIGOCKI Josef, LICHOVNÍK Josef, MIKULICA Miloslav, MOJTEK Jaroslav, MOLNÁR Petr, MOUDRÝ Jaroslav, NAVRÁTIL Ivo, NEUMANN Miroslav, NEVESELÝ Jaroslav, NIESSNER Pavel, ONDRÝSEK Lubomír, OTRUSINA Petr, PARTYKA Luboš, PAVLAT Josef, PEŇÁZ Petr, PEŠTUKA Vladimír, POBŘÍSLO Pavel, PODIVÍNSKÝ Ladislav, POLÁCH Vít, PORTEŠ Jiří, POSPÍŠIL Jaroslav, PRÁŠIL Pavel, PROCHÁZKA Bohuslav, PRUŽINA Bohumil, PŘIDAL Vlastimil, RABENSEIFNER Zdeněk, SCHMIED Ivo, SCHWARZ Miloslav, SITÁR Ivan, SKLENÁŘ Lubomír, SKYBA Milan, SLÁDEK Svatopluk, SLUNSKÝ Jan, SPÁČIL Václav, SPIELMANN Petr, STEJSKAL František, STUDENÝ Miroslav, STUDNIČKA Antonín, ŠÍMA Dalibor, ŠINDLER Jiří, ŠMÝD Roman, ŠPLOUCHAL Petr, ŠTROBLÍK Václav, ŠVARC Milan, TEMLÍK Pavel, TEPLÝ Josef, TOMÁNEK Jiří, TOMÁNEK Ctibor, VÁLEK Ivo, VLČEK Václav, VOGL Miroslav, VORÁČ Roman, ZAJIČEK Jaroslav, ZOUHAR Milan, ŽOUREK Petr

Obor studia: TESAŘ

HUDEK Josef, JANTULA Antonín, KALABIS Jiří, LŽIČÁŘ Miroslav, MYNAŘÍK Miloš, SKUHRA Aleš

Obor studia: ZEDNÍK

ČERMÁK Vítězslav, HOFÍREK Luděk, HRDLIČKA Kazimír, HYNEK Antonín, JANKŮ Jiří, JOŠEK Jaroslav, KEJÍK Petr, KOUTNÝ Ladislav, KRÁČMAR Alois, MIKULKA Pavel, NOVOSAD Pavel, PARZYK Josef, PEKTOR Miloš, POLÁŠEK Zdeněk, PONIŠT Miroslav, PERCHLÍK Václav, SCHAFFER Oldřich, SÝKORA Miroslav, ŠIMEK Bohuslav, UHLÍŘ Svatopluk, VEVERKA Miroslav, VYHLÍDAL Josef, ZABLOUDIL Jiří, ZAPLETAL Stanislav,

Absolventi školy v roce 1982

Obor studia: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

ALKA Miroslav, BEČVÁŘ Radoslav, ČEP Pavel, DOSOUDIL Ladislav, DOSTÁL Milan, GREGOVSKÝ Jaroslav, HASMANDA Zbyněk, HEŘMÁNEK Petr, HIMMER Ladislav, CHALÁNEK Tibor, JANOVIČ Štefan, JONČEV Ivan, JURČA Vlastimil, KEBÍSEK Marian, KNÁPEK Jaroslav, KONEČNÝ Jiří, KOUBEK Pavel, KOUTNÝ Zdeněk, KRÁL Zdeněk, KRAUS Josef, KUČERA Petr, KUČÍK Jiří, LAČŇÁK Zdeněk, LAJZA Pavel, MARCIŠ Jan, MAŠA Jiří, MATOUŠEK Milan, MEISSNER Pavel, MICHÁLEK Jaromír, NEZHYBA Stanislav, OLÁH Rudolf, ORAL Miroslav, OVEČKA Lubomír, PAUL Josef, PEKA Ladislav, PETRUŇO Ivan, PIKART Vojtěch, PITAŘ Jiří, POLÁK Josef, POPELKA Pavel, POSPÍŠIL Klement, POSPÍŠIL Miroslav, POSPÍŠIL Pavel, POSPÍŠIL Vlastimil, POSTUPKA Břetislav, PRUCEK Pavel, PUDIL Bronislav, RADKOVIČ Bohumil, RAŠOVSKÝ Ivo, REŽŇÁK Rostislav, SMÉKAL Lubomír, STROPEK Jiří, ŠÁLEK Petr, ŠŤAVÍK Igor, TEŠŠINY Jiří, TVARŮŽEK Roman, ULMAN Jaroslav, VÁCLAVÍK František, ŽÁK Luboš

Obor studia: AUTOMECHANIK

ANTL Jan, BALÁŠ Jiří, BARTÁŠEK Vladislav, BARTONĚK Jaromír, BEDNÁŘ Vít, BEDNÁŘ Petr, BEHRO Miroslav, BRADÁČ Josef, BURIAN Miroslav, CEPÁK Milan, ČECH Karel, ČERVINKA Miroslav, DAMEK Jaromír, DANĚK Jan, DLABKA Vladimír, FIŠMISTR Jaroslav, FORDEY Vladimír, FRANTIŠEK Vladimír, FRÜHAUR Miloslav, HÁJEK Karel, HATLE Tomáš, HOLIŠ Radek, HORÁK Petr, HYNEK Vladislav, CHYTIL Zdeněk, INDRA Pavel, JAROŠ Vlastimil, KACETL Jaroslav, KALINEC Radek, KLÍČ Dušan, KOCOUREK Ctibor, KOCOUREK Petr, KOLOVRAT Radomír, KONÍČEK Zdeněk, KÖNIG Miroslav, KOPECKÝ Vít, KOVÁŘ Miroslav, KOVAŘÍK Evžen, KOZÁREK Aleš, KREJČÍ Miloslav, KUČERA Jaroslav, KUPEC Vladimír, LINEK Pavel, MALENOVSKÝ Karel, MALUŠ Jiří, MALUŠ Milan, MAREČEK Kamil, MAREK Josef, MARŠÁLEK Karel, MAŘÁK Oldřich, MATOUŠEK Rostislav, MATUŠEK Pavel, MAZŮREK Miroslav, MICHALEC Jiří, MIKEŠKA Lumír, MLÝNEK Josef, MRKVA Roman, MYŠKA Ivo, NAVARA Miroslav, NAVRÁTIL Milan, NEVRLA Ivan, NEZVAL Libor, NOVOTNÝ Pavel, NOVOTNÝ Radim, NUSSBAUM Radek, PAŠKA Jiří, PAVLÍK Roman, PERLA Bohuslav, PETRUŽELA Václav, PIVOŇKA Miroslav, PIVOŇKA Radomír, POLÁK Pavel, PROCHÁZKA Vladimír, PŘECECHTĚL Zdeněk, PŘECECHTĚL Petr, PUDIL Petr, REČKA Vlastimil, ROBOTKA Zdenek, ŘEZÁČ Stanislav, SALAQUARDA Antonín, SELINGER Lubomír, SEMEŇÁK Josef, SCHICH Ladislav, SKYBA Petr, SLANČÍK Ján, SMEJKAL Leo, STRÁŠKRÁBA Miloslav, SÜSSER Pavel, ŠEMBERA Vladimír, ŠIŠKA Radek, ŠMÍD Michal, ŠTĚPÁN Stanislav, ŠTURSA Josef, ŠUSTR Zdenek, ŠVEC Jiří, TANDLER Jindřich, TOMÁNEK Karel, TRNEČKA Radek, TRTÍLEK Pavel, TUŠKA Josef, UHLÍŘ Pavel, VASIL Jiří, VAŠKŮ Josef, VAŠUT Jaroslav, VESELÝ Petr, VORÁČ Miroslav, VRBKA Jaroslav, VYMĚTAL Otmar, VYSTAVĚL Zdeněk, WEHSNER Rudolf, ZAJÍC Miroslav, ZAPLETAL Dušan, ZÍKA Tomáš, ZIMČÍK Petr, ZLÁMAL Luděk, ŽÁČEK Jaroslav, ŽOUŽELKA Přemysl, ŽŮR Petr

Obor studia: TESAŘ

PICHL Stanislav, POGNÁC Jan, SIGMUND Ladislav, VALENTA Karel, ZATLOUKAL Vladislav,

Absolventi školy v roce 1983

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

ADÁMEK Roman, BULANT Roman, DĚDOCH Jiří, DOPITA Petr, DUDA Jaroslav, ELNER Miroslav, FAŠINA Jiří, FIŠARA Jan, FRÝB Aleš, GERŽA Zdeněk, GREPL Jiří, HANÁK Petr, HANÁK Vladimír, HEJDUŠEK Jaroslav, HILDEBRAND Pavel, HOLČÍK Petr, HORÁK Ivo, HRABAL Antonín, HRADIL Miloš, KOŘISTKA Petr, KOSTKA Miroslav, KOSTLÁN Vladimír, KRAJC Zdeněk, KREJČÍ Miloslav, KŘEHÁČEK Jiří, KUČERA Jiří, KUČERA Miroslav, LOVEČEK Petr, LUTOVSKÝ Jaroslav, MACHEK Jiří, MAIER Jaroslav, MEZULIAN Dušan, MÍLEK Ladislav, NEŠPOR Richard, OŠLEJŠEK Milan, PECHA Jaromír, PERNIČKA Stanislav, PODHORNÝ Zdeněk, REVAY Milan, RŮŽIČKA Jaroslav, SETÍNEK Josef, SKYVA Jaroslav, SLEPICA Josef, SÝKORA Petr, ŠIKULA Pavel, ŠTAFA Rostislav, ŠTRAIT Pavel, TOMALA Antonín, TRVAL Radek, VAŠÍŘ František, VEČEŘA Valentin, VÉMOLA Pavel, VESELÝ František, VINCENEC Tomáš, VLČ Miroslav, VOJÁČEK Libor, VODIČKA Lubomír, ZAHÁLKA Libor, ZAMYKAL Petr, ZBOŘIL Pavel

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

ANTOŠ Pavel, BAMBUCH Libor, BEČICA Jaroslav, BEJDÁK Slavomír, BENEŠ Richard, BIČAN Jaroslav, BÖHM Petr, BRHEL Petr, BRITAŇÁK Štefan, BURDA Vlastimil, BURIAN Jiří, BURIAN Roman, CALÁBEK Jindřich, CRHA Pavel, DOBROVOLNÝ Petr, DRAHNÍK František, DŘÍNKA František, FLÓRA František, FOUSEK Arnošt, GALETA Vladimír, GROHMAN Vilém, HAJN Radek, HEGER Roman, HEITEL Jiří, HEMZA Pavel, HARUDA Pavel, HUBÁČEK Milan, HUŤKA Antonín, JÁN Petr, JANČA Vlastimil, JANČA Lubomír, JANDA Pavel, JANKŮ Rudolf, JORDÁN Jiří, KABÁT Karel, KADARA Antonín, KOČIŠ Pavel, KOOP Petr, KOPEČNÝ Jaroslav, KORHOŇ Michal, KOSEK Pavel, KOUDELA Tomáš, KOUŘIL Petr, KOUŘIL Stanislav, KOVAŘÍK Pavel, KUČERA Evžen, MACHÁŇ Ivo, MALÍNEK Lubomír, MALÝ Antonín, MARČÍK Roman, MAREK Petr, MARTÍNEK Lubomír, MASAŘ Lubomír, MATOUŠEK Milan, NĚMEČEK Tomáš, NEMETH Ladislav, NEMRAVA Dušan, ODEHNAL Vlastimil, PAVELKA Jaroslav, PLCH Petr, PLUSKAL Radomír, ROŠLAPIL Stanislav, RŮŽIČKA Jaroslav, SAITZ Miloslav, SAPARA Josef, SEDLÁČEK Miroslav, SEDLÁK Miroslav, SCHNEIDER Milan, SKÁCEL Dalibor, SKŘIVÁNEK Marek, SLABÁK Jaroslav, SPÁČIL Luboš, STEHLÍK Pavel, STRATIL Antonín, STUDENÝ Jaroslav, ŠAUER Roman, ŠEBELA Milan, ŠIŠKA Petr, ŠPUNDA Ivo, TOMAN Pavel, TRNČÁK Zdeněk, TRNKAL Petr, TRUXA Radek, VÁGNER Radek, VALAS Pavel, VÁŇA Jiří, VODIČKA Zdeněk, VOJTEK Tomáš, VOSOL Roman, VŠETIČKA Milan, VYHNÁNEK Josef, WERNER Radovan, WOLF Josef, ZABÁK Luboš, ZACH Jiří, ZAPLETAL Jaroslav, ZAVADIL Milan, ŽEMLA Jaroslav

Obor studia: ZEDNÍK

ALKA Jaroslav, AUGUSTIN Antonín, ČIČEL Josef, DANIEL František, HAVLÍČEK Jiří, HOFMEISTER Pavel, CHURÝ Jiří, JÁNOŠÍK Ivo, KOLOMAZNÍK Štěpán, KOMÁR Ivan, MATUŠŮ František, MENSCHIK Martin, ONDRÁŠ Pavel, POPELKA Rostislav, POSEJPAL Roman, RYŠKA Jaroslav, ŘEPA Pavel, SMĚŠNÝ Roman, UTĚŠENÝ Antonín

Absolventi školy v roce 1984

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

BARTOŠÍK Milan, BRAVENEC Jiří, DOSEDĚL Mojmír, DOSTÁL Jaroslav, FRANC Josef, GRUS Miroslav, GUGA Milan, HAVELKA Petr, HLAVINKA Martin, HONZÍK Petr, HRBÁČEK Lumír, CHROMEC Jiří, JANOŠŤÁK Miroslav, JORDÁN Jiří, JUŘENA Roman, KAPPEL Pavel, KELNAR Marek, KOLÁŘ Jiří, KOLEČÁŘ Libor, KONEČNÝ Pavel, KONEČNÝ René, KŘIKLAVA Robert, KUMR Zdeněk, LÁTAL Pavel, LISNER Pavel, MADĚRA Antonín, MÁDL Tomáš, MAREK Jiří, MARTÍNEK Luděk, MOLÁČEK Jiří, NAJDEKR Ivo, NAKLÁDAL Pavel, NEMERÁD Leo, OBDRŽÁLEK Ivo, ODEHNAL Miloš, OSINA Radek, PERŮTKA Jiří, PETTER Radek, PIŠTĚK Roman, PLÁŠEK Vladimír, PŠENČÍK Radoslav, PTÁČEK Pavel, RAKVICA Milan, SLÁMA Jindřich, SOVA Pavel, STROPEK Tomáš, SUCHOMEL Dalibor, SVOBODA Robert, ŠVRDLÍK Jaroslav, ŠPIČKA Aleš, ŠPIČKA Petr, ŠPUNDA Petr, ŠTEIGL Michal, ŠTĚPANÍK Zdeněk

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

BAĎURA Milan, BALHAR Pavel, BARTONĚK Zdeněk, BEDNÁŘ Jiří, BERÁNEK Roman, BLAŇKA Roman, BŘEZINA Miroslav, BUCHTA Jiří, BUCHTÍK Ladislav, BUCHTÍK Stanislav, BURIAN Luděk, CETKOVSKÝ Stanislav, COUFAL Petr, ČECH Jan, DOBROVIČ Miroslav, DOKOUPIL Jindřich, DOKOUPIL Petr, DZIENGELOWSKI Jan, GATĚK Josef, GOMBÁR Bohumil, HAMPL Josef, HANÁK Petr, HANDL Pavel, HANKA Michal, HEJDA Jiří, HLADKÝ Miroslav, HLAVÁČ Ladislav, HLOBIL Tomáš, HOBERLA Roman, HOLÁSEK Radek, HOŠEK Ctirad, HRAB Radomír, CHUDA Petr, CHYBÍK Antonín, JANIŠ Petr, JEČMÍNEK Petr, JELÍNEK Lubomír, JURČA Jiří, KADLČÍK Libor, KOLÁČNÝ Radek, KÖNIG Petr, KOUTNÝ Petr, KRYL Dalibor, KUČERA Ivan, KUDLÍK Karel, KŮRA Ladislav, MALÝ Libor, MAREK Jiří, MARŠÁLEK Pavel, MICHENKA Zdeněk, MUSIL Pavel, PASTUSZAN Martin, PAVLOVSKÝ Petr, PLACHÝ Dobroslav, POLZER Josef, PIŇOS Bronislav, POSPÍŠIL Petr, PROCHÁZKA Libor, PROCHÁZKA Petr, PŘEHNAL Jaroslav, PŘIDAL Robert, PUPÍK Milan, RICHTER Pavel, ROSI Miloš, SALÁŠEK Miroslav, SEKANINA Radim, SCHMIER Alexander, SMRČEK Petr, SOMOL Petr, SOVA Petr, SUROVEC Vít, ŠEFČÍK Michal, ŠEJDA Viktor, ŠMOLDAS Milan, ŠPRUČEK Ivo, ŠTANGL Jiří, ŠTĚPÁNEK Igor, ŠVEDA Jiří, ŠVÁCHA Marek, TIEFENBACH Jiří, TRČALA Jiří, ŤUKA Petr, UHLÍK Libor, VÁCLAVEK Lubomír, VALEHRACH Miroslav, VÁLEK Pavel, VANÍČEK Jiří, VAŘEKA Jaroslav, VAVŘÍK Stanislav, VEREŠ Lubomír, VÍTEK Zbyněk, VLČEK Ivo, VYHLÍDAL Václav, VYROUBAL Zdeněk, VYSTRČIL Miroslav, ZBOŘIL Josef, ZBOŘIL Václav, ZDRÁHAL Roman, Obor studia: ZEDNÍK Jiří, ZVONEČEK Ivo, ŽIŽKA Petr

Obor studia: ZEDNÍK

ABSOLON František, AXMAN Arnošt, BAŠNÝ Václav, BREITKOPF Jiří, BUŘVAL Jiří, DANĚK Miroslav, GRHONEK Tomáš, HOLOUBEK Ladislav, HORÁK František, CHLUD Květoslav, KELNAR Jan, KOTRYS Jaroslav, KUBIŠ Miroslav, KVAPIL Zdeněk, MAJER Jiří, MRÁZEK Milan, NĚMEC Petr, ONDROUŠEK Alois, PETR Pavel, PLUSKAL Petr, POPELKA Jiří, RAŠKA Miloslav, SMÉKAL Pavel, TŘÍSKA Michal, TYL Roman, VYHLÍDAL Pavel, VÝSKALA Jan , WICHA Milan,

Absolventi školy v roce 1985

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

BAJER Petr, BALAGA Petr, BARTOŇEK Ladislav, BENDA Martin, BÍLEK Petr, BÍLÝ Jindřich, BRADA Robert, BRADÁČ Robert, ČÁŇ Milan, ČERNÝ Zdeněk, DANĚČEK Mojmír, DIVIŠ Milan, DOFEK Luboš, DOKOUPIL Pavel, DOSTÁL Jan, DOSTÁL Marcel, DOSTÁL Roman, DOZRÁL Antonín, DVOŘÁK Karel, FRAŇEK Miloš, FUNIOK Zdeněk, HÁJEK Pavel, HANDL Petr, HANDLÍŘ Jan, HNILIČKA Radek, HOLUB Kamil, JAHL Michal, JÁCHYM Jiří, JANÁČ František, KACETK Oldřich, KALA Martin, KALVODA Jaroslav, KAŇUŠČÁK Pavel, KELNER Evžen, KOHOUT Pavel, KOPEČNÝ Viktor, KOUDELKA Ivo, KOHOUT František, KRÁL Ivo, KRYŠPÍN Zdeněk, KRYL Richard, KŘIVÁNEK Aleš, KUČERA Waldemar, KVAPIL Ivo, KVAPIL Pavel, LACHNIT Jaroslav, LAKOMÝ Pavel, LÁTAL Roman, MAJCHRÁK Lubomír, MALÍK Petr, MRÁZ Ivo, MUSIL Miroslav, NAVRÁTIL Pavel, NĚMEČEK Jindřich, NOVÁK Jaroslav, OBZINA Richard, ONDRÝSEK Pavel, OSLADIL Jan, PAVELKA Jindřich, PLESKAČ Zdeněk, PODHORNÝ Petr, POLÁŠEK Marcel, POSPÍŠIL Miroslav, POSPÍŠIL Milan, PRÁZDNÝ Jan, PROKEŠ Libor, RADA Petr, ROŽNOVSKÝ Josef, RUDOLF Roman, SEDLÁČEK Jaroslav, SEDLÁK Ivan, SIMON Miloš, SLEZÁK Lumír, SOLAŘ Miroslav, STARIAT Miroslav, STUDENÝ Jaroslav, ŠEVČÍK Michal, ŠILHAVÝ Ladislav, ŠKVAŘIL Jiří, ŠRÁMEK Vladimír, ŠTENCL Přemysl, ŠTOURAČ Oldřich, TESAŘÍK Jaromír, TOMÁŠEK Emil, TRVAL Pavel, VÁCLAVEK Karel, VÁCLAVÍČEK Jaroslav, VÁCLAVÍČEK Rostislav, VAJDA Pavel, VALENTA Luděk, VEPŘÍK Karel, VOJÁČEK Miloš, VYSTAVĚL Richard, ZABLOUDIL Zdeněk, ZACPAL Rudolf, ZÁHORA Zbyněk, ZACH Leoš, ZAPLETAL Pavel, ZAPOMĚL Bohuslav, ZATLOUKAL Miloš, ZVONEK Vladimír, ŽIŽLAVSKÝ Vladimír

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

BOHATA Leoš, BUČEK Karel, COUFAL Miroslav, DRÁPAL Zdeněk, DRNOSKÝ Jan, ELLNER Martin, FERENC Bohumil, GAHA Richard, GREHO Martin, HAVLÍN Otmar, HOFR Jiří, JONČEV Zdeněk , KLUKA Libor, KNEDLÍK Ivan, KONEČNÝ Josef, KOSTOREK Oldřich, KOUTNÝ Karel, KOVÁŘ Martin, KOZEL Stanislav, KREJČÍ Robert, KUBEŠ jan, MARŤÁN Ladislav, NEDĚLNÍK Leoš, NEMAJER Vladimír, NĚMEC Libor, NOVÁK Petr, NOVÁK Zdeněk, OHNISKO Richard, PETRKA Lumír, PODHORNÝ Karel, POZDNÍČEK Pavel, SEDLÁK Pavel, SILNÝ Jiří, SITEK Petr, SLAVOTÍNEK Ivo, SMEJKAL Jaroslav, SMOLÍK Zdeněk, SOTORNÍK Josef, SVOZIL Petr, ŠTAFFA Radek, TOMÁNEK Antonín, TOMÁNEK Tomáš, TŮNA Bohumír, TURZA Petr, URBAN Jiří, VEJMOLA Jaroslav, VESELÝ Miroslav, VODÁK Tomáš, VRÁNA Aleš, WAGNER Aleš, ZAVADIL Miroslav, ZLÁMAL Milan, ZOBANÍK Petr

Obor studia: ZEDNÍK

BABUTZKÝ Jiří, ČMELA Radek, FILIP Miloslav, GRUNT Radek, GRUNT Radek, INGR Martin, IVANIČ Pavel, JEŽKO Ivan, KLOUDA Mário, KOLOMAZNÍK Miroslav, KOLOMAZNÍK Miroslav, KOŘÍNEK Lubomír, KRAJČOVIČ Luboš, KRAVEC Václav, KRBEČEK Jaroslav, KUČERA Roman, KUČERA Roman, LAKOMÝ Stanislav, LAKOMÝ Stanislav, LONÍČEK Leoš, MINX Josef, MINX Josef, NÁTER Jan, NÁTER Jan, SOVA Pavel, SPÁČIL Roman, SPÁČIL Roman, SPURNÝ Petr, ŠTAFL Jiří, ZELINKA Miroslav

Absolventi školy v roce 1986

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

BIBRLE Radek, BUCHLÁK Pavel, ČECHOVSKÝ Pavel, DĚRDA Michal, DIVÍN Jaroslav, HANDL Michal, HANZL Petr, HAPAL Pavel, HASNÍK Rostislav, HAVRÁNEK Tomáš, HORVÁTH Fabián, HUBÁČEK Pavel, HUŇKA Karel, HÝBL Vlastimil, JECH Jaroslav, JUŘÍNEK Pavel, KABELKA Božetěch, KELÁŘ Martin, KOŠULIČ Roman, KOUTNÝ Josef, KROUPA Zdeněk, KUKLA Rostislav, KYPĚNA Karel, MAIER Zdeněk, MARČÁK Jan, MARTÍNEK Jiří, MOLÍK Pavel, MUSIL Ondřej, PÁSEK Pavel, PAVLÍK Jiří, POLÁCH Roman, PONČÍK Radek, POSPÍŠIL Roman, PSOTKA Zbyněk, SEDLÁČEK Pavel, SEDLÁČEK Petr, SIMON Robert, SLAVNÝ Petr, SOLDÁN Radek, SOTORNÍK Stanislav, SPURNÝ Tomáš, ŠABRŇÁK Jiří, ŠTULÍŘ Roman, ŠUŠLÍK Vlastimil, ZATLOUKAL Petr, ZPĚVÁK Libor, ŽITNÝ Radek

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

ANTEL Pavel, BALÁŠ Jaroslav, BALCÁREK Martin, BASOVNÍK Milan, BATRLA Josef, BRÁZDA Pavel, BUNDIL Pavel, ČERNÝ Lubomír, DOMAR Martin, DVOŘÁK Jan, FRAUS Viktor, FRYČAR Michal, GOLDBERGER Michal, HANÁK Miroslav, HLAVÁČ Vladimír, HLAVATÝ Dušan, HORVÁTH Robert, HRADIL Robert, HRANČÍK Petr, HYNEK Lubomír, CHABIČOVSKÝ Petr, KALÁB Tomáš, KALOUSEK Marcel, KONEČNÝ Michal, KÖNIG Vladimír, KOPEČNÝ Karel, KOVAŘÍK Robert, KYSELÝ Miroslav, LAKOMÝ Dušan, LAZAR Jiří, LAZEBNÍČEK Libor, LESKOVJAN Zbyněk, LITAUSZKI Igor, LITERA Jan, LÓN Petr, MACURA Radek, MÁDL Dušan, MARTÍNEK Stanislav, MICHNA Vít, MINÁŘ Miroslav, OHÁŇKA Roman, OHLÍDAL Ivo, POLÁŠEK Jindřich, POPOVSKÝ Zdeněk, PORTOŠ Miroslav, ROUPA Michal, SEDLÁČEK Jiří, SPURNÝ Jaroslav, STANĚK Pavel, SVOBODA Jiří, ŠÁLEK Pavel, ŠIMEČEK Marian, ŠIMEK Josef, ŠMÍDEK Petr, ŠTĚPÁNEK Jan, ŠURÁŇ Petr, VINAŘSKÝ Pavel, VRÁNA Alois, VRBA Tomáš, VYKOPAL Ivo, VYSLOUŽIL Petr, VÝSTŘELA Vladimír, ZAHRADA Vladimír, ZATLOUKAL Zbyněk, ZDÍLNA Zbyněk, ZIFČÁK Dušan, ŽIVOTA Robert, ŽIŽKA Tomáš

Obor studia: TESAŘ

BARTONĚK Jiří, ČERMÁK Milan, DYČKA Jan, HANSLÍK Roman, JUŘÍČEK Zdeněk, KOUŘIL Svatoslav, KRÁL Vladimír, KŘÍSTEK Petr, KUBÍČEK Miroslav, MAHOUŠEK Radovan, OŠŤÁDAL Miroslav, POLÁCH Viktor, PROCHÁZKA Radomír, SÍVEK Josef, ŠÍRA Milan, ŠUDŘICH Libor, TÓTH Ivan, ZIMČÍK Jaromír, ZPĚVÁK Libor, ŽÁK Tomáš,

Obor studia: ZEDNÍK

ARNOŠT Josef, BURIÁNEK Alois, FALTÝNEK Petr, FIALA Tomáš, KUBILKA Miroslav, LAKOMÝ Miroslav, METELKA Miroslav, MICHALSKÝ Robert, MIKELADZE Petr, NAVRÁTIL Radek, NOVOTNÝ Radek, PEŘINA Josef, POKORNÝ Miroslav, PRCHAL Roman, PROCHÁZKA Petr, SROVNAL Jiří, STROIN Pavel, ŠTUDENT Oldřich, TÁBORSKÝ Ivan, ZAVADIL Karel,

Absolventi školy v roce 1987

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

ADAM Jan, BIČAN Jan, BÍDA Jiří, BLAŽEK Ladislav, BOZDĚCH Zdeněk, CVEŠPR Vítězslav, ČÁSTKA Jiří, ČECHÁK Pavel, ČONKA Roman, DOLEŽAL Petr, DOSTÁL Zdeněk, DOSTÁL Petr, FIALA Milan, FRÖML Miroslav, GORČÍK René, GUTTEK Petr, HAVRÁNEK Daniel, HROCH Petr, CHYBÍK Petr, JAVŮREK Robert, JEDLIČKA Jiří, JURKA Tomáš, KOLÁŘ Miroslav, KŘÍŽ Radoslav, KYSELÝ Ladislav, LÁTAL Radoslav, LOSERT Richard, MARIÁNEK Ladislav, NIESSNER Tomáš, NOVÁK Vladislav, NOVOTNÝ Petr, OBDRŽÁLEK Robert, ORVOŠ Pavel, POLÍVKA Vladimír, ŠICHTA Eduard, ŠTAFFA Radek, ŠTĚPÁN Daniel, TEPLÍK Robert, TYLICH Daniel, VALENTÍK Jiří, VÁVRA Jaroslav, VEČEŘA Milan, VORÁLEK Jan, VRAGA Jiří, ZPĚVÁK Libor

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

ANDRÝSEK Jiří, BITTNER Jiří, COUFAL Pavel, DANZMAJER Jiří, DOUBRAVA Martin, DVOŘÁČEK Jaroslav, DVOŘÁK Pavel, HLOCH Jan, HORÁK Michal, HORÁK Pavel, HUŇKA Vladimír, CHRUDINA Jaroslav, JAHODA Petr, LEPIČ Ivo, MAGDÁLEK Radek, MACHALA Aleš, MAREK Jiří, MATULA Zbyněk, MATYSEK Petr, MINÁŘ Karel, NEKANICKÝ Pavel, NĚMEC Viktor, NOVOTNÝ René, OČENÁŠEK Petr, PAVLÍK Marek, PLUSKAL František, POSPÍŠIL Petr, PROCHÁSKA Petr, PŘIKRYL Zdeněk, ROTREKL Leoš, SEDLÁČEK Vladimír, SKÁCELÍK Miroslav, SLÁVA Leo, SOCHOR František, SOLDÁN Jan, STEJSKAL Rostislav, SZELAG Robert, TRAJER Michal, TŘÍSKA Pavel, VARGA Radomír, VAŠÍČEK Jaroslav, VRÁNA Jan, ZACPAL Miroslav, ZATLOUKAL Ivo, ZBOŽÍNEK Miroslav

Obor studia: TESAŘ

BACHRONY Karel, BOROVIČKA Pavel, DOLEČEK Roman, DYČKA Jan, FIDLER Jindřich, HUČÍK Bohuslav, JAHN Radomír, LAKOMÝ Marek, LUŽA Martin, MACHALA Josef, MELUZÍN Miroslav, MITSCH Petr, OLAH Miroslav, OŠČÁDAL František, PARÁK Jaroslav, PATÁK Antonín, PROCHÁZKA Miroslav, RAKUS Milan, ŘEZNÍČEK Luděk, SEDLO Richard, STUDNIČKA Vladimír, TISOŇ Marek, VILČÁK Marek

Obor studia: ZEDNÍK

DÍBAVA Pavel, DUŠEK Tomáš, FILA Karel, GŘEŠÁK Jindřich, HABÁŇ Jiří, HILDEBRAND David, HOLÍK Pavel, HONZÁK Jiří, CHORÝ Martin, JAHN Ivo, KRČ Milan, LAKOMÝ Pavel, LÁSKA Oldřich, LOŠŤÁK Jan, NOVÁK Petr, PELDA Jiří, RYCHLÝ Jaromír, ŘÍHA David, SKŘIPEC František, ŠTORK Robert, ŠUBRT Jiří, ŠVRDLÍK Roman, VYBÍRAL Zbyněk, WÁGNER Roman, ZATLOUKAL Viktor

Absolventi školy v roce 1988

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

ANDRÝSEK Jiří, BAUMRUKR Roman, BEREZNAJ Petr, BILKA Pavel, ČECH Marek, ČERNOCH Petr, DVOŘÁK Jaroslav, GEBAUER Martin, GLONEK Jaroslav, JANČÍK Radek, JANEČEK Josef, KEMLER Richard, KOLÁŘ Petr, KRESTA Robert, KRUPÁŠ Dušan, KYJOVSKÝ Martin, MARCIÁN Vítězslav, MÜLLER Jiří, NATHER Jiří, OHNOUTEK Zbyněk, OKLEŠTĚK Pavel, ONDRUŠKA Antonín, POLÁCH Milan, PONÍŽIL Martin, POPELKA Alois, POSPÍŠIL František, ROZSYPÁLEK Milan, SPURNÝ Petr, SUCHOMEL Pavel, SVAČINA Radek, ŠEBÁK Roman, ŠÍBL Radek, ŠIMČÍK Petr, ŠKRKÁNEK Radek, ŠPIČÁK Martin, ŠTURSA Robert, VAŠINA Martin, VEJVODA Jaroslav, VODÁK Jiří, VYSLOUŽIL Stanislav, ZAVADIL Martin, ŽÍDEK Alexander

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

BAZAROVSKÝ Bruno, BÍLEK Ladislav, BURŠÍK David, CILEČEK Petr, ČERNOCH Roman, ČERNOCH Zdeněk, DOČKAL Milan, DOLEŽEL Marek, DOSTALÍK Josef, DOSTALÍK Pavel, EICHLER Petr, ELIÁŠ Martin, HALAŠ Jaromír, HELEKAL Roman, HLŮŠEK Miroslav, HOLČÍK Pavel, CHMELAŘ David, CHUDÝ Radek, JURÁSEK Ludvík, KRYBUS Robert, KNAJBL Jan, KOLÁŘ Antonín, KONRÁD Miloslav, KREJČIŘÍK Pavel, KROUPA Martin, KRYCHTÁLOK Radek, KŘIVÁNEK Jaromír, KVAPIL Marek, LIŠKA Radek, LYSICKÝ Robert, MATOCHA Marek, MICHALÍK Jan, MIKULÁŠ Ivo, NAVRÁTIL Radek, NĚMČICKÝ Marek, NOVÁK Vojtěch, PÍŠA Daniel, PŘICHYSTAL Ivo, ROCHOVANSKÝ Bohumil, RYŠKA Vlastimil, ŘEZNÍČEK Jaroslav, ŘIHÁK Petr, SMOLKA Robert, STANĚK Jiří, SVOBODA Lumír, ŠKOLOUDÍK Petr, ŠTENCL Jaroslav, ŠŤOTA Stanislav, ŠVÉDA Petr, TOMČÍK Petr, VAVERČÁK Robert, VISSEK Jaromír, VYBÍRAL Martin, VYSLOUŽIL Milan, WAIBEL Martin, ŽÁK Richard

Obor studia: TESAŘ

ANDĚL Jaroslav, BARTONĚK Libor, BLAŽEK Jaroslav, CMOL Martin, DOMANSKÝ Leoš, DRABIŠČÁK Tomáš, GOGOLÍN Marek, HAMPL Libor, HARENČÁK Jiří, HLOUŠEK Jaroslav, HLUCHÁŇ Daniel, HRUŠKA Tomáš, CHYTIL Milan, JANIŠ Vladimír, KALUŽA Dušan, KOUŘIL Tomáš, KRAMPLA Leoš, LAHODA Rostislav, LANG Marek, LOUČKA Stanislav, NĚMEC Roman, PAZDERA Petr, SEDLÁK Josef, VYKYDAL Horymír, ZACPAL Martin, ZATLOUKAL Pavel, ZNOJIL Pavel

Obor studia: ZEDNÍK

BERGER Michal, ČÍŽEK Martin, DEMEL František, DOUBEK Jaroslav, ERBES Antonín, HORVÁT Michal, KAZIMÍR Pavel, KNAPEK Pavel, KRÄMER Roman, KRATOCHVÍLA Jiří, LAKOMÝ Ivo, MAREC Ondřej, PIJÁČEK František, POSPÍŠIL Tomáš, POVÝŠÍL Jaroslav, RICHTER Roman, SLEŽEK David, SMIČKA Petr, STRAKA Ladislav, ŠOUSTAL Vojtěch, TOMIGA Robert, VEČEŘ Miloslav, VYMĚTAL Pavel, ZBOŘIL Bohumil

Absolventi školy v roce 1989

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

ČECHÁK Antonín, ČECHMÁNEK Radim, DOLÍNEK Jaroslav, DOSTÁL Jan, DUDEK Robert, FAGOŠ Richard, FLORIAN Jiří, GREPL Jaroslav, HEROLD Milan, HUSIČKA Robert, HUTNÍK Martin, JEŘÁBEK Libor, JURKA Miroslav, KLIMEK Vladimír, KNOTEK Pavel, KOČÍ Miloš, KRÁČMAR Petr, KRATOCHVÍLA David, KRAUS Tomáš, KREJZLÍK Slavoj, LANDOR František, MÁLEK Miroslav, MARŠÁLEK Jaroslav, MIČKA Tomáš, MÍLEK Jaromír, NEMERÁD Ondřej, NEPUSTIL Marcel, OBORNÝ Petr, ORAVA Martin, PALINEK Jiří, PAVELKA Zdeněk, PAZDERA Bohuslav, PETROVSKÝ Luděk, POPELKA Zdeněk, PTÁČEK Aleš, RABENSEIFNER Jaroslav, ŘÍHA Tomáš, SKLENÁŘ Jaroslav, SLAVÍK Pavel, ŠRÁMEK Milan, ŠRŮMA Martin, ŠTÁBL Daniel, VALA Libor, VAŇHA Radomír, VEČEŘA Jan, VYCHDIL Zdeněk, VYCHODIL Lubomír, ZÁBRANSKÝ Jan, Obor studia: ZÁMEČNÍK Jaroslav, ZAMYKAL Petr, ZEMČÁK Pavel

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

ADAMEC Zbyněk, ARMSTEIN Petr, BANÁR Josef, BUČEK Martin, BURIAN Ladislav, FILIP Robert, FRYDRYCH Petr, GRYGAR Vladimír, HANÁK Pavel, HOLÁSEK Josef, HORÁČEK Josef, HRABČÍK Pavel, HYNEK Jiří, JEŽEK Jaroslav, KALVACH Martin, KLOS Miroslav, KLUSÁK Roman, KONUPKA Zdeněk, KOUŘIL Vladimír, KRÁČMAR Svatopluk, KREČMER Josef, KRCHŇÁK Aleš, KROBOT Ladislav, KUBÁŇ Aleš, LAKOMÝ Miloslav, LEHNERT Josef, LELEK Tomáš, MACHAR Roman, MALIŇÁK Pavel, MASAŘ Petr, MAŠEK Jaroslav, MATOUŠEK Michal, MATUŠKOVIČ Dušan, MIHULA Radek, MIKOŠKA Jiří, MOŤKA František, MOUČEK Josef, MÜLLER Robert, NAVRÁTIL Antonín, NEPLECH Ladislav, NEPUSTIL Libor, NEVŘELA Jaroslav, OBŠIL Radek, OHNOUTEK Radek, OLIVA Petr, ONDRÁŠ Milan, OTÁSEK Otakar, OTISK Miroslav, PALUCHA Martin, PLUSKAL Jiří, POCHYLA Jan, POPELKA Bohumil, POSPÍŠIL Pavel, PUDL Zdeněk, REICH Evžen, RŮŽIČKA Jiří, ŘEHÁK Jiří, SEDLÁČEK Ladislav, SPURNÝ Alois, STRAKA Rostislav, SUDEK Petr, SVOZIL Stanislav, ŠAFAŘÍK Martin, TOPIARZ Milan, TYL Martin, UHŘÍČEK Karel, VAVRYS Miroslav, VEJVODA Jaroslav, VINKLÁREK Kamil, VYLÍČIL Patrik, VYSLOUŽIL Miroslav

Obor studia: TESAŘ

BŘÍZA Boleslav, DREŠL Miroslav, HEINRICH Marek, HOSCHKA Jiří, KADALA Jaroslav, KEJVAL René, KONEČNÝ Roman, KOZÁK Pavel, KUPKA Roman, KUTNAR Dušan, LELEK Milan, MICHALSKÝ Martin, OPLUŠTIL Václav, PETEREC Josef, PÍSKOVSKÝ Stanislav, REITER Pavel, ROH René, ŠARŠE Martin, ŠČUČKA Martin, ŠKUREK Martin, VAŇÁK Radek, VYROUBAL Jiří, ZÁMEČNÍK Luděk, ZAPLETAL Roman, ZEMÁNEK Josef, ZLÁMAL Libor

Obor studia: ZEDNÍK

BOYKO Zdeněk, DOHNAL Pavel, HAUER Vincenc, HUDÁK Pavel, JANČÍK Michal, KOUTNÝ Jaromír, KREJČÍŘ Pavel, MELICHAR František, MOTL Bronislav, OLBORT Tomáš, POVÝŠIL Robert, STRATIL Roman, ŠIMEK Petr, ŠLOSAR Jaroslav, TĚHAN Vladimír, VANĚK Jiří, VYSLOUŽIL Pavel, ZACPAL Kamil

Absolventi školy v roce 1990

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

ANTL Tomáš, BAK Robert, BLEHA Stanislav, BOXAN Josef, ČERNÝ Michal, DANĚK Miroslav, FRYDYŠEK Libor, HANÁK Milan, HEJTMAN Radek, HRDLIČKA Libor, HRNČIŘÍK Emil, JANOTA Roman, JEŽEK Radomír, KLUSKA Miroslav, KNÁPEK Dušan, KOCHÁNEK Tomáš, KOUPIL Štěpán, KOSÍK Pavel, KRÁL Martin, KRÁSA Jaromír, KUBELKA Erik, KUCHAŘ Antonín, MALINKA Radim, MAREK Stanislav, MATOUŠEK Ladislav, MENŠÍK Jiří, MENŠÍK Roman, MRÁZ Dalibor, MÜCK Petr, NAVRÁTIL Evžen, NEJEDLÝ Michal, NEORAL Josef, NOVÁK Aleš, OTÁHAL Miroslav, POSPÍŠIL Jiří, POSPÍŠIL Petr, PROKOP Jaroslav, RAŠTICA Roman, REICH Miloš, SKÁCEL Marcel, SLOVÁK Zdeněk, SOTORNÍK Hynek, SVEDEK Radek, SVOBODA Jan, ŠIŠMA Radek, ŠPIT Marek, TOMALA Pavel, TOMÁŠEK Michal, TOMEJČÍK Pavel, TOMIGA Stanislav, VILČÁK Petr, VORLÍČEK Mojmír, VYBÍRAL Jiří, ŽÁČEK Marek, ŽÁDNÍK Martin, ŽÁK Radek

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

ANDRÉS Tomáš, BAROŠ David, BEČÁK Martin, BOMBERA Jan, BRANČÍK Richard, BRZOKOUPIL Jiří, CULEK Tomáš, DOKOUPIL Radomír, DOSTÁL Antonín, DVOŘÁK Bohumil, FIAMOLI Roman, FRÓDL Martin, FRYŠ Zdeněk, GRUMLÍK Michal, CHARVÁT Milan, JANÍK Antonín, JANOTA Tomáš, JANOVÁČ Jindřich, JEMELKA Radek, JURAČKA Pavel, KALABZA Marek, KOCOUREK Petr, KOZÁK Marek, KRÄUTER Martin, KREJČÍŘ Petr, KRISTINEK Tomáš, KUBÁČEK Antonín, KUBĚNA Petr, KUČERA Antonín, MALÍČEK Martin, MALÝ Mojmír, MAREŠ Dušan, MAZAL Pavel, NAVRÁTIL Jaroslav, NAVRÁTIL Marek, NEDOPIL Petr, PAVLÍK Libor, PODSEDNÍK Martin, POLÁŠEK František, POSPÍŠIL Pavel, PŘÍKAZSKÝ Michael, RŮŽIČKA Petr, RYŠKA František, SEBERA Tomáš, SCHÄFER Patrik, SCHWARZ Roman, SKLÁDAL Petr, SMÉKAL Josef, STLOUKAL Adam, STODOLA Petr, SVÁROVSKÝ Jaroslav, ŠINDLER Miroslav, ŠIŠÁK Radim, ŠULC Miroslav, TRBUŠEK Marcel, URBAN Martin, URBAN Milan, VÁNSKÝ Radovan, VAŠINA Kamil, ZAHRADNÍČEK Karel, ZAPLETAL David, ZATLOUKAL Milan, ZATLOUKAL Petr

Obor studia: TESAŘ

BLAŽEK Petr, COUFAL Radek, DEDEK Radim, DÖRRICH Petr, DUŠEK Luděk, GRAUER Jiří, HRTUS Petr, JANČÍK Michal, KAMARÝT Zbyněk, KARHAN René, KAROLA Martin, KOTRLE Antonín, KOUPIL Václav, KUČERA Ladislav, MÄUTHNER Aleš, MĚCHURA Milan, NOVOSAD Jiří, NOVOTNÝ Luboš, PETŘEK Jan, PIJÁČEK Josef, PODLAS Martin, RENDA Miroslav, ŚKARPÍŠEK Dušan, SLEZÁK Roman, SMÉKAL Jiří, SMÉKAL Tomáš, SMRČEK Drahomír, SPURNÝ Jiří, STANĚK František, STUCHLÍK Josef, SÝKORA Marek, ŠÍPEK Martin, ŠVRDLÍK Jiří, TICHÝ Lubomír, TOMEČEK Martin, TOMEŠ Robert, VÍTEK Martin, VLÁČIL Zdeněk, VRBA Pavel, VYCHODIL Jaroslav, VYCHODIL Zdeněk

Obor studia: ZEDNÍK

BEDNAŘÍK Petr, BERÁNEK Roman, GERŽA Ladislav, HEJDA Roman, HUBÁČEK Jiří, KOŘALKA Miroslav, KOVAL Ján, KREMSER Ladislav, KUČA Karel, NEPLECH Petr, OBRANSKÝ Pavel, PROCHÁZKA Milan, PROS Pavel, SUMEC Jiří, ŠILHAVÝ Václav, ŠOLC David, ŠTĚPÁNEK Pavel, TOMÁŠEK Robert, VOJTKO Martin, VORRETH Miroslav, ZAPLETAL Petr, ŽÁK Stanislav

Absolventi školy v roce 1991

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

BRÁZDA Jiří, DOKOUPIL Zdeněk, DOLÍNEK Vladimír, FALTÝNEK Jiří, FINSTRLE Petr, GOLIÁŠ Josef, GRONOWSKI Daniel, HANÁK Ladislav, HOMOLA Jiří, HORÁK Miroslav, HORKÝ Milan, HUSLAR Jiří, ILÍK Lumír, JAKOUBEK Roman, JANKOT Radomír, JORDÁN Josef, KALABZA Miloš, KAŠTYL Libor, KEŠELÁK Ivo, KOSINA Václav, KOVÁŘ Miroslav, KRUPÍK Jiří, KŘŮMAL Robert, LAKOMÝ Jiří, LUKÁŠ Jiří, MAČÁK Martin, MACHÁČEK David, MACHALA Dušan, MACHOVSKÝ Tomáš, MATOUŠEK Pavel, MIESLER Roman, MIKULÁŠ Pavel, NEČACKÝ Rostislav, NĚMEC Jiří, NOVOTNÝ Ivo, OBZINA Martin, PECINA Jan, PŘIKRYL Jiří, REICH Marek, ŘEZNÍČEK Karel, SEDLÁČEK Viktor, SMĚTÁK Petr, SVOBODA Vlastimil, ŠIMEK Martin, ŠULC Jiří, TICHÝ Pavel, UHÝREK Pavel, VEČEŘA Josef, VRBA Jaromír, VYHNÁLEK Petr, VYKYDAL Martin, VYROUBAL Lubomír, ZLOBICKÝ Stanislav, ŽIVNÝ Jiří

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

BLAŽEK Zdeněk, BURIÁNEK Petr, DOKLÁDAL Pavel, DRÁBEK Tomáš, DUNDÁLEK Ivo, GRULICH Martin, HÁJÍČEK Martin, HRIC Vítězslav, HUDÁČEK Pavel, HYNEK Vladislav, JANÁSEK Michal, KADLEC Richard, KALENDA Petr, KLOFÁČ Filip, KOČÍ Libor, KOMÍNEK David, KOUŘIL Aleš, KOVAŘÍK Jiří, KREJSEK Jakub, LAURENČÍK Martin, LESÁK Petr, LUPULIAK Marek, MACHALA Leoš, MALAN Tomáš, MALÝ Josef, MOSSLER Lubomír, NERAD David, OŠŤÁDAL Aleš, OTEVŘEL Jiří, OTRUBA Mojmír, PALÁNEK Libor, PALIČKA Petr, PLUHAŘ Robert, POKLUDA Jan, POŘÍZKA Jaroslav, PROCHÁZKA Michal, ROBEŠ Daniel, SEDLAŘÍK Jiří, SOTORNÍK Josef, SOTORNÍK Stanislav, STUDENÝ Radek, ŠEVČÍK Jiří, ŠIMEK Pavel, ŠKŮREK Jan, ŠOLTÉZ Aleš, ŠPALEK Petr, ULENFELD Radim, ULIČNÝ Petr, UNZEITIG Jan, URVÁLEK Michal, VACULÍK Petr , VACULÍK Martin, VACULÍK Lumír, VALIŠ Václav, VALOVIČ Marián, VILÍMEK Marek, VIŠNA Marian, VITOUL Jan, VLÁČIL Petr, VYSTRČIL Martin, ŽONDRA Drahoslav

Obor studia: TESAŘ

BOŠEK Martin, ČECH Karel, DOHNAL Jaroslav, FIALA Miloslav, FOJT Patrik, GRAUER Jiří , HILŠER Václav, HOLINKA Josef, KAŠTYL Tomáš, KLEINER Jan, KONVIČKA Dušan, KORBAŘ Michal, KULKA Zdeněk, MAZOUREK Marek, NAVRÁTIL Miroslav, ONDRUŠKA Jiří, PÁVEK Karel, PAZDERA Miroslav, PLUSKAL Michal, ROZSYPÁLEK Jiří, RYS Jiří, SKOPALÍK Martin, SOJKA Marian, STAROŠTÍK Karel, STRATIL Zbyněk, ŠÁRNÍK Štefan, ŠŤASTNÝ Jan, ŠVEC Pavel, TÖGEL Marek, VEVERKA David, VYBÍRAL Zbyněk

Obor studia: ZEDNÍK

AUTRATA Lubomír, BELICA Tomáš, COUFAL Miroslav, FRAINŠIC Gustav, HANÁK Martin, HRADIL Roman, JÍLEK Petr, KAVKA Jaroslav, LOPATA Marek, MALÍNEK Michal, MRŇKA Jiří, PELDA Petr, POSPÍŠIL Jan, POSPÍŠIL Robert, RÉPAL Petr, ROKOŠ Petr, ROLLER Alois, SCHLOSSER Pavel, STRÁNĚL Zdeněk, ŠULC Zdeněk, VANŽURA Ondřej, VYSLOUŽIL Zdeněk, ZEDEK Josef

Absolventi školy v roce 1992

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

BUREŠ Aleš, BURIAN Radim, CRHONEK Martin, ČAGROV Alexandr, ČERNÝ David, FICHT Ladislav, GREGOVSKÝ Martin, HALADY Zdeněk, HAMMER Zdeněk, HEGINGER Aleš, HLAVINKA Zdeněk, HOMOLKA Jindřich, HRAZDIL Michal, HUŇKA Michal, HÝBL Josef, IRCING Robert, JANČÍK Stanislav, JURAČKA Vít, JURČÍK Radek, JUŘENA Jaroslav, KONÍČEK Josef, KONOPČÍK Pavel, KOPECKÝ Jaromír, KOPP Miroslav, KOTAS Ivo, KOVAŘÍK Miroslav, KROČA Petr, KUKAČ Petr, KURFÜRST Tomáš, LÁTAL Ladislav, LUGR Petr, LÝZNER Tomáš, MALÍK Libor, MERTA Milan, MOURAL Michal, NAVRÁTIL Petr, NOVÁK Libor, ONDRA Miroslav, PAVOL Patrik, PERTL Michal, PILC Richard, POSPÍŠIL Petr, SAZMA Karel, SEDLÁČEK Josef, SIKA Petr, SUBOTA Kamil, ŠAVRŇÁK Martin, ŠKŮREK Libor, TRUNEČKA Marek, TŘETINA Milan, TŘÍSKA Michal, UTÍKAL Milan, VESELÝ Jan, VITÁSEK Martin, VODÁREK Adam, ZBOŽÍNEK Miroslav

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

AUGUSTA Radek, BAUER Josef, BENÝŠEK Petr, BLAHOUŠEK Ludvík, BOROVEC Stanislav, ČAPKA Libor, ČECH Jaroslav, ČERNÝ Ladislav, DOLEŽEL Jaroslav, DOSTÁL Jindřich, FAJT Josef, FLIDR Tomáš, FRANTÍK Michal, GAJDOŠÍK Pavel, HÁJEK Jiří, HAMRLA Michal, HRUŠKA Michal, Ing. HUSEK Ivo, CHYTIL Jaroslav, IZÁK Lubomír, KLAPETEK Petr, KOHOUT Jan, KONEČNÝ Petr, KOPECKÝ Ivo, KRYL Miroslav, KUDLIČKA Miroslav, KVAPIL Vlastimil, LEXMAUL Patrik, MICKA Zdeněk, MIKULÁŠTÍK Petr, MIŠKOVSKÝ Martin, MOTÁLEK Stanislav, NOVÁK Jiří, NOWAK Ondřej, OŠKERA Aleš, PASEKA Lukáš, POHANKA Vilém, PŘÍHODA Josef, RADVANSKÝ Jiří, RUBAČÍK Jiří, RUDICKÝ Jan, RYŠKA Marek, SEMEŇÁK Josef, SMITAL Petr, SNÁŠEL Vlastimil, SOCHŮREK Dušan, SOVA Patrik, SPÁČIL Karel, STRÝČEK Petr, SYSEL Jiří, ŠANA Jiří, ŠEVELA Kamil, ŠKOLOUDÍK Pavel, ŠLÍŽEK Petr, ŠTĚPÁN Ladislav, ŠVEC David, ŠVEC Milan, TYPNER Jaroslav, VALIGURA Roman, VANÍČEK Petr, VERBICKÝ Tomáš, VLČEK Roman, VRTAL Josef, VYHNÁNEK Tomáš

Obor studia: TESAŘ

BARÁK Josef, BERKA Marian, BURIÁNEK Michal, FIALA Václav, FILIP Jaromír, KORVAS Marián, KRÁLÍK Jiří, KRUTIL Jindřich, KUBALÍK René, KUCHAŘ Martin, KUJAN Bořivoj, LAKOMÝ Josef, MARTINEK Petr, MELICHAR Jaroslav, NAVRÁTIL Patrik, NEČAS Evžen, NOVÁK Oldřich, PALUCHA František, RAK Bronislav, ŘEHÁK Jan, ŘEHOLKA Roman, STRAKA Luboš, ŠEJDA Miroslav, VAVERKA Tomáš, VESELSKÝ Martin, ZETOCHA Jiří,

Obor studia: ZEDNÍK

BALÁŽ Radek, BLAHOUŠEK Kamil, BUDKA Radomír, CRHONEK Mojmír, ČECH Stanislav, ČEPEK Jiří, DREXLER Josef, FIŠER Václav, GIŇA Martin, HANDL Marcel, HYRÁK Stanislav, CHYTIL Petr, JANŮ Tomáš, JARMA Ctirad, KADLÁČEK Radomír, KAWECKI Marek, KLVAŇA Dušan, KOWALCZUK Zdeněk, MIKA Libor, MIKULKA Petr, NOVÁK Stanislav, POSPÍŠIL Miroslav, PROCHÁZKA David, ŠKUREK Jiří, VÍTEK Vladimír, ŽÁČEK Jiří

Obor studia s maturitou: OPERÁTOR STAVEBNÍ VÝROBY – BETONOVÉ KONSTRUKCE

BITTNER Pavel, BITTNER Petr, CITOVSKÝ Michal, DOČKAL Roman, DOLEŽAL Robert, DVOŘÁK Miroslav, HAVLÍK Leoš, HIRŠL Michal, HUBENÝ Jiří, CHROMČÍK Miroslav, JANEČKO Luděk, JANÍČEK Petr, JÁNSKÝ Václav, JURČÍK Pavel, LANGER David, MALÚŠ Roman, MAREŠ Karel, MOGROVICS Richard, NAVRÁTIL Mojmír, NEPLECH Jiří, PEŘINA Aleš, PODSTATZKÝ Tomáš, ŠLANHOF Josef, ŠTĚPÁNEK Petr, TUCHÝ David, VYMAZAL Tomáš

Absolventi školy v roce 1993

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

BAHULÍK Bronislav, BÍLEK Michal, BLAŽEK Tomáš, DOPITA Petr, HONZ Stanislav, HRABAL Tomáš, KEDZIORA Dušan, KMENT Petr, KOZÁK Jaroslav, KRŇÁVEK Roman, KRUMPHOLZ Jindřich, KŘIVÁNEK Michal, KUBÍČEK Martin, KUŽÍLEK Martin, LOPRAIS Milan, MAZÁČ Radoslav, MIKULKA Rostislav, MIKULKA Zbyňek, MITÁŠ Pavel, MÜLLER Luděk, NAVRÁTIL Hynek, NAVRÁTIL Petr, PANÁČEK Marian, PETRUCHA František, PŘIDAL Jiří, SEDLÁK Jan, SEDLÁŘ Zdeněk, SCHRÖTTER Bohdan, ŠLECHTA Petr, ŠPAČEK Michal, VOLEK Libor, ZICHO Radek

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

ANDRÝSEK Martin, BAHULÍK Bronislav, BÁRTA Karel, BEČÁK Jaroslav, BEDNAŘÍK Petr, BELANÍK Josef, BENEŠ Michal, BERKA Jindřich, BERNÁT Martin, ČEPÁN Vlastimil, DAVID Milan, DOSTÁL Petr, DVOŘÁK Jan, DVOULETÝ David, FERENC Jan, FICNAR Antonín, FORMÁNEK Karel, GRECMAN Jiří, GREPL Luděk, HABARTA Radek, HALUZA Bedřich, HANKE Jan, HAVLÍČEK Petr, HNILICA Pavel, HOMOLKA Jan, HRABAL Petr, HRBATA Michal, HUŠÁK Martin, JEŽEK Aleš, JEŽORSKÝ Dušan, JORDAN Martin, KARAS Václav, KEJVAL Pavel, KLÍMA Vítězslav, KOLÍK Bruno, KONEČNÝ Miroslav, KOTEK Miroslav, KOVÁCS Roman, KOZÁK Pavel, KRUMPHOLZ Jindřich, KŘEHÁČEK Milan, KŘUPKA Jiří, KUBÁŇ Jiří, KUČERA Roman, LAH Alois, LAKOMÝ Radim, LÁTAL Zdenek, MALINA Roman, MAZUR Pavel, MICHALČÍK Jiří, MIKULKA Zdeněk, MRAČEK Luděk, NEČEK Marek, NOVÁK Adam, PALUCHA Radek, PINKAVA Jan, PIŇOS Dušan, PIPAL Jiří, PIVODA Emil, PLACHÝ Lukáš, PLÁŠIL Marek, PLUSKAL Zdeněk, POŠTULKA Martin, PRVÝ Vladimír, PŘIDAL Jiří, PSOTKA Tomáš, QUARDA Jan, QUARDA Jaroslav, RAPČAN Jindřich, RYBKA Jan, ŘEPA Michal, SEDLÁČEK Marek, SEDLÁČEK Miroslav, SELUCKÝ Bohumil, SPÁČIL Zdeněk, STANĚK Karel, STRUŽKA Jiří, STŘELEC Martin, SYCHRA Tomáš, SZEPESI Pavel, ŠAFÁŘ Jaroslav, ŠEDLBAUER Martin, ŠKOP Martin, ŠLECHTA Petr, ŠLEZAR Marek, ŠTÁBL Michal, ŠTĚPANÍK Zdeněk, ŠUBA Bohumil, TOPENČÍK Petr, ULRYCH Karel, VACULÍK Pavel, VÁNSKÝ Antonín, VESECKÝ Václav, VESELÝ Petr, VOJÁČEK Ivan, VRÁNA Pavel, VYCHODIL Luděk, ZÁCHA Vítězslav, ZAVADIL Robert, ZEDNÍČEK David, ŽUPKA Radek

OSTATNÍ STUDENTI

DVOŘÁK Miloš, KONEČNÝ Miroslav, WURZLER Lukáš,

Obor studia: TESAŘ

ALEXA Kamil, BOHAČÍK Pavel, BOHATÝ Ladislav, BYTČÁNEK Ondřej, CÁSEK Rudolf, CRHA Jaromír, DOSOUDIL Petr, FILÍPEK Jiří, GRECMAN Pavel, HEJDA Lubomír, HLAVÁČEK David, HLAVÍK Libor, CHALUPA Svatoslav, KOLÁŘ Rostislav, KŘEČEK David, KUPKA Jiří, KVAPIL Petr, LIGURSKÝ Michal, MACHÁČEK Jaroslav, MANDÁT Petr, MATĚJÍČEK František, MICHÁLEK Aleš, NAVRÁTIL Ivo, NAVRÁTIL Vlastimil, NEČESANÝ Roman, NOVOTNÝ František, ONDRA Lukáš, PERĎOCH Josef, PONÍŽIL Radek, SÁTORA Norbert, SEDLÁČEK Marek, SMÉKAL Pavel, SMETANA Petr, SPÁČIL Miroslav, ŠVANCARA Petr, ŠVEC František, VALA Jiří, VLČEK Aleš, VOGL Josef, VOLEK Ivo, VYMĚTALÍK David, ZAPLETAL Robert, ŽIVOTEK Jaroslav

Obor studia: ZEDNÍK

DOSEDĚL Luboš, FOJTÍK Radek, HAVLÍČEK Martin, HOŠÁK Ladislav, JANČÍK Ondřej, KNEIP František, KNÍŽ Radek, KOŇAŘÍK Tomáš, KRÁL David, KRÁL Petr, KROUPA Radomír, LINHART Pavel, MAŠEK Ivo, NAVRÁTIL Jiří, NEČAS Vlastimil, PASTOREK Pavel, PLANIČKA František, ROLLER Pavel, SLAVÍK Tomáš, STRATIL Dušan, TALANDA Josef, VALIŠ Karel, VAŇÁK Michal, VENUS Ondřej, VLACH Stanislav, VODIČKA Miroslav, ZATLOUKAL David, ZAVADIL Marek

Obor studia s maturitou: OPERÁTOR STAVEBNÍ VÝROBY – BETONOVÉ KONSTRUKCE

BÉR Stanislav, BURIAN David, DVOŘÁK Marek, GRUND Karel, HASTÍK Tomáš, HLAVÁČ Jaromír, CHODIL Jaroslav, JAKEŠ Miroslav, JELÍNEK Petr, KOČIŠ Roman, KOMÍNEK David, LENOCH Vítězslav, LUBĚNÍK Tomáš, PETRŽELA Antonín, PETŘÍČEK Karel, SLAVÍK David, ŠLANHOF Jiří, TRČALA Pavel, VLADAŘ Jan

Obor studia s maturitou: MECHANIK SEŘIZOVAČ – STAVEBNÍ STROJE

BARTONÍK Jaroslav, BOYKO Martin, HORÁK Tomáš, CHROMČÍK Radek, JANEČEK Martin, JŮN František, KOLÁŘ Pavel, KRÁL Pavel, LAMMEL Marek, MALÍNSKÝ Jaroslav, OTEC Tomáš, PÍREK Pavel, POLÁŠEK Michal, POP Milan, PROCHÁZKA Jan, PROCHÁZKA Pavel, RAKUS Karel, STRÁNĚL Pavel, SVOBODA Michal, SVOBODA Radek, ŠIMONEK Zbyněk, ŠPUNAR Petr, TOMÁNEK Miroslav, VÍTEK Igor, ZEMAN Zdeněk, ŽELEZNÍK Rudolf, ŽÍDEK Libor

Absolventi školy v roce 1994

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

BILÍK Pavel, BULKO Roman, ČIČEL Michal, DOLEŽEL Kamil, DRÁBEK Jan, DUDEK Petr, FOJTÍK Radek, FOLTÝN Tomáš, GREBEŇ Daniel, GRYGAR Kamil, HAVLÍČEK Aleš, HENEMAN Radek, HERTL Kamil, HOFÍREK Michal, HRUBÝ Karel, JUŘICA Roman, KAŠTYL Radek, KLAPIL Zbyněk, KOHOUT Petr, KOMÍNEK Josef, KOUDELKA Tomáš, KONEČNÝ Jiří, KONRÁD Jiří, KOZÁK Pavel, KRÁL Arnošt, LAKOMÝ Kamil, MÁDR Tomáš, MAŇÁK Stanislav , MAREČEK Michal, MAREK Antonín, MATÝSEK Zdeněk, MERTA Štěpán, MIŠKOVSKÝ Libor, MITÁŠ Pavel, MLYNARCIC Andrei, MOLOTA Ondřej, MOTÁŇ Pavel, NOVÁK Martin, NOVOTNÝ Jiří, PISCH Viktor, PRCHLÍK Michal, PUDIL Ladislav, SKOVAJSA Richard, SLAVÍČEK Jaromír, SMETANA Petr, SOTORNÍK Bohuslav, SOVÍK Tomáš, SPÁČIL Miroslav, SPUDIL Petr, ŠANDER Antonín, ŠLÉŠKA Zbyněk, ŠNEVAJS Milan, ŠPIT Zdeněk, TESAŘÍK Jaroslav, UNCAJTIK Lubomír, VOJTECH Petr, VOTOUPAL Mojmír, VŠETÍČEK Martin, VYHLÍDAL Jiří, VYHLÍDAL Martin, ZACPAL Zdeněk

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

ANDRÝSEK Igor, BÁBEK Tomáš, BARTOŠEK Petr, BOYKO Jaroslav, CVETAN Martin, DOSTALÍK Aleš, DUNDA Martin, FORST Petr, GALL Filip, GRIGAR Jan, GRIGAR Marek, HADERKA Petr, HANZL Oldřich, HNÁTÍK Radim, HORÁK Zdeněk, CHYTIL Michal, JANÁSEK Milan, JURKA Petr, KALUS Roman, KARDOHELYI Rudolf, KENŠA Martin, KIKAL Vladimír, KMENT Petr, KOKTÁNEK Vlastimil, KOPEČNÝ Radim, KROČA Zdeněk, KROUPA Josef, KUČERA Václav, LAKOMÝ Aleš, LÁTAL Jiří, MATĚJŮ Petr, MICHALČÍK Michal, NÁBĚLEK Vítězslav, NESVADBA René, NEZVAL Martin, NOSÁL Radomír, ORSÁG Pavel, PIENTAK Rostislav, PISAŘÍK František, PORTES Ladislav, POSPÍŠIL Petr, PROTIVÁNEK František, PŘIMDIŠ Tomáš, RÝŠAVÝ Jiří, SAJTLER Miroslav, STANĚK Petr, STEHLÍK Marek, SVOBODA Milan, ŠEFČÍK Radim, ŠIŠMA Miroslav, ŠNEVAJS Milan, ŠPANIHEL Zdeněk, ŠTÝBNAR Milan, TICHÝ Petr, TUNKA Michal, VEČEŘA Pavel, VESELÝ Oldřich, VYSLOUŽIL Miloslav, ZÁBOJ Bronislav, ZAMYKAL Tomáš, ZATLOUKAL Libor, ZEZULA Martin

Obor studia: TESAŘ

ANDRYSEK Marek, BALCÁREK Jaroslav, BENEŠ Jaroslav, DANIEL Jaroslav, EIBEL Karel, FABÍK Marek, FELDVABEL David, JANEČEK Martin, KOUDELKA Petr, KRÁTKÝ Marek, KRATOCHVÍL Martin, KREJZAR Petr, LAKOMÝ Ondřej, MACHAČ Marcel, MODLITBA Roman, NAVRÁTIL Jiří, NOVÁK Petr, PUDA Jiří, ŘACH Stanislav, SLAMKA Miroslav, ŠVÁBENÍK Marek, TOMEK Michal, VALCHAŘ Petr, VAŇÁK Roman, VRÁNA Petr, WAGNER Jiří, ZATLOUKAL Petr

Obor studia: ZEDNÍK

CZUDEK Pavel, ČÁSTEK Vratislav, ČÁSTEK František, DĚDIČ Petr, DOLEŽAL Pavel, DUB Karel, DORŇÁK Petr, DVOŘÁČEK Petr, FIALA Miroslav, FOJTÍK Václav, FUSEK Zdeněk, GÁBOR Vladimír, GALUS Michal, GAVLAS Ladislav, GRÉZL Jaroslav, HALÍŘ Jiří, HENSL David, HLAVA Petr, JURKA Martin, KLIMEK Lubomír, KOLOUŠEK David, KRATOCHVÍLA Marek, KRČÁL Vladimír, KRUMPHOLZ Pavel, KUBELKA Kamil, KUBÍČEK Dušan, KUČAVÍK Jan, KÜMMEL Roman, LOLEK Pavel, MALÍK Miroslav, MALÍNEK Petr, MAREČEK Pavel, MLČOCH Kamil, MOLATA Břetislav, MRÁZ Jiří, NEDOROSTEK Petr, NOVÁK Pavel, OPLUŠTIL Lubomír, POŘÍZKA Aleš, POSPÍŠIL Zdeněk, SEDLÁK Radim, SEKANINA Jan, SLOVÁČEK Jiří, SOJKA Radek, SPURNÝ Jiří, STRUPEK Roman, ŠEBA Jaroslav, ŠEVČÍK Petr, ŠTENCL David, TOMÁŠEK Václav, TONNER Martin, VALOUCH Miroslav, VAVŘINEC Jaromír, VŠETIČEK Pavel, VYROUBAL Lukáš, ZACHOVAL Zdeněk, ZÁSTĚRA Jiří, ŽILKA Michal, ŽOUŽELKA Tomáš

Obor studia s maturitou: STROJÍRENSTVÍ – VÝROBA, MONTÁŽ A OPRAVY PŘÍSTROJŮ, STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

ČERNÝ Ladislav, DOSTALÍK Jiří, FIAMOLI Roman, FRANTÍK Michal, NAVRÁTIL Petr, NAWAK Ondřej, PERTL Michal, SUBOTA Kamil

Obor studia s maturitou: MECHANIK SEŘIZOVAČ – STAVEBNÍ STROJE

DOKOUPIL Marek, DOLEŽEL Kamil, FOLTÝN Tomáš, JUŘICA Roman, KOUDELKA Tomáš, KOVAŘÍK Jáchym, KRAUS Lubomír, KROUPA Jan, MARVAN Radek, NOVOTNÝ Jiří, PETR Petr, PUDIL Ladislav, SEMJON Tomáš, SCHWARZ Miroslav, SMÉKAL Roman, ŠPIT Zdeněk

Obor studia s maturitou: OPERÁTOR STAVEBNÍ VÝROBY – ZDĚNÉ KONSTRUKCE

DVOŘÁK Marek, GALUS Michal, HALÍŘ Jiří, HENSL David, HOLEK Ctibor, HOUBA Erik, KRUMPHOLZ Pavel, LOUČKA Radim, MALÍK Miroslav, OSLADIL Petr, POKLUDA Marek, RŮŽIČKA Petr, SEDLÁČEK Libor, VONDERKA Milan, VŠETIČKA Pavel, VYHNÁLEK Jiří

Absolventi školy v roce 1995

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

AKRAP Marek, AXMAN Michal, BARTALOS Jiří, BEDNÁŘ David, BERKA Zdeněk, BITTNER Michal, BOBČÍK Libor, DOLEŽEL Miroslav, HÁJEK Karel, HAMPL David, HUBÁČEK Tomáš, JURÁK Milan, JURČÍK Josef, JURENKA Pavel, KAMENÍČEK Robert, KATOVSKÝ Tomáš, KOKOSIŇSKI Martin, KOLEČÁŘ David, KOPEČEK Josef, KOUTNÝ Jaroslav, KREJČÍ Jiří, KVĚTOŇ Martin, LABONEK Jiří, LUKÁČ Michal, LUKEŠ Petr, MIKEŠ Jan, NAGY Oto, NOVOSAD Zdeněk, OLIŠ Petr, ONDRŮŠEK Pavel, PAVELKA David, PEČINKA Pavel, POKORNÝ Oldřich, POSPÍŠIL Antonín, PREČAN Tomáš, PŘINDIŠ Radek, RAFAJ Miroslav, SKŘIPSKÝ Michal, SKYVA Luděk, SOKOLA Robert, SOUŠEK Petr, SVOZIL Martin, ŠEVČÍK David, ŠIMEČEK Petr, ŠINDELÁŘ Jiří, ŠIŠKA Daniel, ŠKODA Miroslav, ŠPALEK Petr, TECHMANN Michal, VAŠÍČEK Adam, VLÁČIL Svatopluk, VODIČKA Daniel, VYHLÍDAL Milan, ZAPLETAL Petr, ZELINKA Zdeněk

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

BAJNAR David, BARNET František, BARTL Roman, BEHRO Miroslav, BEIER Martin, BENEŠ Oldřich, BITALA Jiří, BORDOVSKÝ Michal, ČECH Pavel, ČECHÁK Filip, ČÍHALÍK Petr, ČÍŽEK Jiří, DOSTÁL Petr, DULAVA Pavel, EICHLER Michal, FALTÝNEK Vilém, FILDRA Libor, FLÁDR Luboš, FRITSCHER Ondřej, FUKALA Jiří, GOLD Jaroslav, GRULICH Pavel, GRYGAR Kamil, HALAMKA Michal, HALUZA Bedřich, HASTÍK Milan, HAVELKA Filip, HUBENÝ Jaroslav, JÁNOŠÍ Michal, KADLČÍK Tomáš, KALAMÁR Ondřej, KOUPIL Radim, KOVAŘÍK Stanislav, KOWALCZUK Marek, KUDLIČKA Vítězslav, MACURA Pavel, MLČOCH Pavel, MOTAL Jiří, MRNKA Martin, ORÁLEK Pavel, PAJCHL Marek, PALEČEK Richard, PAPROTA Michal, PAVLÍK Petr, POLÁK Jaroslav, POPELKA Lubomír, POSPÍŠIL Petr, RAJNOHA Petr, RAPUŠÁK Martin, REZEK Bronislav, ROZEHNAL Marek, ŘEZNÍČEK Darek, SLAVÍČEK Jaromír, SLOVÁČEK Antonín, STRAKA Miroslav, SVOZIL Tomáš, ŠUBERT Martin, TANDLER Miroslav, VYBÍRAL Jaroslav, VYBÍRAL Pavel, VYHLÍDAL Martin, VYSLOUŽIL Tomáš, ZEMAN Jakub, ZIMEK Jan

Obor studia: TRUHLÁŘ VÝROBA NÁBYTKU

BĚHAL Lukáš, BENDA Ondřej, BIČ Radek, BLAŽEK Zdeněk, BOHÁČEK Petr, BOUDNÍK Roman, BUREŠ Antonín, DOPITA Marcel, FRANK Michal, GÉDOŠ Michal, HERTL Roman, HLAČINA Libor, HOLEKSA Michal, HRUBÝ Petr, HYKEL Antonín, JAKŠA Radim, JÁN Radek, JEŽEK Ivo, KOLOUŠEK Roman, KOT Martin, KOVÁŘ František, KOZÁK Martin, KREJČÍ Petr, KŘIKLAVA Jiří, KUBELKA Martin, KUBÍČEK Zdeněk, KUČERA Luděk, MILAR Tomáš, MOSSLER Zbyněk, NAVRÁTIL Josef, OKLEŠTĚK Martin, PAKOSTA David, POCKLAN David, POSPÍŠIL Libor, PROCHÁZKA Ladislav, PROCHÁZKA Jan, PŘIKRYL Petr, RAUŠER Karel, RICHTER Jiří, RYBAŘÍK Aleš, SCHNEIDER Robert, SKLENÁŘ Jaroslav, SKLENÁŘ Stanislav, SNÍŽEK František, SPÁČIL Radovan, STECKER Jindřich, STRUPEK Jan, SUBOTA Tomáš, SVOBODA Roman, ŠEBELA David, ŠINDELÁŘ David, ŠVESTKA Jiří, UŘIČÁŘ Pavel, VÍŠA Petr, VRÁNA Lukáš, VYROUBAL Pavel, WEISER Oto, ZBOŘIL Filip, ZDAŘIL Michal, ŽITNÍK Petr

Obor studia: TESAŘ

DRON Pavel, DUŠEK David, DVOŘÁČEK Petr, FEHER Petr, FRÖML Robert, GRÉZL Kamil, HÁNA Radim, HRADIL Karel, KLEMEŠ Petr, KOUPIL Tomáš, KRŠA Robert, LÁTAL Martin, MARKVART Jan, NEZVAL Jiří, OBRTLÍK Tomáš, PETRSKOVSKÝ Robert, PICHL Stanislav, PRAVDA Michal, RICHTER Stanislav, RODRYČ Jakub, ŠEBESTA Vlastislav, VEČEŘA Karel, VINKLER Vlastimil, VYSTRČIL Jiří, ŽOUŽELKA Radek

Obor studia: ZEDNÍK

ADAMICA Jan, BOROVKA Pavel, BOROVKA Petr, ČECH Kamil, DOMBI Vlastimil, DOSTÁL Kamil, DVOŘÁK Jiří, FLORNER Roman, FREIBERG Jaroslav, GRÄTZER Aleš, HAMPL Kamil, HORVÁTH František, HOŠÁK Jaroslav, HRBÁČEK Radek, HRUBÝ Jan, IŠTVÁNEK Petr, KOZEL Václav, KRÁL Pavel, KRBEČEK Zdeněk, KREJČIŘÍK Pavel KVĚTOŇ Miloslav, MALÍNEK Jiří, MIKLÍK Michal, MIKULKA Ladislav, NAVRÁTIL Milan, NESVADBA Oldřich, NOVOTNÝ Roman, PASTOREK Michal, PETŘÍK Marek, POLEJ Luděk, POSPÍŠIL Martin, PROTIVÁNEK Tomáš, PŘINDIŠ Jan, RAJBL Jiří, SPURNÝ Antonín, SZNAJDER Tomáš, ŠEJDA Jan, ŠIMEK Petr, ŠPIČÁK Petr, ŠPUTA Martin, ŠŤASTNÝ Michal, TITZ Radim, TUŽIČKA Marek, VALSA Josef, VODIČKA Lubomír, VOJTEK Jiří, VŠETEČEK Petr, VYBÍRAL Vladimír, VYHNÁNEK Jan, ZEMÁNEK Václav

Obor studia s maturitou: STROJÍRENSTVÍ – VÝROBA, MONTÁŽ A OPRAVY PŘÍSTROJŮ, STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

BAJTEK Václav, ČEPÁN Vlastimil, FIEDOR Pavel, HUŠÁK Martin, KOLÁŘ Oldřich, MINISTR Karel, MUROŇ Drahomír, NOVÁK Pavel, PIPAL Jiří , SEDLÁČEK Ladislav, SEDLÁK Jan, ŠAVRŇÁK Martin , ŠUBA Bohumil, VÁCLAVÍK Petr

Absolventi školy v roce 1996

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

BATA Marcel, BOŽIČEVIČ Stanislav, DIVIŠ Roman, GROMUS Jiří, HÁBL Jan, CHROBOK Tomáš, KRISTEK Petr, KŘESŤAN Jaromír, KURFÜRST Radek, LYSICKÝ David, NEŠPOR Přemysl, NOVÁK Josef, PAULÍK Radek, PAVELKA Radek, PŘIKRYL David, PTÁČEK David, SKYVA Martin, SLÁMA Radim, SOUŠEK Martin, STEIGER Martin, ŠAFRÁN Radim, ŠPIČÁK Libor, ŠVESTKA Martin, TRTÍK Ondřej, VAJČNER David, VAŘEKA Tomáš, VESELÍK Roman, VLČEK Petr, VŠETÍČEK Petr, ZEMAN Vlastimil

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

AMBROZEK Petr, BĚHAVÝ Josef, BENEŠ Luděk, BERNKOPF Radek, BOHATA Zdeněk, BOLA David, BRADA Luděk, BRŮNA Martin, COUFAL Petr, ČECHÁK Libor, FILIP Jan, FIŠER Jaroslav, GRULICH František, GRŮZ Alois, HEINZ Marek, HENDRYCH Tomáš, HLADKÝ Kamil, HRADIL David, HRUBÝ Marek, HULIČNÝ David, JANÁK Petr, JANČEK Lukáš, JANEČEK Tomáš, JANÍČEK Vojtěch, JANOŠ Marian, JEŘÁBEK Roman, KAPAŇA Filip, KITTL Michal, KMEŤO Robert, KNITTEL Antonín, KONEČNÝ Pavel, KOVAŘÍK David, KRÁČMAR Zdeněk, KŘENA Martin, KŘÍŽ Jan, KUBÍČEK Marek, LUŽA Karel, MACURA Kamil, MATÉ Zdeněk, MAZANEC Pavel, MIŠKO Michal, MLČOUŠEK Jaroslav, NÁDVORNÍK Petr, NACHTIGAL Vlastimil, NAKLÁDAL Jiří, NEJEZCHLEBA Jiří, NĚMEC Michal, NOVOTNÝ Michal, NYKL Martin, OBŠNAJDR Radim, PAJUNČÍK Radek, PAVLAS Michal, PENC Roman, PETRŽELA Matouš, POPELKA Dušan, POSPÍŠIL Zbyněk, POSPÍŠIL Milan, PREČAN Daniel, PROTIVÁNEK Antonín, RAJČAN Jan, REZNER Zdeněk, ROZSYPAL Karel, ROŽNOVSKÝ Michal, SEDLÁČEK Petr, SEDLÁČEK Robert, SLOUKA Jiří, SMÉKAL Karel, SPÁČIL Lukáš, SROVNAL Martin, STAŇKA David, STEJSKAL Marek, STEJSKAL Robert, ŠINÁL Bronislav, ŠMEHLÍK Jan, ŠPAČEK Zbyněk, ŠVANCAR Milan, TICHÝ Martin, TOVARYŠ Dušan, URBAN Jaroslav, VAŠÍČEK Pavel, VAVERKA Tomáš, VEČEŘA Roman, VYKYDAL Jan, VYROUBAL Jiří, WEIGL Zdeněk, ZÁDĚRA Stanislav, ZAPLETAL Zdeněk, ZATLOUKAL Lukáš, ZBOŘIL Pavel, ZBOŽÍNEK Libor

Obor studia: TRUHLÁŘ – VÝROBA NÁBYTKU

AUGUSTIN Aleš, BIČAN Michal, BUBENÍK Tomáš, ČERNOCH Bohuslav, DIESL Michal, DOLÁK Jan, DOLEŽEL Martin, FOLK Karel, GROHMANN Martin, HAMPL Jiří, HORÁK Petr, CHOVANEC Miroslav, JÉGL Patrik, JÍLEK Vojtěch, JURÁŇ David, KÁŇA Michal, KÖRNER Michal, KOUTNÝ Jaroslav, KYTLICA František, LENERT Tomáš, LÖRINC Michal, MAJER Josef, MATOUŠEK Jiří, MENTLÍK Jaroslav, MÜCK Walter, MUSIL Radek, OKLEŠTĚK Oldřich, OPLUŠTIL Pavel, PICH Michal, PIŇOS Roman, PIRKL Filip, POKORNÝ Michal, POŘÍZKA Michal, POSPÍŠIL Miroslav, POŠTULKA Jan, POŠTŮLKOVÁ Ivana, PRCHAL Jiří, PROKOP Richard, SKLENOVSKÝ David, SLÉHA Jan, SPÁČIL Jan, STANISLAV Martin, STEIGER Vladimír, STODŮLKA Václav, ŠKRABAL Michal, TICHÝ Jakub, TICHÝ Tomáš, TOMAN Petr, TOMÁŠEK Robert, TUŠKA Martin, VALÁŠEK Jan, VANĚK Ondřej, VYHLÍDAL Zdeněk, VYSLOUŽIL Pavel, ZELA Luděk, ZLÁMAL Vladimír, ŽÁČEK Jan

Obor studia: TESAŘ

BERKY Tibor, DOSTÁL Libor, ENT Martin, FILIP Jiří, HAVLÍČEK Václav, HRKEL Radim, HROMÁDKA Ivo, HRUBÝ Otto, KREJČÍŘ František, KREJČÍŘ Petr, MAREK Vladimír, MAZURÁK Jan, NÁTR Josef, PAVELKA Tomáš, PROTIVÁNEK Lukáš, PŘICHYSTAL Tomáš, SCHMIDL Petr, ŠUP Jiří, VAŠÍČEK Michal, VRÁNA Jaroslav, VYCHODIL Miroslav, VYMAZAL Vladimír, ZVONEK Lubomír

Obor studia: ZEDNÍK

BÁRTEK Jiří, BARTOŠ Jaroslav, BŘEZINA Tomáš, BUCHTA Petr, BURGET Václav, DOLANSKÝ Richard, DOLEŽEL Marek, FIALA Petr, FOF Jiří, KAŠTYL Miroslav, KOLÁŘ David, KOLLERT Aleš, KREUZIUGER Josef, LÁTAL Přemysl, MAZÁNEK Roman, NÁHLÝ Pavel, NOVOTNÝ Zbyněk, OPLUŠTIL Petr, PENKA Vlastimil, PŘIKRYL Luděk, ŘÍHA Petr, SLAVÍK Jindřich, SPÁČIL Petr, STECKER David, SUCHOMEL Radim, ŠEVČÍK Roman, ŠKOLUT Petr, ŠRAMM Tomáš, VILD Petr, VODIČKA Martin, VRAŠTIL Michal, VYKRUTÍK Adam, WAGNER Zdeněk, ZEDEK Roman, ŽÁK David

Obor studia: OBCHODNÍK

ANDOK Jiří, BERGER Jan, BERGER Tadeáš, BERNKOPFOVÁ Silvie, BŘEZINA Robert, DOUBRAVSKÁ Petra, GENČUROVÁ Lenka, HANÁKOVÁ Martina, HAVLENOVÁ Irena, HEMALA David, HOLÁ Vladimíra, HOVJACKÁ Jana, HRBÁČKOVÁ Alice, HUTAŘOVÁ Dagmar, HYNKOVÁ Eva, CHLÁDKOVÁ Jana, JANDOVÁ Helena, JURÁŠOVÁ Martina, KAFOŇKOVÁ Šárka, KALFERTOVÁ Lenka, KLEMENTOVÁ Petra, KOLÁŘOVÁ Pavla, KOLDA Petr, KOLÍNOVÁ Marcela, KONEČNÁ Lenka, KOŽELOUŽKOVÁ Pavlína, KRABCOVÁ Kateřina, KRATOCHVÍLOVÁ Gabriela, KŘÍŽOVÁ Kateřina, KUCEJOVÁ Lenka, KUČERA Jan, KVITOVÁ Libuše, LILKOVÁ Jiřina, LUKÁČOVÁ Miroslava, MALAŠKOVÁ Markéta, MATUŠKOVÁ Jitka, NEUBAUEROVÁ Lucie, NOVÁK Kamil, NOVÁKOVÁ Alena, ODLEROVÁ Iva, POLCEROVÁ Pavlína, POSPÍŠILOVÁ Lenka, POSPÍŠILOVÁ Irena, PRÁŠKOVÁ Andrea, PROTIVÁNKOVÁ Simona, PUSTOFKOVÁ Silvie, ROZSÍVAL Tomáš, ŘÍMANOVÁ Petra, SEDLÁK Pavel, SMÉKAL Dalibor, SMETANA Petr, STANKUŠ Miloslav, ŠNAJDROVÁ Anna, ŠOLCOVÁ Veronika, ŠPERKA David, ŠROMOVÁ Kamila, ŠUSTEROVÁ Věra, TESAŘÍKOVÁ Alena, TESAŘÍKOVÁ Veronika, TOMANOVÁ Alena, VAČKÁŘ Filip, VLČKOVÁ Věra, VOJTKOVÁ Iva, VOZŇÁKOVÁ Markéta, WRBOVÁ Lucie, ZADOROŽNÝ Petr, ZATLOUKALOVÁ Gabriela, ŽÁKOVÁ Silvie

Obor studia s maturitou: STROJÍRENSTVÍ – VÝROBA, MONTÁŽ A OPRAVY PŘÍSTROJŮ, STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

BOYKO Jaroslav, HRIC Vítězslav, CHVÁTAL Miloslav, KOHOUTEK Jiří, KRÁL Arnošt, MÁCHA David, MALHOCKÝ Jaroslav, MAREČEK Michal, OLŠA Zbyněk, PAUL Miloš, PAVELKA Miroslav, PISCH Viktor, POTĚŠIL Michal, RUBAČÍK Jiří, VOJÁČEK Miroslav, ZBOŘIL Zdenek, ŽIŽLAVSKÝ Vladimír,

Obor studia s maturitou: STAVEBNÍ PROVOZ

DAVYDOV Josef, NEPLECH Milan, ROLLER Pavel, VLČEK Aleš

Absolventi školy v roce 1997

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – STROJE A ZAŘÍZENÍ

ARVAY Květoslav, CEKL Jaroslav, CVRČEK Petr, FRANTÍK Dušan, GÁBA Karel, HAVLÍČEK Radek, HRUBAN Daniel, JEŽÍK Miroslav, JURČA Miroslav, JUŘÍK Josef, KATOVSKÝ Martin, KEMPKA Milan, KONEČNÝ David, KOUKAL Martin, KOUŘIL Petr, KRAINA Martin, LEZNA Lubomír, LUTONSKÝ Radek, MALAŠEK Tomáš, MALÍK Marek, MATOUŠEK Michal, MATUŠEK Tomáš, MEDKOVÁ Pavlína, MEIXNER Martin, NAJMAN Zdeněk, NENUTIL Petr, NEUMAN Jiří, NEUMANN Dušan, POSPÍŠIL Jiří, PŘINDIŠ Michal, REZNER Vlastimil, ŘÍHA Břetislav, SEDLÁČEK Jiří, SKLENÁŘ Petr, SVOBODA Jan

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

ALBRECHT David, ANTOŠ Pavel, BARTÁK Ondřej, BĚHAL Vladimír, BRÁZDIL Petr, ČECHÁČEK Matěj, ČEPEK Petr, DOKOUPIL Luděk, DREISEITL Petr, FAKSA Lukáš, FIALA Jan, FUGLÍČEK Libor, GUBEK Martin, HAISLER Zdeněk, HRABČÍK Milan, HRUBÝ Tomáš, KRÁČMAR Robert, KRÁL Martin, KRÁL Oskar, KREUZIGER Zdeněk, KRCHŇAVÝ Jan, KUBA Pavel, KUDRFALEC Lukáš, KUPKA Petr, KVASNICA Jan, LEIŠNER Jan, LUC Petr, LUŇÁČEK Martin, MACHANEC Petr, MAREK Ivo, NAVRÁTIL David, NOVÁK Pavel, PECHA Michal, PLACHÝ David, POLACH Ivo, POSPÍŠIL Marek, ROZBROJ Dušan, SEDLÁČEK Pavel, SEDLÁČEK Tomáš, SEDLÁK David, SELUCKÝ Lukáš, SOCHOR Jaromír, STIBOR Miroslav, STRNAD Jindřich, ŠOLC Vladimír, TREFIL Petr, TYL Jiří, VALENTA Stanislav, VRBA Aleš, VRŠECKÝ František, ZBÍRAL Karel

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

BENDA Pavel, BENEŠ Oldřich, HORÁČEK Luděk, CHYTIL Vlastimil, JAKUBČO David, KLUKA Radovan, LANG František, OLŠA Zbyněk, OTEVŘEL Mojmír, RICHTER Petr, ŠÍMA Dalibor, ŠULC Michal, VLAŠANÝ Jiří, ŽENČÁK Ondřej

Obor studia: TRUHLÁŘ – VÝROBA NÁBYTKU

ANDER Robert, BIČ Petr, BOROVEC Luděk, BURIÁNEK Tomáš, CÁB Miroslav, ČTVRTLÍK Roman, DOSTÁL Zdeněk, FRAIT Tomáš, GÁBA Tomáš, GROHMAN Michal, HANKE Jaroslav, HANSMANN Pavel, HIMMER Petr, HOFSCHNEIDER Jiří, CHUDÁREK Viktor, CHUDOBA Robert, JANŠTA Jiří, JANŠTA Zdeněk, JESLÍK David, KAPITÁN Vojtěch, KLIMEŠ Zdeněk, KNOPF Pavel, KOREČEK Jiří, KRUMPOLC Aleš, KRUPIČKA Petr, KULATÝ Michal, KUNDRT Petr, KÚTNY Petr, KVITA Petr, LASCHKE Jan, MENTLÍK Miroslav, MUZIKANT Josef, NANTL Zbyněk, NAVRÁTIL Daniel, NOVOTNÝ Jan, OPÁLKA Radim, ORSÁG Karel, PAVELKA Lukáš, PETRŽELA Michal, PTÁČNÍK Lukáš, RIJÁK Jiří, ŘEZNÍČEK Martin, SEDLÁČEK Lukáš, SKLENÁŘ Petr, SKOPAL Aleš, SLOUKA Petr, SMRŽ František, SNÁŠEL Lukáš, SPÁČIL Radovan, STRUŽ Richard, ŠPUNDA František, TOMÁNEK Jan, TRNKA Roman, VONDÁL Petr, ZAORÁLEK František

Obor studia: MALÍŘ – INTERIÉRY

DOSTÁL Jiří, HŘÍBAL Petr, KAKSA Pavel, MELHUBA Radek, MOTLÍČEK Martin, NÁHLÝ Radek, OLCHOVIČ Jiří, PAVLINSKÝ Zdeněk, SATORA Ladislav, SKOPAL Martin, TÁBORSKÝ Tomáš

Obor studia: TESAŘ

ADAMEC Milan, DVOŘÁK Martin, FILOUŠ Jaroslav, GALÁSEK Ladislav, GREPL Ivo, HANDLÍŘ Robert, JEDYNAK Emanuel, KAFKA Zdeněk, KRÁL Václav, LUDVÍK Pavel, MÜCK Karel, NYKL Stanislav, PTÁČEK Milan, RAŽDÍK Jiří, ŘEZNÍČEK Petr, SMÉKAL Jiří, SMÉKAL Milan, TOMANÍK Roman, TRENDL Marek, VRŠOVSKÝ Richard, VYSLOUŽIL Jan

Obor studia: ZEDNÍK

ALKE Jan, DOLEŽEL Martin, DVOŘÁK David, DVOŘÁK Radek, ENDLICHER Zbyněk, HASALÍK Marek, CHYTIL Stanislav, IŠTOK Bohuslav, JAKUBČO Marek, JELÍNEK Lukáš, JURÁSEK David, KREDBA David, MIKŠÍK Miloslav, NAVRÁTIL Tomáš, NEJEDLÝ Ondřej, NEORAL Josef, NEPLECH Radovan, NOVÁK Jan, OULEHLA Petr, PEČ Radomír, PEŠL David, POPELKA Ondřej, PŘINDIŠ Ladislav, SEHNAL David, SKŘEBSKÝ Petr, SKYVA Tomáš, SOVA Zdeněk, SUCHÁNEK Jakub, SUCHÝ Vlastimil, SVOZIL Tomáš, ŠIMON Jiří, ŠNIRYCH Pavel, ŠTÍPEK Martin, TOMAN Jan, UVÍZL František, VEČEŘA Michal, WOZNIAK Tomáš

Obor studia: LAKÝRNÍK

DOLEŽEL David, DVOŘÁK Petr, FORTELNÝ Aleš, FRÖML Pavel, HOLAR Karel, CHORÝ Michal, NĚMČIC Jaroslav , ODSTRČIL Marek

Obor studia: OBCHODNÍK

BALCÁREK Karel, BALCAROVÁ Veronika, BĚHAL Petr, BĚLÍK Martin, BERAN Luděk, BOLOVÁ Šárka, BRZOKOUPILOVÁ Iveta, ČAPKOVIČOVÁ Lucie, ČERNOHOUZOVÁ Jana, DANĚK Petr, DLOUHÁ Hana, DOPITA Jiří, DRULÁK Radek, GROLICHOVÁ Marie, GRONYCH Marek, HALOVÁ Markéta, HOLÁSKOVÁ Marta, HORÁČKOVÁ Romana, HUFOVÁ Lucie, CHYTILOVÁ Marcela, JANEČKA Jaroslav, KÁBRTOVÁ Renata, KADRMASOVÁ Eva, KAPITÁN Ivo,KENŠA Miloš, KOCŮRKOVÁ Kateřina, KOLÁŘ Ivo, KOLDA Aleš, KONEČNÁ Jana, KOTOUČOVÁ Renata, KOUTNÁ Marcela, KUBÁČEK Martin, KUČEROVÁ Kateřina, LEITNER Jan, LÍZALOVÁ Markéta, LOUČKOVÁ Veronika, MARTINÁSEK David, MARTINKOVÁ Sylva, MODRIANSKÁ Dagmar, NĚMEČKOVÁ Lenka, NESVADBA Vít, OSYKA Jiří, PROCHÁZKOVÁ Petra, PROCHÁZKOVÁ Lenka, RUFFEROVÁ Jana, RUSKOVÁ Andrea, SCHMIDOVÁ Vladimíra, SÍČOVÁ Denisa, SINGER Tomáš, SKOPAL Petr, SKŘIPSKÝ Jan, SLAVÍČKOVÁ Martina, SMIČKOVÁ Zuzana, SOJKOVÁ Kateřina, SPÁČILOVÁ Eva, SPURNÁ Radka, STÁRKOVÁ Radka, STEIGER Radimír, STRYK Tomáš, ŠPUNDA Libor, ŠVRČKOVÁ Pavla, TESAŘÍK Petr, TOMANOVÁ Iva, TŘEBICKÝ Vladimír, TUČEK Pavel, VÁCLAVEK Petr, VODIČKA Vladimír, VOJÁČEK Petr, VRÁNA Tomáš, VYHLÍDALOVÁ Renata, VYMĚTAL Tomáš, VYSOUDIL Lukáš, ZÁKOPČANOVÁ Miroslava, ZEIDLEROVÁ Edita

Obor studia s maturitou: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA – NÁBYTKÁŘSTVÍ A ČALOUNICTVÍ

FRANTÍK Miroslav, KRÁL Zdeněk, VYSLOUŽIL Pavel

Obor studia s maturitou: STAVEBNÍ PROVOZ

KRAHULEC František, SPURNÝ Michal, ŠVEC Jaroslav, ZACPAL Roman, ZBIROVSKÝ Jaromír

Absolventi školy v roce 1998

Obor studia: ZÁMEČNÍK

DIESL Tomáš, JANÍČEK Tomáš, KOLÁŘ Jan, KOVÁČEK Pavel, KRÁTKÝ Petr, KŘÍŽ Karel, KUCHAŘÍK Karel, NEDOMA Martin, ONDRUŠEK Josef, PŘÍBORSKÝ Radim, PYTLÍČEK Pavel, ŠNAJDR Zdeněk, UNGER Jiří, VODÁK Ondřej, ZBOŘIL Petr

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

ADAMÍK Miroslav, BAČOVSKÝ Jaroslav, ČEJKA Josef, ČERNÝ Jan, DOLANSKÝ Bronislav, DOLÍNEK Petr, FALTÝNEK Lukáš, FISCHER Pavel, HAVLÍČEK Lukáš, HLADIŠ Pavel, CHYTIL Roman, JANKŮ Filip, JUNG Karel, KUBIRIDŽÁK David, KUČERA Jan, KVAPIL Stanislav, LUŽA Petr, MACEK Miroslav, MAKO Marek, NĚMEČEK Vojtěch, PODZIMEK Roman, POHANKA David, POPELKA Jiří, POSPÍŠIL Jindřich, POVÝŠIL Martin, PTÁČEK Jiří, PULKRAB Libor, RAJTR Ivo, RAUŠER Jiří, RŮŽIČKA Jan, SMAHEL Michal, SOOR Lukáš, SOUŠEK Miroslav, STANISLAV František, STEIGER Jan, STEJSKAL Martin, STRATIL Viktor, SUKUBA Michal, ŠEBEK Michal, ŠKRABAL Vlastimil, ŠTENCL Pavel, ŠVEC Jiří, ŠVÉDA Ladislav, VLAŠANÝ Martin, VRTEK Jaroslav, ZELNÍČEK Milan, ZITTA Jan, ZOREK Pavel, ŽUPKA Martin

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

DREISEITL Lubomír, FIŠER Robert, FRANC Zdeněk, HOFSCHNEIDER Oldřich, MAZANEC Petr, MOTALÍK Jaroslav, NOVÁK Petr, POLCR Radek, PROTIVÁNEK Antonín, PSOTA Michal, ROUBAL David, SPÁČIL Vladimír, ŠPAČEK Dobroslav, VEJVODA Tomáš, ZDAŘIL Jiří

Obor studia: TRUHLÁŘ – VÝROBA NÁBYTKU

BARTL Ladislav, BEZLOJA Zdeněk, BLAŽENEC Lukáš, BRÁZDA Libor, BUČÍK Petr, CEJNEK Václav, CENKER David, CRHA Ladislav, CRHA Lukáš, DOLEŽEL Antonín, DRÁBEK Evžen, FERIANČEK Jan, FOUKAL Vladimír, HACSIK Tomáš, HALA Tomáš, HEJDA Petr, HINZE Petr, HOLUBÍK Antonín, HORÁK Tomáš, HRADIL Viktor, HŘEBÍČEK Alois, KELNAR Milan, KEPRT Martin, KNITL Jakub, KOLÍNSKÝ Ivo, KOMENDA Alois, KOVÁČIK Tomáš, KOVÁŘ Pavel, KRÁL Martin, KRÁLÍK Libor, LÁTAL Petr, LEXMAUL Tomáš, MACHÁČ Zdeněk, MACHALA Jiří, MACHŮ Michal, MALÝ Rudolf, MATOUŠEK Petr, MATÚŠŮ Jan, MELICHÁREK Tomáš, MIHAL Lukáš, MUSIL Viktor, NITKA Miroslav, PAXA Richard, PECŮCH Jiří, PLŠEK Stanislav, POMEZNÝ Václav, PROCHÁZKA Tomáš, RUDOLF Jakub, RŮŽIČKA Michal, SPÁČIL Jaroslav, STEJSKAL Tomáš, STRÁNĚL Zdeněk, STŘELÁK Roman, SVOBODA Zdeněk, TOMAN Ladislav, TOMEK Zdeněk, VELÍM Michal, VENUS Miroslav, VŠETULA Radoslav, ZAPLETAL Radim, ZAVADIL Aleš, ZMEŠKAL Ondřej

Obor studia: TESAŘ

DRMOLA Martin, HAAS Marek, HEITL Miroslav, HRABICA Milan, KOCUREK Jaroslav, KOČTÁŘ Alfons, MIKISEK Jan, NAVRÁTIL Jiří, OBRTLÍK Jan, RŮŽIČKA Jaroslav, SEKYRA Jiří, STEJSKAL Radoslav, ŽIŠKA Michal

Obor studia: INSTALATÉR

BÁRTA Petr, BIELČIK Roman, BRÁZDIL Jan, ČÍHAL Jaromír, DOSEDLA Petr, HÁJEK Pavel, HLAVIČKA Lukáš, HOUŠŤAVA Petr, HRADIL Filip, CHOCHOLA Michal, JANOŠÍK Pavel, KOTAS Jan, KOVÁŘ Radek, KRÁL Jiří, KUBÍČEK Petr, KUČERA Miroslav, LEXMAUL Jaromír, MAREŠ Jan, MIŠO Radek, MRÁZEK Viktor, NOVÁK David, PAUL Jiří, PEŠKA Marcel, PETR Michal, POSPÍŠIL Petr, RUDOLFSKÝ Adam, ŘEPA Petr, SOUŠEK Jiří, STEIGER Přemysl, STRNAD Libor, ŠIŠMA Michal, TEMLÍK Ladislav, ULICA Zdeněk, VANÍČEK Petr, VYSTRČIL Tomáš

Obor studia: MALÍŘ – INTERIÉRY

DERYNEK Dalibor, DVOŘÁK Ladislav, HROMÁDKA Jan, KARGER Milan, MALÍNEK Rudolf, MIKULKA Lukáš, ONDRUŠEK Michal, SYCHRA Michal, ŠKRABAL Petr, VALENTA Vladimír

Obor studia: LAKÝRNÍK

CÍSAŘ Miroslav, KOLÁŘ Petr, MENŠÍK Ladislav, MINISTR Michal, PŘÍKAZSKÝ Stanislav, VINCENEC Václav

Obor studia: ZEDNÍK

BABIÁNEK Josef, BARTOŇEK Petr, BEDNÁŘ Radek, BUČEK Martin, FATRDLA Dominik, FORMÁNEK Petr, GRÁC Jaroslav, GRECMAN Martin, GREPL Lukáš, GRUŠKOVSKÝ Michal, HAJKR David, HORÁK David, JURČÍK Petr, JURNÍK David, KAŠPÁREK Jiří, KNETTIG Dalibor, KRAJÍČEK Roman, KRECL Mojmír, LUTONSKÝ Josef, MIHOK Michal, NIČMAN Petr, ORIEŠČÍK Petr, PAVEL Rostislav, PEKAŘ Milan, PREČAN Aleš, SKÝBA Jindřich, STEJSKAL Kamil, ŠPIČÁK Petr, VACHUTKA Jiří, VYMĚTAL Radek, ZDRAŽIL Miroslav, ZEMAN Pavel

Obor studia: KLEMPÍŘ STAVEBNÍ VÝROBA

HENZELY Radek, HOLOUBEK Lukáš, JANEČEK Jaroslav, SVOZIL Jiří, UHLÍŘ Filip, VYCHODIL Martin

Obor studia: KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE VE STAVEBNICTVÍ

FOJTANÍK Marek, FOJTANÍK Tomáš, HAMRLA Pavel, PIŠOJA Zdeno, SMÉKAL Jaroslav, STÜNDL Jan, ŠKOLUT Martin, ŠKRABAL Marcel, TUŠKA Petr

Obor studia: ZEDNICKÉ PRÁCE

FOJTANÍK Robert, GAZDÍK Petr, KULATÝ Marek, MARTIN David, MORAVEC Richard, POLZER Robin, ŘEZNÍČEK Martin, VANĚK Martin,

Obor studia: OBCHODNÍK

AUGUSTINOVÁ Jana, BALVÍN Petr, BENÝŠKOVÁ Hana, BITTNEROVÁ Eva, HANÁKOVÁ Kateřina, HILŠER Ondřej, HORÁK Martin, HOVORKOVÁ Lenka, HRADILÍKOVÁ Monika, HUSLAR Roman, JANČÍKOVÁ Renata, JANDOVÁ Terezie, JURÁŇOVÁ Romana, KOLOVRATNÍKOVÁ Iva, KONEČNÁ Michaela, KORHOŇOVÁ Vladimíra, KOTRLOVÁ Pavla, KUBICA Lukáš, KUBÍČEK Radek, KUBÍN Tomáš, LAKOMÁ Kateřina, LIŠKOVÁ Věra, MAZALOVÁ Jana, MIKULKA Jindřich, MINAŘÍKOVÁ Iva, MLČOUŠEK Pavel, NÁDVORNÍKOVÁ Radka, OHLÍDAL Martin, PEŇÁZOVÁ Hana, PEŘINOVÁ Lenka, PISKOŘ Petr, PITERKOVÁ Sandra, PREČANOVÁ Petra, PROCHÁZKA Aleš, ROZSYPAL Tomáš, SKOPALÍKOVÁ Kamila, SLAVÍČKOVÁ Andrea, SÖHNELOVÁ Zuzana, STUDENÁ Jana, SUCHÝ Petr, SVOBODOVÁ Jana, SVOZIL Jan, ŠANA Josef, ŠKODOVÁ Veronika, ŠTEFKA Filip, TELÍŠEK Michal, TESAŘÍKOVÁ Pavlína, VESELSKÁ Lenka, VIDRMANOVÁ Marie, ZDAŘILOVÁ Zuzana, ZEMÁNKOVÁ Zdenka

Obor studia: TECHNICKOADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

BLAŤÁKOVÁ Šárka, ČÍHALOVÁ Hana, DIRBÁKOVÁ Monika, FOREJTOVÁ Petra, HUFNAGELOVÁ Jana, KEPRDOVÁ Kamila, KUBÁČKOVÁ Michaela, POLÁŠKOVÁ Lucie, RŮŽIČKOVÁ Sylva, SAMKOVÁ Veronika, SURMA Ondřej, THEIMEROVÁ Jana, THEIMEROVÁ Radka, VARMUŽOVÁ Renata, VÁVROVÁ Lenka

Obor studia s maturitou:

STROJÍRENSTVÍ – VÝROBA, MONTÁŽ A OPRAVY PŘÍSTROJŮ, STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

BARTOŠ Radomír, HÚŽEVKA Jiří, KOBLIHA Pavel, KRÁL Rostislav, KROUTIL Pavel, KRYL Miroslav, KUMSTÁT Roman, LONDA Jaroslav, MAZÁNEK Radek, MENTLÍK Václav, OBZINA Martin, ŠVÁBENÍK Roman, TANDLER Jindřich, TOMEČEK Ladislav, ZDAŘIL Milan

Obor studia s maturitou: PODNIKÁNÍ V OBRECH STROJÍRENSTVÍ

ANOVČIN Robert, PTÁČEK David, SEDLÁČEK Petr, ŠPAČEK Zbyněk, VLČEK Petr, VYKYDAL Jan

Obor studia s maturitou: PROVOZNÍ TECHNIKA

BENEŠ Luděk, BRADA Luděk, EICHLER Michal, HRADIL David, HRUBÝ David, KONEČNÝ Pavel, KOSTELANSKÝ Martin, LANG Michal, NEŠPOR Přemysl, PAVLAS Michal, SEDLÁK Stanislav, VÁNSKÝ Antonín, ZATLOUKAL Lukáš, ZBOŽÍČEK Libor,

Obor studia s maturitou: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA – NÁBYTKÁŘSTVÍ A ČALOUNICTVÍ

BIČ Radek, BLAHA Zdeněk, BLAŽEK Zdeněk, ČERNOCH Bohuslav, GÉDOŠ Michal, GROHMANN Martin, HAMPL Jiří, HORÁK Petr, JÍLEK Vojtěch, JURÁŇ David, KOLMAN Aleš, LORINC Michal, MÜCK Walter, MÜLLER Ivo, MUSIL Tomáš, MICHALČÁK David, STANISLAV Martin, STODŮLKA Václav, SUBOTA Tomáš, ŠVESTKA Jiří, TUŠKA Martin, VANĚK Ondřej, WEISER Oto, ZBOŘIL Filip, ŽIŽLAVSKÝ Stanislav,

Obor studia s maturitou: PODNIKÁNÍ V OBORECH ZPRACOVÁNÍ DŘEVA A HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ

DIESL Michal, FRANK Michal, MENTLÍK Jaroslav, MUSIL Radek, PICH Michal, PÍRKL Filip, POŘÍZKA Michal, PROKOP Richard, SPURNÝ Roman, TICHÝ Jakub, TOMAN Petr, ZELA Luděk

Obor studia s maturitou: STAVEBNÍ PROVOZ

DVORSKÝ Miroslav, DVOŘÁK Jiří, FIALA Josef, KAŠTYL Miroslav, KOLÁŘ Martin, KRÁL Michal, KUBIS Michal, LOLEK Pavel, MRÁZ Jiří, MUZIKANT Tomáš, NAKLÁDAL Martin, NAVRÁTIL Ivo, PETR Pavel, POHANKA Libor, PŘIKRYL Luděk, SPÁČIL Petr, STECKER David, STRATIL Zdeněk, ŠVEC Pavel, VACEK Luboš, ZBOŘIL Petr

Obor studia s maturitou: OBCHODNÍK

ANDOK Jiří, BERGER Jan, BERGER Tadeáš, BERNKOPFOVÁ Silvie, DOUBRAVSKÁ Petra, GENČUROVÁ Lenka, HANÁKOVÁ Martina, HAVLENOVÁ Irena, HEMALA David, HOVJACKÁ Jana, HUTAŘOVÁ Dagmar, HYNKOVÁ Eva, CHLÁDKOVÁ Jana, JANDOVÁ Helena, JURÁŠOVÁ Martina, KAFOŇKOVÁ Šárka, KALFERTOVÁ Lenka, KLEMENTOVÁ Petra, KOLÁŘOVÁ Pavla, KOLDA Petr, KONEČNÁ Lenka, KOŽELOUŽKOVÁ Pavlína, KRABCOVÁ Kateřina, KRATOCHVÍLOVÁ Gabriela, KUCEJOVÁ Lenka, KUČERA Jan, KVITOVÁ Libuše, LILKOVÁ Jiřina, MATUŠKOVÁ Jitka, NOVÁK Kamil, POLCEROVÁ Pavlína, POSPÍŠILOVÁ Irena, POSPÍŠILOVÁ Lenka, PUSTOFKOVÁ Silvie, ROZSÍVAL Tomáš, ŘÍMANOVÁ Petra, SEDLÁK Pavel, SMETANA Petr, STANKUŠ Miloslav, ŠNAJDROVÁ Anna, ŠOLCOVÁ Veronika, ŠPERKA David, ŠROMOVÁ Kamila, ŠUSTEROVÁ Věra, TESAŘÍKOVÁ Alena, TESAŘÍKOVÁ Veronika, TOMANOVÁ Alena, VLČKOVÁ Věra, VOJTKOVÁ Iva, VOZŇÁKOVÁ Markéta, WRBOVÁ Lucie, ZADOROŽNÝ Petr, ZATLOUKALOVÁ Gabriela, ŽÁKOVÁ Silvie

Absolventi školy v roce 1999

Obor studia: ZÁMEČNÍK

DUDEK Roman, ZAPLETAL František

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

BALÁŽ Petr

Obor studia: ZPRACOVÁNÍ DŘEVA

EŠNER Dušan, PROTIVÁNEK Jiří, ŠEVČÍK Ondřej, ŠKŮREK Ondřej

Obor studia: INSTALATÉR

ŠIPULA Tomáš

Obor studia: KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE VE STAVEBNICTVÍ

HORKÝ Martin, KAŠTYL Petr, LINDNER David, STUDENÝ Michal, ZAPLETAL Ladislav

Obor studia: ZEDNICKÉ PRÁCE

DOSTÁL Karel, DÜRR Jan, GREGOR Zdeněk, KELNAR Lukáš, KONČICKÝ Libor, PAJCHL David, PALMA Jiří, PRUCEK Josef, STROUPEK Robert, TOMÁNEK Stanislav

Obor studia: MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE

BARTALOS Štěpán, HRADIL Lubomír, HRČKO Tadeáš, MAZÁČ Petr, MÜLLER Lukáš, MÜLLER Robert, PÁTEK David, PAVLINSKÝ Tomáš, PERUTKA Miroslav, TALANDA Jan

Obor studia s maturitou: PROVOZNÍ TECHNIKA

BUKVA Marek, DUB Vladimír, HRADIL Marek, HUDEC Zdeněk, CHURÝ Vladimír, KAPLÁNEK Jiří, KOČÍ Viktor, KONEČNÝ Petr, KORČÁK Milan, KUCHAŘÍK Karel, OVČAČÍK Dušan, PAJCHL Marek, SCHMIDL Zdeněk, ŠIMEČEK Marian, ŠTÝBNAR Robert, TICHÝ Pavel, VYMAZAL Zdeněk, ZAHRADNÍČEK Karel

Obor studia s maturitou: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA – NÁBYTKÁŘSTVÍ A ČALOUNICTVÍ

ANDER Robert, BOROS Michal, DOSTÁL Zdeněk, GÄRTNER Robert, HLAČINA Libor, HOFR Aleš, HOFSCHNEIDER Jiří, CHYTIL Martin, JANŠTA Jiří, JERGON Tomáš, JESLÍK David, KAPITÁN Vojtěch, KNOPF Pavel, KOREČEK Jiří, KRUMPOLC Aleš, KRUPIČKA Petr, KUNDRT Petr, KVITA Petr, MELICH Daniel, MUZIKANT Josef, NOVÁK Pavel, POMKLA Josef, RIJÁK Jiří, ROZSYPAL Tomáš, ŘEZNÍČEK Martin, SKLENÁŘ Petr, SNÁŠEL Lukáš, STOJANÍK Přemysl, STRUŽ Richard, ŠEMBEROVÁ Pavla, ŠPUNDA František, VLČEK Petr,

Obor studia s maturitou: STAVEBNÍ PROVOZ

HORVÁTH Zoltán, IVAN Václav, KAŠTYL Tomáš, KOBLIHA Miroslav, LEPŠA Pavel, SMÉKAL Pavel, SOKELE Jaroslav, ŠERÝ Patrik, ŠEVČÍK Petr

Obor studia s maturitou: OBCHODNÍK

BALCAROVÁ Veronika, BĚHAL Petr, BĚLÍK Martin, BERAN Luděk, BOLOVÁ Šárka, BRZOKOUPILOVÁ Iveta, ČERNOHOUZOVÁ Jana, DANĚK Petr, DLOUHÁ Hana, DRULÁK Radek, GROLICHOVÁ Marie, GRONYCH Marek, HALOVÁ Markéta, HOLÁSKOVÁ Marta, HORÁČKOVÁ Romana, HUFOVÁ Lucie, CHYTILOVÁ Marcela, JANEČKA Jaroslav, KÁBRTOVÁ Renata, KADRMASOVÁ Eva, KAPITÁN Ivo, KENŠA Miloš, KOCŮRKOVÁ Kateřina, KOLÁŘ Ivo, KONEČNÁ Jana, KOTOUČOVÁ Renata, KOUTNÁ Marcela, KUBÁČEK Martin, KUČEROVÁ Kateřina, LEITNER Jan, LÍZALOVÁ Markéta, MARTINÁSEK David, NĚMEČKOVÁ Lenka, OSYKA Jiří, PROCHÁZKOVÁ Lenka, PROCHÁZKOVÁ Petra, RUFFEROVÁ Jana, RUSKOVÁ Andrea, SÍČOVÁ Denisa, SKOPAL Petr, SLAVÍČKOVÁ Martina, SMIČKOVÁ Zuzana, SOJKOVÁ Kateřina, SPÁČILOVÁ Eva, SPURNÁ Radka, STÁRKOVÁ Radka, STEIGER Radomír, STRYK Tomáš, ŠPUNDA Libor, ŠVRČKOVÁ Pavla, TESAŘÍK Petr, TOMANOVÁ Iva, TŘEBICKÝ Vladimír, TUČEK Pavel, VODIČKA Vladimír, VOJÁČEK Petr, VRÁNA Tomáš, VYHLÍDALOVÁ Renata, VYMĚTAL Tomáš, ZÁKOPČANOVÁ Miroslava, ZEIDLEROVÁ Edita

Absolventi školy v roce 2000

Obor studia: KLEMPÍŘ – STROJÍRENSKÁ VÝROBA

FILGAS Tomáš, GAJDOŠ Michal, HOŠKO Michal, KOBLIHA Lukáš, LIŠKA David, NOVOTNÝ Dalibor, VYCHODIL Michal

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

ABSOLON Lukáš, BOSÁK Milan, BURIÁNEK Tomáš, ČIVRNÝ Pavel, DOSTÁL Štěpán, DVOŘÁK Petr, HALÍŘ Pavel, HAVRAN Tomáš, HLADÍK Michal, HLOŽEK Michal, HUBAČ Rudolf, HUSIČKA Jiří, JERGON David, KECLÍK Petr, KORPÁS Milan, KOUDELKA Petr, KOVÁŘ Marek, KUPKA Miroslav, LUKÁŠ Martin, MAGNA Lukáš, NASTASE Jakub, NAVRÁTIL Jan, OSIČKA Roman, PEČÍNKA Bohumil, PECH Martin, POKORNÝ Lukáš, PROKEŠ David, PROKSCH Václav, RAŠKA David, ROTTER Michal, SAMEK Vojtěch, SKOČEK Tomáš, SMYSLIL Petr, SPÁČIL Radek, STECKER Petr, STEJSKAL Miroslav, STRNAD Aleš, ŠIMÍČEK Radovan, ŠTEFFEK Petr, ŠUBA Jan, ŠVESTKA Jan, TŮMA Pavel, VACA Petr, VYKYDAL David, VYROUBAL Pavel, WITTNER Václav

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

ČEJKA Jakub, FRÝBORT Jiří, HEITEL Radek, HRUBÝ Dalibor, JANUŠ Richard, KNITL Ondřej, KOLISKO Radomir, KORENNÝ Michal, MIKŠÍK Lukáš, MOŤKA Radomil, POSPÍŠIL Jiří, REMER Jiří, SKOPAL David

Obor studia: TRUHLÁŘ – VÝROBA NÁBYTKU

AMBROZ Karel, AUGUSTA Miroslav, BALÁŽ Rudolf, BENÝŠEK Petr, BIELČÍK Jan, BÍLÝ Jan, CZUDEK Bohuslav, DAŇEK Stanislav, HRADIL Ondřej, HUDÁK Josef, JANÍK David, JEŘÁBEK Petr, KINTL Pavel, KOLEČÁŘ Milan, KŘIVÁNEK Jakub, KUBÁLEK Jan, KURZ David, LANČÍK Dan, MAJTNER Roman, ONDRUŠEK Daniel, PEKTOR Jiří, POSPÍŠIL Ladislav, RÁŽA Vladimír, ŘEZNÍČEK Jan, ŘEZNÍČEK Tomáš, SEDLÁK Petr, SIGMUND Jan, SKÁCEL Lubomír, SKLENÁŘ David, SKŘEBSKÝ Pavel, STOKLASEK Roman, SUCHÁNEK Adam, ŠTŮLA Martin, ŠTÝBNAR Martin, VÁŠKA Jaroslav, VORÁČ Jiří, WYWIAL Ladislav, ZIEGELHEIM Tomáš

Obor studia: INSTALATÉR

ABESKA Jiří, BABICA Ladislav, BARTONÍK Roman, BERAN Tomáš, BLATNÝ Michal, BŮČEK Petr, FEJTEK Jiří, FIŠARA Jiří, KUČERA Michal, NEČESANÝ Libor, PETRUŠKA Kamil, POUČ Petr, RAAB Petr, RAUŠER Jiří, SEKANINA Lukáš, SCHNEIDER Stanislav, SKOPAL Tomáš, SPURNÝ Vít, SVRČEK Jan, ŠEVČÍK Radek, VESELÝ Jiří, ZACHAR Ondřej

Obor studia: MALÍŘ INTERIÉRY

CHYTIL Aleš, JAROŠ Petr, KOUTNÝ Petr, KROUŽELKA Jiří, POHLÍDAL Jan, SLEPIČKA Vladimír, SMIČKA Tomáš, VOJTKO Jan

Obor studia: ZEDNÍK

FIŠER Zdeněk, HANDLÍŘ Petr, HRABAL Michal, HRADIL Jakub, KAMENÍK Petr, KOŠÁK Antonín, KOUŘIL Pavel, NAVRÁTIL Lukáš, PAVELKA Oldřich, POUČENSKÝ Petr, SUCHOMEL Petr, ŠVESTKA Libor, VESELSKÝ Jan

Obor studia: KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE VE STAVEBNICTVÍ

BLAHÁČEK Jindřich, CRHÁK Michal, KRUTIL Ivo, PŘIDAL Lubomír, STROUHAL Kamil,

Obor studia: ZEDNICKÉ PRÁCE

BARTL Kamil, CHODIL Jaroslav, MALASKA Jan, POVÝŠIL Jaroslav, STASIEWICZ Roman, TRN Jiří, VOŠALÍK Zbyněk,

Obor studia: MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE

KNÁPEK Josef, KUBÍČEK Kamil, LIŠKA Ladislav, LOLEK Václav, MALÍČEK Petr, MIRGA Igor, MUZIKANT Stanislav, RÝZNAR Tomáš, VAŠÍČEK Jaroslav, ZENDULKA Miloslav

Obor studia: STAVEBNÍ VÝROBA

ANTL Kamil, CHUDOBA Dušan, JAMER Ladislav, NESVADBA Michal

Obor studia: OBCHODNÍK

BIČOVÁ Veronika, BÍLKOVÁ Šarka, DVOŘÁKOVÁ Lucie, FAGOŠ Marek, HADÁMKOVÁ Pavla, HAVLÍČEK Lubomír, HOLÁSKOVÁ Lucie, HORŇÁK Dušan, HRADILOVÁ Ilona, JOSEFČUK Petr, KONEČNÁ Lucie, KÖNIGOVÁ Daniela, LHOTÁKOVÁ Věra, NAVRÁTILOVÁ Jana, NEVRLÁ Jitka, RAJTROVÁ Michaela, RUDOLF Jan, SEDLÁČKOVÁ Gabriela, SLEZÁKOVÁ Iva, SMÉKAL Alois, SPURNÁ Michaela, STRATIL Vladimír, ŠAFAŘÍK David, TRNAVSKÝ Tomáš, VLHOVÁ-LEXMAULOVÁ Irena

Obor studia: TECHNICKOADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

BOGAROVÁ Bohumila, DOBĚŠOVÁ Jitka, DOSTÁLOVÁ Hana, DUNDÁLKOVÁ Michaela, HRBKOVÁ Veronika, JANČOVÁ Denisa, KOLÁČKOVÁ Zuzana, KOLKOVÁ Dana, KONEČNÁ Lenka, KORYČAN Jiří, KŘÍŽKOVÁ Eva, LAŠTŮVKOVÁ Jana, MRÁZKOVÁ Jana, MÜLLEROVÁ Marta, NĚMCOVÁ Pavla, NĚMCOVÁ Zuzana, PIŇOSOVÁ Martina, POLZEROVÁ Lucie, POŘISTKOVÁ Petra, PRIMOVÁ Sylvie, PYTLÍČKOVÁ Lucie, ZAPLETALOVÁ Hana

Obor studia: OBCHODNÍ PROVOZ

FÍZIKOVÁ Kateřina, KREJČÍ Helena, KVÍČALOVÁ Pavla, OLÁHOVÁ Jarmila, SELINGEROVÁ Iveta, VYBÍRAL Petr, ŽAMPACHOVÁ Andrea

Obor studia s maturitou: PROVOZNÍ TECHNIKA

BAČOVSKÝ Jaroslav, BUGNER Martin, DOSEDĚL Ondřej, GÁBA Karel, KOLÁŘ Jan, KUČERA Václav, KUŽÍLEK Martin, MACEK Miroslav, MINARIK Tomáš, NĚMEČEK Vojtěch, PTÁČEK Jiří, PULKRAB Libor, SMAHEL Michal, STRATIL Viktor, SVOZIL Petr, ŠPIČÁK Libor, ŠTENCL Pavel, UNGER Jiří, ZELNÍČEK Milan

Obor studia s maturitou: OBCHODNÍK

AUGUSTINOVÁ Jana, BALVÍN Petr, BENÝŠKOVÁ Hana, BITTNEROVÁ Eva, HILŠER Ondřej, HOVORKOVÁ Lenka, HRADILÍKOVÁ Monika, HUSLAR Roman, JANČÍKOVÁ Renata, JURÁŇOVÁ Romana, KAPPLOVÁ Michaela, KOLOVRATNÍKOVÁ Iva, KONEČNÁ Michaela, KORHOŇOVÁ Vladimíra, KOTRLOVÁ Pavla, KUBÍČEK Radek, KUBÍN Tomáš, LAKOMÁ Kateřina, LIŠKOVÁ Věra, MAZALOVÁ Jana, MLČOUŠEK Pavel, NÁDVORNÍKOVÁ Radka, NĚMCOVÁ Žaneta , OHLÍDAL Martin, PEŇÁZOVÁ Hana, PEŘINOVÁ Lenka, PISKOŘ Petr, PREČANOVÁ Petra, PROCHÁZKA Aleš, ROZSYPAL Tomáš, SCHMIDOVÁ Vladimíra, SKOPALÍKOVÁ Kamila, SLAVÍČKOVÁ Andrea, SÖHNELOVÁ Zuzana, STUDENÁ Jana, SUCHÝ Petr, SVOBODOVÁ Jana, SVOZIL Jan, ŠANA Josef, ŠTEFKA Filip, TELÍŠEK Michal, TESAŘÍKOVÁ Pavlína, VESELSKÁ Lenka, VIDRMANOVÁ Marie, ZDAŘILOVÁ Zuzana, ZEMÁNKOVÁ Zdenka

Absolventi školy v roce 2001

Obor studia: KLEMPÍŘ – STROJÍRENSKÁ VÝROBA

BARTL Jan, DIVJAK Petr, HORÁČEK Jiří, HRADIL František, KREJČÍ Lukáš, POSPÍŠIL Jaromír, PRÁŠIL Jiří, ZITTA Ladislav

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ – SILNIČNÍ MOTOROVÁ VOZIDLA

BABUŠEK Rastislav, BOŽÁK Jaroslav, BUREŠ Aleš, CICKO Josef, CRHONEK Petr, DOLEŽAL Martin, DOPITA Michal, DOSTÁL Miloslav, DOSTÁL Robert, DUTSZAK Rostislav, FRYDRYŠEK Josef, HEMELKA Oswald, JANDA Robert, JURIK Daniel, KADLČÍK Martin, KLOS Zdeněk, KORHOŇ Martin, KOŠŤÁLEK Jan, KOUDELKA Pavel, KOUTNÝ Josef, KOVÁŘ Petr, KRÁČMAR Lukáš, KRČEK Miroslav, KŘEMÍNSKÝ Jiří, KUBIŠ Jaroslav, LOSERT Ondřej, MÁCHA Jiří, MAREK Vladimír, NAVRÁTIL Jan, NEUMAN Tomáš, NIKOLOV Georgi, NOVOTNÝ Jiří, PALLA Karel, PAVLÁT Ondřej, PEKA Drahoslav, PLUHÁČEK Jiří, POCKLAN Lukáš, POPELKA Josef, POSPÍŠIL Jiří, POSPÍŠILÍK Lukáš, POTŮČEK Pavel, PROCHÁZKA Ivo, PROKEŠ Jiří, REICH Ondřej, RICHTER Zdeněk, ŘEHÁK Lukáš, ŘEZNÍČEK David, SMITAL Jaromír, SOFKA Radek, STAVARČÍK Michal, SUPERATA Petr, SVOBODA Martin, ŠEVČÍK Michal, ŠPALEK Antonín, ŠPUNDA Martin, ŠVARC Marek, TOMÁŠEK Petr, TRÁVNÍČEK Martin, VAVROŠ Jakub, VESELÍK Petr, VYBÍRAL Tomáš, VYHNÁLEK Milan, ZATLOUKAL Jiří

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

BAMBÁSEK Tomáš, BIČ Richard, ČECHÁK Martin, DOSTÁL Tomáš, EMPERGER Lukáš, FOJTÍK Jaroslav, FRIEB Rudolf, GRULICH Petr, HABOŇ Milan, HRADIL Michal, KRÁL Přemysl, KUBIS Martin, KYSELÝ Karel, LUKEŠ David, MOUDRÝ Radek, NEORAL Jan, PENKA Radim, POKORNÝ Ondřej, PONÍŽIL Miroslav, RAMPOUCH Jan, SIMPER Martin, ŠEMBERA František, TRNKA Tomáš, TUŠKA Jindřich, VYCHODIL Tomáš,

Obor studia: TRUHLÁŘ VÝROBA NÁBYTKU

BEDNÁŘ Martin, ČERNOUŠEK Pavel, DRMOLA David, DUDEK Milan, DUDEK Petr, DVOŘÁK Milan, FOCHER Jaroslav, FUCHS Ondřej, HELMA Roman, HOLOUŠ Karel, HRADIL Jan, KAMENÍČEK Pavel, KLIMEŠ Pavel, KOSTKA Michal, KRATOCHVÍL Tomáš, KUPKA Zdeněk, LEXA Jan, MÁCHA Jakub, NAVRÁTIL Tomáš, PETR Tomáš, PIROUTEK Tomáš, POLKA Jakub, REICH Jan, ROZSYPAL Petr, SATORA Jiří, SKLENÁŘ Jiří, STAŇEK Michal, ŠAFÁŘ Petr, ŠIMČÍK Josef, ŠKRABAL Michal, ŠLIMAR David, ŠPIČÁK Tomáš, ŠUSTERA Michal, ŠVÁB Filip, ŠVESTKA Milan, TICHÝ Jiří, VLČEK Josef, VODÁK Milan, VYROUBAL Jaroslav, ZELA Josef, ZUBAL Michal

Obor studia: TESAŘ

JEMELKA Karel, KRATOCHVÍL Tomáš, VAŇEK Petr, VÉMOLA Jiří, ZAHRADNÍČEK Libor

Obor studia: INSTALATÉR

ABESKA Jaroslav, BEŠTER Lukáš, DANĚK Radim, DOSTÁL Vladimír, DUŠEK Robert, JELÍNEK Jan, JURÁSEK Pavel, KLAPKA František, KOLÁČEK Pavel, KOŠŤÁLEK Pavel, KOVÁČ Stanislav, MRNKA Pavel, NOVÁK Tomáš, PIŇOS Petr, PODŠKUPKA Martin, PROCHÁZKA Vlastimil, PSOTA Patrik, ROSÍK František, SVOZIL Roman, ŠTAFA Josef, VORÁČ Viktor, ŽŮR Robert

Obor studia: MALÍŘ INTERIÉRY

HÁJÍČEK David, HRUŠKA Robin, JURNÍK Pavel, KREMPL Petr, SKŘEBSKÝ Pavel, ŠNOBL Jiří, ŠTENCEL David, TOMANEC Kamil, WOZNIAK Marek

Obor studia: ZEDNÍK

MURANOV Jan , POHLÍDAL Martin, PROTIVÁNEK Jiří, SEHNAL Martin, ZMYDLOCH Martin, ZUZAŇÁK Jiří

Obor studia: ZEDNICKÉ PRÁCE

HAUSER Ondřej, HAVRÁNEK Pavel, LUŽNÝ David, NOVÁK Tomáš, URBAN Roman

Obor studia: MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE

BENDA Lukáš, BULDAKOV Leon, FUJDIAK Jan, HORÁK Jan, HUB Marek, LAKOMÝ Lukáš, MAŘÁK Jiří, MLČOH Petr, ORSÁG František, ROSMANN Lukáš, SKOPAL Jan, ŠVÁB David, ŠVANDA Jaroslav, WIEDERMANN René, WIEDERMANN Robert

Absolventi školy v roce 2002

Obor studia: ZÁMEČNÍK

DOPITA Lukáš, DOSTÁL Ondřej, HLAVINKA Tomáš, KLUSKA Ladislav, MÁCHA Roman, MATUŠEK Jiří, VORÁČEK Milan, VYSTRČIL Martin

Obor studia: KLEMPÍŘ – STROJÍRENSKÁ VÝROBA

BABICA Zdeněk, BURĎÁK Josef, DREISEITEL Jiří, HENČL Zdeněk, KRAJČOVIČ Jaromír, MALEC Lukáš, POSPÍŠIL Jiří, PRINC Jiří, PROKEŠ Jiří, ŘEZNÍČEK Roman, ŠVANDELÍK Ondřej, URBAN Miloslav

Obor studia: AUTOMECHANIK

BERAN Petr, BERKY Radomír, BEZDĚK Michal, BOĎA Jan, ČUNDERLE Tomáš, DANĚK Ondřej, DOSTÁL Robin, DVOŘÁK Dušan, DVOŘÁK Josef, FOLTÝN František, GÁBOR Robert, HOLÍK Lukáš, HRADIL František, CHROMEK Jaroslav, JEDLIČKA Michal, KOLÍNSKÝ Lukáš, KOPEČNÝ Aleš, KOWALCZUK Petr, KUNA Miroslav, LÍŇA Emil, MATOUŠEK Čestmír, MENŠÍK Jiří, MIŠURDA Dalibor, ONDERKA Miroslav, PILEČEK Martin, PLUSKAL Ondřej, PRÁŠIL Radek, RULÍŠEK Lukáš, SCHUSTER Miroslav, SMÉKAL Vlastimil, SOLDÁN Marek, SROVNAL Jan, ŠULKOVSKÝ Martin, VAŇÁK Václav, VYHNÁNEK Petr, ZAPLETAL Dušan

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

BEDNAŘÍK Lubomír, BRZICA Martin, DOLEŽAL Štěpán, FOREJT Lukáš, GABRLÍK Jan, HUSIČKA Ivo, JEČMÍNEK Tomáš, JIŘÍČEK David, KAMAN Radek, KLIMEK Petr, KOPEČNÝ Jiří, KOUŘIL Jaroslav, KOUTNÝ Petr, KOVÁČIK Milan, KRIČFALUŠI Michal, KŘESŤAN Libor, KŘIVÁNEK Martin, KUBA Oldřich, KUBÁČ Jiří, LAMPÍŘ Michal, NAVRÁTIL Lukáš, PETR Michal, ŘEHÁK Michal, SEMRÁD Jiří, TICHÝ Jakub, VANĚK Stanislav, ZAORAL Jiří, ZATLOUKAL Adam

Obor studia: TRUHLÁŘ VÝROBA NÁBYTKU

AUGUSTA Karel, BAHOUNEK David, BEHRO Martin, CULEK Vojtěch, ČERNOUŠEK Luboš, DOLEŽEL Jan, FOJTÍK Petr, FORET Lukáš, HABERLAND Martin, HASOŇ Richard, HLOCH Zdeněk, HORA Pavel, HRNČÍŘ Adam, HUŠEK Jiří, KOLÁŘ Jan, KONEČNÝ Tomáš, KŘIŽAN Jan, LABOUNEK Lubomír, LÁTAL Aleš, MALCÁNEK Petr, MARHOUN Petr, MRÁZEK Roman, NAVRÁTIL Pavel, OLŠA Michal, ORSÁG František, PEKAŘ František, POLEDNÍK Antonín, POVALIL Petr, PŘECECHTĚL Martin, PUTYRA Tomáš, SEDLÁČEK Vlastimil, SPURNÝ Augustin, ŠIMEK Jiří, ŠÍN Zbyněk, ŠKŮREK Ondřej, TOMAN Bedřich, TOMAŠTÍK Josef, VANÍČEK Tibor, VAVRDA Zdeněk, VEJVODA Michal, WIESNER František, WOLF David, ZBOŘIL Petr, ZSEMBERI Michal

Obor studia: INSTALATÉR

FORMÁNEK Josef, HAMER František, KLÁSEK Ladislav, KNOP Petr, LUBĚNÍK Jiří, LUKŠ Zdeněk, MLČOCH Pavel, POLÁČEK Štefan, POSPÍŠIL Zbyněk, RICHTER Petr, SUCHÝ Josef, SZABÓ František, ŠTERMBÍREK Matěj, TOMEK Miroslav, TUŠKA Pavel, VESELSKÝ Petr, ZÁCHA Josef

Obor studia: MALÍŘ INTERIÉRY

BODINEK Jan, JANÍK Vlastimil, KOČÍ Karel, KOSINA Michal, ODEHNAL Richard

Obor studia: ZEDNÍK

BAMBÁSEK Petr, BUREŠ Jiří, JEČMÍNEK Radek, JÍNA Pavel, PLUHÁČEK Lukáš, VAVŘÍN Libor

Obor studia: ZEDNICKÉ PRÁCE

CSIK Tomáš, HAMPL Jiří, NAVRÁTIL David, PISKOVSKÝ Zdeněk, REIF Jaroslav, SMITAL Jaroslav, STARÝ Martin, ŠANA Martin, ŠRÁMEK Lukáš, VYCHODIL Michal

Obor studia s maturitou: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA-NÁBYTKÁŘSTVÍ A ČALOUNICTVÍ

BENÝŠEK Petr, HRADIL Ondřej, HROCH Tomáš, KURZ David, LANČÍK Dan, MAJTNER Roman, ROZSÍVAL Jan, SKÁCEL Lubomír, SKŘEBSKÝ Pavel, STRAKA Adam, UTÍKALOVÁ Lenka

Obor studia s maturitou: STAVEBNÍ PROVOZ

HANÁK Michal, HRADIL Jakub, POPELKA Ondřej, SCHNEIDER Stanislav, SVRČEK Jan

Obor studia s maturitou: OBCHODNÍK

BERAN Jiří, BÍLKOVÁ Šárka, BOHATOVÁ Vendula, BIČOVÁ Veronika, CSÓKA Patrik, DOČKALOVÁ Kateřina, DVOŘÁKOVÁ Lucie, FILÍPKOVÁ Lucie, GALÁSKOVÁ Markéta, HADÁMKOVÁ Pavla, HAVLÍČEK Lubomír, HORYLOVÁ Veronika, KLEPPEROVÁ Alena, KONEČNÁ Lucie, KÖNIGOVÁ Daniela, KUBOVÁ Soňa, KUDRNÁČOVÁ Jana, LHOTÁKOVÁ Věra, MARIÁNEK Miloslav, MIŠÁKOVÁ Hana, NAVRÁTILOVÁ Jana, NESÉTOVÁ Iveta, NEVRLÁ Jitka, NOVÁK Michal, PELÍŠKOVÁ Eva, PITERKOVÁ Sandra, RAJTROVÁ Michaela, ROZLÍVKOVÁ Jana, SMÉKAL Alois, SPURNÁ Michaela, ŠIŠMOVÁ Zuzana, ŠKODOVÁ Veronika, ŠTURSOVÁ Simona, TRNAVSKÝ Tomáš, VEČEŘOVÁ Monika, VRAŠTIL Tomáš, ZNOJILOVÁ Klára

Absolventi školy v roce 2003

Obor studia: KLEMPÍŘ STROJÍRENSKÁ VÝROBA

BRABLÍK Bedřich, CHORÝ Ladislav, KOPEČNÝ Petr, KONDLER Petr, LAKOMÝ Lukáš, MENŠÍK David, MÜLLER Michal, NOVÁK Jakub, PAUL Jiří, PŘECECHTĚL Vít, REMEŠ David, RÖDER Michal

Obor studia: AUTOMECHANIK

BEJDÁR Jiří, BOROVIČKA Jakub, ČECH Miroslav, DIRBÁK Michal, DOSTÁL David, DUŠEK Petr, FARKAŠ Michal, FRANK Jaroslav, HAVRDA Roman, HEJTMAN Zdeněk, CHOVANČÁK Kamil, CHRISTOMIDIS Jan, CHROMEK Jakub, KAMENÍK Lukáš, KNOB Radek, KRYL Jiří, KŘEPELKA Tomáš, LANGER Roman, MAČÁK Martin, MAŇÁK Pavel, MAREK Ondřej, MAREK Vladimír, MAŠEK Roman, MIKULÍK Tomáš, MILINOVSKÝ Pavel, NEDVĚD Lubomír, OLŠAR Robin, OČENÁŠEK Filip, RÉDL Miroslav, SEDLÁČEK Pavel, SCHIMKE Michael, SKÁCEL Karel, SKÁCEL Pavel, SOLDÁN František, STROPEK Miroslav, ŠARMÍR Emil, ŠTEFFEK Pavel, TOMÁNEK Karel, TRČKA Martin , VODIČKA Jiří, VOŠALÍK Petr, VŠETIČKA Jiří, ZATLOUKAL Martin

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

BEK Oldřich, BLUMENSTEIN Aleš, DOSTÁL Josef, FARKAŠ Ondřej, FRANK Patrik, HALA Jakub, HLAVA Radek, HNILIČKA Ondřej, KIKAL Martin, KOŘÍNEK Petr, KUBA Adam, KVAPIL Tomáš, KYNCELMAN Svatopluk, KYSELÝ Petr, LÝSEK David, MAJAR Petr, RAŠKA Michal, SADÍLEK Michal, SMÉKAL Jan, SOSÍK Zdeněk, SVÁK Radovan, TILŠAR Tomáš, TROCHTA Petr, VAVŘÍK Jakub, VRBA Lukáš, ZLÁMAL Tomáš

Obor studia: TRUHLÁŘ VÝROBA NÁBYTKU

AUGUSTA Jiří, BEDNÁŘ Richard, BEDNÁŘ Roman, BARAN Emil, BERKA Miroslav, DOKOUPIL Dušan, HEKELE Marcel, HUDEC Aleš, CHLEBOVEC Ondřej, JANEČKA Jiří, KLUKA Robert, KONVIČNÝ David, KŘIŽAN Michal, MAREŠ Jiří, MAŠLÍK Michal, MAULER Aleš, MIKŠÍK Tomáš, PETR Stanislav, PÍREK Josef, POSPÍŠIL Jan , PŘECECHTĚL Milan, REC Petr, SVOZIL Vladimír, SÝKORA Pavel, ŠANA Zdeněk, ŠÍN Václav, ŠINDELA David, ŠKARKA Radomil, THEIMER Jiří, VACHUTKA Michal, VODIČKA Petr, VOLF Jakub, ZAPLETAL Michal, ZAPLETAL Radek, CENKL Vojtěch, DLOUHÝ Jan, GERLICH Jakub, KOTRAŠ Karel

Obor studia: TESAŘ

MOŤKA Vojtěch, MORAVEC Zdeněk, PAUL Tomáš, SLIVKA Lukáš, SVOBODA Lukáš, ŠTĚRBA Lukáš, WIESNER Milan

Obor studia: INSTALATÉR

ČECH Martin, DEJNOŽKA Petr , DIVIŠ Zdeněk, FRIEB Tomáš, KONEČNÝ Jiří, KURFÜRST David, LIŠKA Lubomír, NEVŘALA Bořek, PLACHÝ Tomáš, RECHTOŘÍK Lukáš, REICHEL Michal, REICHEL Jan, RUSKÝ Pavel, SEKYRA Petr, SKÝBA Erik, SÖHNEL Tomáš, ŠESTÁK David, ŠTĚPÁNEK Jaroslav, VAVREČKA Aleš, ZDRAŽIL Martin

Obor studia: MALÍŘ INTERIÉRY

BUREŠ Ladislav, HOLÍK Václav, KOVÁŘ Stanislav, KRZYŽÁNEK Pavel, KVAPIL Miroslav, MANA Vladimír, PALMAN Milan, PELÍŠEK Jiří, PODŠKUPKA Zdeněk, ŠTĚPÁNEK Petr, ŠVRČINA Radek

Obor studia: ZEDNÍK

ABSOLON Lukáš, FAKSA Michal, KAVALEC Jan, KMENT Tomáš, KOTRLA Pavel, MIKULÍK Ondřej , ONDERKA Tomáš, PODBORSKÝ Ondřej, SKLENÁŘ Bohuslav, SMĚŠNÝ Jaroslav, ŠANA Jakub, VODÁK Josef

Obor studia: ZEDNICKÉ PRÁCE

HORŇÁK Marek, HORŇÁK Tomáš, NAVRÁTIL Pavel, POPELKA Josef

Obor studia s maturitou: PROVOZNÍ TECHNIKA

BOTKOVÁ Kateřina, DVOŘÁK Pavel, HLADÍK Michal, LESKOVJAN Josef, SLÍVA Tomáš, URBANOVÁ Magdalena, VITALA Jiří, ZAPPOVÁ Denisa

Obor studia s maturitou: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA – NÁBYTKÁŘSTVÍ A ČALOUNICTVÍ

BEDNÁŘ Martin, BÍN Tomáš, KINTL Pavel, PETR Tomáš, PIROUTEK Tomáš, POLKA Jakub, SODOMKA Petr, ŠAFÁŘ Petr, ŠVÁB Filip, ŠVARC Bohumil

Obor studia s maturitou: OBCHODNÍK

BABINSKÁ Beáta, BORNOVÁ Sandra, GÁBRLÍKOVÁ Vendula, HEJDOVÁ Petra, JAHNOVÁ Barbora, JANEČEK Jiří, JANSKÝ Pavel, JURÁŠOVÁ Michaela, KALÁB Petr, KOPECKÁ Monika, KOSTKOVÁ Marie, KRAČKOVÁ Monika, KROA Milan, LAKOMÁ Dagmar, MAIDLOVÁ Hana, MISAŘOVÁ Marie, MLČOCHOVÁ Věra, PAVLÍKOVÁ Kateřina, PAVLÍKOVÁ Radka, PÍRKOVÁ Alena, PITÁKOVÁ Kateřina, RÝZNAR Václav, SIKORA Radek, SMEJKALOVÁ Jana, SMIČKOVÁ Romana, SUCHÝ Jiří, ŠAFRÁNOVÁ Andrea, ŠNAJDROVÁ Kateřina, ŠUBA Michal, ŠUBRTOVÁ Romana, ŠVEHLOVÁ Hana, TÝČOVÁ Zuzana, VLÁČILOVÁ Irena, VODÁK Milan

Absolventi školy v roce 2004

Obor studia s maturitou: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA

AUGUSTA Karel, BENC Kamil, BOČEK Michal, DIVIŠ Radek, HABERLAND Martin, HANZLÍK Aleš, HORÁK Petr, HRNČÍŘ Adam, KAPLÁNEK Jiří, KOPEČEK Jiří, ORSÁG František, PEKAŘ František, SEDLÁČEK Vlastimil, ŠTEIGL Luděk, TICHÝ Jiří, TOMAŠTÍK Josef.

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

BRÁZDA Jan, ČERNIL Tomáš, ČERNÝ Lukáš, ČOHAN Lukáš, DOKLÁDAL Pavel, DOKOUPIL Tomáš, DOLEŽEL Ondřej, DOPITA Lubomír, DUŠA Jiří, HEIN Michal, HEŽA Petr, HONZÍK Lukáš, HYNEK Michal, JANEČKA Martin, JUREČKA Pavel, KOUTNÝ Filip, KŘIVÁK Libor, MÁCHA Roman, OPLETAL Petr, PILAŘ Radek, POŘÍZKA Jaroslav, POSPÍŠIL Jiří, PŘIKRYL Kamil, SEDLÁČEK Pavel, SCHUSTER Michal, SMOLKA Pavel, SNÁŠEL Lukáš, STRAKA Jiří, TIRALA Tomáš, VANIN Radovan, ZENDULKA Martin.

Obor studia: AUTOMECHANIK

BLAHA Tomáš, BLAŤÁK Milan, DAŇHEL Lukáš, HANDL Pavel, HEGAR Lukáš, HOLÝ Jakub, JELÍNEK Ondřej, KLÍČ Vladimír, KOKY Josef, MACÍK Petr, MATĚJKA Libor, MINASCHEK Pavel, MOCEK Tomáš, MÜLLER Lukáš, NEČAS Lukáš, POSPÍŠIL Jaroslav, PŘECECHTĚL Lukáš, RADA František, SKLENÁŘ Lukáš, SVOBODA Jakub, ŠERÝ Martin, ŠILHAN Radek, ŠVESTKA Tomáš, VODIČKA Jakub, ZBÍRAL Aleš, ZBOŽÍNEK Pavel.

Obor studia: KLEMPÍŘ – STROJÍRENSKÁ VÝROBA

BOYKO Ondřej, HAVELKA Jakub, HEMELKA Miroslav, HILDEBRAND David, JANKŮJ Pavel, KRÁL Lukáš, LAKOMÝ Ondřej, MALÝ Jan, MASNÝ Tomáš, MRÁZEK Ondřej, NEZHYBA Stanislav, PODIVÍNSKÝ Martin, PRUCEK Tomáš, ROZBOŘIL Jaroslav, SCHÖN Martin, SKÁCEL Petr, SLAVÍČEK Ivo, SPURNÝ Jan, SVOZIL Květoslav, VÁŇA Kamil, VAŠÁK Lukáš, VESELÝ Jakub, VESELÝ Michal.

Obor studia: MALÍŘ

BALCAR Jiří, BALCAR Oldřich, DUBA Jiří, FOUKAL Pavel, GAZDÍK Dušan, MACHÁČEK Petr, STRAČÍK Michal, ZEMAN Václav, ZENDULKA Lukáš.

Obor studia: TESAŘ

ČERNÝ Jaroslav, KEMPKA Ondrej, LANGR Jiří, MAREŠ Petr, NOVOTNÝ Viktor, ŠAICH Tomáš, ŠČUDLA Pavel, VOJÁČEK Jakub.

Obor studia: TRUHLÁŘ – VÝROBA NÁBYTKU

BLASCHKE Marek, BURÍN Jan, ČAPKA Tomáš, ČTVRTLÍK Jiří, DIBLÍK Jan, DOSOUDIL Jiří, DUBSKÝ Michal, HEJL Vlastimil, KLIMEK Ladislav, KÖHLER Tomáš, KOPP Michal, KÖRNER Petr, KRAUS Martin, LÓN Martin, MACKOVÍK Mirek, MORAVEC Radek, ODSTRČIL Jan, OŠČÁDAL Petr, OTEVŘEL Michal, ZEIDLER Miroslav.

Obor studia: TRUHLÁŘ – VÝROBA NÁBYTKU

BÓDI Jan, KOWALCZUK Lukáš, KUČERA Radim, OBRÁTIL Michal, POLÁK Jiří, POLEČ Emil, PÖRSÖK Petr, POSPÍŠIL Milan, POSPÍŠIL Petr, SCHNEIDER Pavel, SPURNÝ Marek, STEJSKAL Martin, SVOBODA Jan, SVOZIL Pavel, ŠMÝD Ondřej, ŠNOBL Pavel, ŠUBA Ondřej, ŠUSTR Dalibor, ŠUSTR Michal, TOMÁNEK Jakub, VANĚK Michael, VLČEK Marián, VOJÁČEK Jiří, VRAŠTIL Jan, VYSTRČIL Jiří.

Obor studia: ZEDNÍK

ELSNER Jakub, FÍZIK Robin, HAVLÍČEK Tomáš, JANEČKA Zdeněk, KABRHEL Václav, KOPKA Michal, POSPÍŠIL Ivo, PŘÍKOPA Vít, ROUS Marek, SMOLKA Marek, ŠČUČKA Radim, ŠEVČÍK Milan, VIKTORIN Jaroslav.

Obor studia: INSTALATÉR

BUREŠ Jan, DOLEŽEL Tomáš, GÁBA Radek, KARŠULÍN Antonín, KOBLIHA Martin, KOUTNÝ Jan, KUNOVSKÝ Tomáš, KUNZFELD Martin, MATIS Tomáš, ORAČKO Milan, PLOD Zdeněk, POSPÍŠIL Libor, PRYČ Tomáš, REC Pavel, VYMYSLICKÝ Michael.

Obor studia: ZÁMEČNÍK

GRMOLENSKÝ Ivo, HORÁK Michal, HUBÁČEK Ondřej, KOKEŠ Ladislav, KOLDA Viktor, KREJČIŘÍK Zdeněk, KŘIŽAN Martin, KURIAL Aleš, LAŠTŮVKA Miloš, PYTLÍČEK Jaroslav, ŠPAČEK Petr, ZÍKA Tomáš.

Absolventi školy v roce 2005

Obor studia s maturitou: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA

BŘEZOVSKÝ Václav, GREGOR Zdeněk, HALÁK Jakub, HEKELE Marcel, HOLBA Radek, HUDEC Aleš, KLIMEŠ Pavel, KOVÁŘ Martin, MIKŠÍK Tomáš, PASSINGER Petr, PÍREK Josef, POSPÍŠIL Pavel, PŘECECHTĚL Milan, SALVA František, SROVNAL Tomáš, SÝKORA Pavel, ŠPAK Michal, VACHUTKA Michal, VOLEK Jan.

Obor studia s maturitou: STAVEBNÍ PROVOZ

BENEŠ Radek, BERAN Tomáš, DEJNOŽKA Petr, FRANĚK Martin, HLAVÁČ Jiří, HRON Tomáš, KONEČNÝ Jiří, KURFÜRST David, MOŤKA Vojtěch, NEVŘALA Bořek, OPLETAL Tomáš, PAVLITA Petr, PODBORSKÝ Ondřej, POSPÍŠIL Zbyněk, SEKYRA Petr, SMĚŠNÝ Jaroslav, ŠTĚPÁNEK Jaroslav, ZDRAŽIL Martin.

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

BEDNÁRČIK Filip, BITTNER Vojtěch, CIK Lukáš, DOČKAL Petr, GROHMANN Petr, HANÁK Roman, HEGINGER Lukáš, HLOUŠ Martin, HRMEL Martin, JAHN Martin, JEŽÁK Petr, LICHKA Libor, MALÝ Jakub, MÜLLER Lukáš, NETESAL Vladimír, POLCAR Pavel, PŘÍHODA Jiří, ROLLER Lukáš, SOSÍK David, SOUKENÍK Karel, STANIČ Michal, TÖKÖLY Michal.

Obor studia: AUTOMECHANIK

BĚHAL Tomáš, COUFAL Tomáš, ČECH Filip, ČTVRTLÍK Jan, HAVRDA Ondřej, HORÁK Jaroslav, HRABÁNEK Jakub, HRUDA Petr, JUNA Jan, KOZÁK Ondřej, KRBEČEK David, LAŠTŮVKA Josef, MACHARÁČEK Bronislav, MALECKÝ Martin, MASAŘ Tomáš, MASTELA Tomáš, MIŽIKÁR Miroslav, MRÁKAVA Vojtěch, MUCHA Martin, NEPOŽITEK Zdeněk, NOVÁK David, OŠKRKANÝ Michal, PETZ Radek, POSTUPKA Michal, REŠ Lukáš, SPÁČIL Aleš, ŠÁLEK Marek, VEČEŘA Daniel, WIESNER František, ZAPLETAL Tomáš.

Obor studia: INSTALATÉR

CRHÁK Jiří, DOSTÁL Vojtěch, FIALA Tomáš, FOLTÝN Zdeněk, FRAJT Martin, FRÉLICH Jan, GNACEK Michal, GREGOVSKÝ Lukáš, HEICHEL Jakub, HRACHOVEC Lukáš, INDRÁK Michal, MATULÍK Josef, PFEIFER Jiří, PIŇOS Radek, POPELKA Michal, ŠEBESTA Jiří, ŠTĚRBA Jiří, ŠVANDA Libor, TOMŠŮ Jakub, VÁŇA Jiří, ZLÁMAL David.

Obor studia: TRUHLÁŘ – VÝROBA NÁBYTKU

BABÁK Pavel, DANYI Ondřej, DOČKAL Ondřej, DOPITA Lukáš, DRLÍK Martin, DUČÁK Petr, HABÁŇ Lukáš, HALOUZKA Tomáš, HAUSKNECHT Michal, HAVLÍČEK Michal, HUŇKA Adam, HYBEN Lukáš, CHODIL Martin, JOHN Pavel, KÖHLER Tomáš, KORKISCH Zdeněk, KRÁČMAR Radek, KROUTIL Lukáš, KŘIVÁNEK David, KYSILKA Miloš, MARTINEK Lukáš, MARTINEK Štěpán, MIKLÍK Jan, PEŠEK David, RŮŽIČKA Petr, SKÁCELÍK Petr, ŽŮR Marek.

Obor studia: TRUHLÁŘ – VÝROBA NÁBYTKU

HUTEČKA Jiří, CHUDZIK Luděk, JEČMÍNEK Ladislav, JEMELKA František, KOBZA Karel, KONEČNÝ Jakub, KOUŘIL Lukáš, LAŠÁK Martin, MACHÁT Petr, MATOUŠ Jakub, MILDER Jiří, NOVÁK Petr, PICH Martin, POKORA Miloš, POSPÍŠIL Michal, SUCHÁNEK Jan, SURMA Martin, SVOZIL Pavel, ŠIMO Jakub, URBÁNEK Jan, VILÍMEC Pavel, VYBÍRAL Přemysl, ZACPAL Jan, ZELENIJ Michal, ZMEŠKAL Petr, ŽIŽKA Martin.

Obor studia: TESAŘ

GRONOSTAJSKI David, HEGLAS Martin, HRAZDIL Rostislav, INDRÁK Jakub, PROCHÁZKA Jiří, SVAČINKA Radek, ŠAGÁT Michal, THEIMER Jiří, VESELÝ Jiří.

Obor studia: ZEDNÍK

CABAL Martin, KLAR Oldřich, KOPKA Miroslav, KUČERA Pavel, MLČOCH Petr, MÜLLER Václav, NESTROJIL Rostislav, PINKAVA Petr, POLÁŠEK Filip, SÝKORA Lukáš, ŠAFR Michael, ŠENK Matěj.

Obor studia: ZÁMEČNÍK

BOŽEK Viktor, BŘEZINA Aleš, BŘEZINA Josef, BURĎÁK Lukáš, ČECHÁK Martin, GRITNER Jiří, HANZLÍK Martin, KOUSALÍK Jan, MATOUŠEK Karel, PŘIDAL Petr, PYTLÍČEK Ivo, SPÁČIL Martin, SUCHÁNEK Martin, THUN Jan, TOMAN Martin, VEČEŘA Michal, ZÁHUMENSKÝ Josef.

Obor studia s maturitou: OBCHODNÍK, OBCHODNICE

ANDRÝSKOVÁ Jana, FILIPOVÁ Veronika, FRANEKOVÁ Dagmar, HAMR Jan, HEJCMANOVÁ Pavla, HENDRYCHOVÁ Nikola, HLAVATÁ Eva, HOFMANOVÁ Aneta, KADLEC Martin, KAPRÁLOVÁ Monika, KOLERTOVÁ Martina, KOPECKÁ Iveta, KOUCKÁ Karolína, KRIŠTOF Jakub, KUPCOVÁ Monika, LAŠTŮVKOVÁ Milena, NEKOKSOVÁ Eva, NOSKOVÁ Lenka, ROBOVÁ Gabriela, SLAVÍKOVÁ Zuzana, SOBOTOVÁ Žaneta, SVOBODOVÁ Lenka, ŠVECOVÁ Milada, ULMANOVÁ Lucie, VEČERKOVÁ Lucie, VELENOVÁ Daniela, ZÁVODSKÁ Sabina, ZDAŘILOVÁ Petra.

Absolventi školy v roce 2006

Obor studia s maturitou: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA AMBROZEK Radek, BARAN Emil, BLASCHKE Marek, BURIAN Jan, ČAPKA Tomáš, DIBLÍK Jan, DOSOUDIL Jiří, FALTIN Jakub, HORÁK Jakub, HRADŇANSKÝ Tomáš, KLIMEK Ladislav, KONEČNÝ Jan, KOUŘIL Michal, KREJČÍ Miroslav, KROUPA Jan, LÓN Martin, NOVOTNÝ Ivo, ODSTRČIL Jan, POLÁŠEK Adam, PÖRSÖK Petr, POSPÍŠIL Milan, SLUKA Michal, SPURNÝ Marek, ŠINDELA David, VÍTEK Pavel, WOLF David

Obor studia s maturitou: PROVOZNÍ TECHNIKA ČUKA Petr, ČUNDERLE Tomáš, DOSTÁL David, DVOŘÁK Dušan, HERYÁN Bivoj, HUBÁČEK Ondřej, KÁŇA Jan, MINASCHEK Pavel, NEZHYBA Stanislav, POLÁŠEK Jaroslav, SKLENÁŘ Lukáš, ŠILHAN Radek, TESAŘ Václav, VALACH Vít, VODIČKA Jakub, ZBÍRAL Aleš

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ BERGER Pavel, BLAŽEK Oldřich, BUŠINA Michal, ČERVENKA Martin, DOLEŽAL Jiří, FISCHER Marek, GERÁK Jan, HLADIŠ Jakub, JANÍK Jaroslav, JEDELSKÝ Jindřich, LÁTAL Martin, MERTA Lukáš, NOVÁK Michal, OPLETAL Jakub, PETRÁSEK Jaroslav, ŘEZNÍČEK Zdeněk, ŘÍMAN Milan, SEDLÁČEK Jan, ŠPIČKA Aleš, ŠVEC Jiří, VALČUHA Jiří, VAŠÍČEK Jakub, VEČEŘA Roman, VILÍMEK Jiří

Obor studia: AUTOMECHANIK BITTNER Martin, BYRTUS Radek, ČUNDERLE Karel, FAKLA Michael, HALÍŘ Tomáš, HRADIL Jiří, KAMENÍČEK Jan, KLINGER Aleš, KRÁL Pavel, KRESA Václav, KUBÍČEK Milan, MAREK Michal, MATOUŠEK Pavel, MINASJAN Karen, MÜCK Milan, ROMAN Pavel, RYGAL Martin, SADÍLEK Milan, SCHWARZBERGER Lukáš, STAŠEK Josef, ŠEBESTA Petr, ŠOBÁŇ Petr, ŠRÁMEK Jakub, ŠULC Jakub, ŠULLA Ondřej, ZATLOUKAL Milan, ZEDNÍK Lukáš, ZÍKA Lukáš, ŽÁDNÍK Ivo

Obor studia: INSTALATÉR ANTL Michal, DOSTÁL Ondřej, DVOŘÁK Lukáš, HLOUŠEK Karel, CHLANDA Lukáš, JUREČKA Pavel, KRYL Zdeněk, KUNČAR Ondřej, MADEJ Dušan, MOJŽÍŠ Patrik, RAŠTÁK Lukáš, ŠIMÍK Dominik, ŠMÍDA Radek, ŠPRUČEK Roman, URBÁNEK Petr, VLČEK Petr, VODIČKA Radek, VYMAZAL Tomáš, ZEMAN Ladislav

Obor studia: TESAŘ FIALA Jan, HORVÁTH Pavel, HRDLIČKA Václav, MIKLÍK Pavel, OPLETAL Zdeněk, ŠIRGEL Martin, URBÁNEK Tomáš

Obor studia: KLEMPÍŘ – STTROJÍRENSKÁ VÝROBA ČEPELÁK Jakub, DUBSKÝ Jan, HNILIČKA Ondřej, KOVALOVSKÝ David, KUBA Miroslav, MAŠLÍK Martin, ŘEZNÍČEK Miroslav, SEDLÁČEK Pavel, SKOPAL Lukáš, SKOUMAL Martin, ŠIMEK Michal, ZDRAŽIL Pavel

Obor studia: ZÁMEČNÍK – STROJÍRENSKÁ VÝROBA BEČICA Jaroslav, BEROUSEK Rudolf, JUREČKA Miroslav, KAROLA Tomáš, MATOUŠEK Radim, PŠENČÍK Jan, STANČÍK Ivo, STEJSKAL Karel, TOMAN Jiří, ZBOŘIL Martin, ZÍKA Tomáš

Obor studia: TRUHLÁŘ – VÝROBA NÁBYTKU HOFFEJ Josef, KONOPČÍK Adam, NAVRÁTIL Lukáš, RÝPAR Stanislav, SEZIMA Pavel, SKOPALÍK Michal, ŠÁLEK Josef, ŠIMEK Petr, ŠKOLA Jiří, ŠNAJDER Pavel, ŠOŠOLÍK Vlastimil, ŠUSTR Dalibor, URBÁNEK Robin, VENKRBEC Vojtěch, VOJAČEK František, VYSLOUŽIL Petr, ZENDULKA Petr, BUREŠ Marek, ČUNDERLE Roman, DOSTALÍK Dalibor, DREŠR Jiří, DVOŘÁK Pavel, FRYŠARA Miroslav, FURIŠ David, HABÁŇ Jakub, JEVICKÝ Stanislav, KAPPEL Vladimír, KLANICA Ladislav, LABOUNEK Tomáš, MAŇÁK Michal, MIKESKA Tomáš, MIKULASCH Daniel, OBŠIL Jakub, OŠINSKÝ Peter, PEŠEK Ondřej, STUDENSKÝ Antonín

Obor studia: ZEDNÍK ADÁMEK Bohumír, BARTOLČIC Jakub, BLUDSKÝ Lukáš, ČEGAN Vladimír, GARAJ Patrik, HEJNÝ Miroslav, HORÁK Jan, INDRA Jaroslav, JABŮREK Radim, MACÍK Martin, NEPLECH Jiří, NOVÁK Michal, PAGÁČ Jaroslav, PRYČ Martin, SOURAL Miroslav, ŠNUPÁREK Martin, TOMŠŮ Dušan, ZAJÍČEK Vladimír

Absolventi školy v roce 2007

Obor studia: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA ANDRESEN Aleš, DOSTÁL Zdeněk, DRLÍK Martin, HAVLÍČEK Michal, CHODIL Martin, JEČMÍNEK Ladislav, JOHN Pavel, KORKISCH Zdeněk, KRÁČMAR Radek, MACHÁT Petr, MARTINEK Štěpán, MIKLÍK Jan, NEDOMA Jakub, NOVAK Petr, PERINA Antonín, POSPISIL Michal, RYBIČKA Jakub, SUCHÁNEK Jan, SURMA Martin, VALA Kamil, VINKLER Jaroslav, VOLEK Petr, ZAPLETAL Ondřej.

Obor studia: PROVOZNÍ TECHNIKA BOČÁNOVÁ Vendula, ČECHÁK Martin, HANDL Pavel, HAVIERNIK Pavel, LAŠTŮVKA Josef, MASTELA Tomáš, MINASCHEK Pavel, MRÁKAVA Vojtěch, MUCHA Martin, NEDVĚD Lubomír, PETZ Radek, POSPÍŠIL Jaroslav, PŘIKRYL Petr, REŠ Lukáš, SPÁČIL Aleš, ŠÁLEK Marek, ŠVANHAUSER František, TOMAN Martin, VITÁSEK Jiří, VOHRALÍKOVÁ Petra, ZAVADIL Petr.

Obor studia: STAVEBNÍ PROVOZ DOSTÁL Vojtěch, FANTULA Michal, GABRHELÍK Karel, JANEČKA Zdeněk, JIREŠ Jakub, NAKLÁDAL Jiří, REICHEL Jan, SENTL Jakub, SOLDÁN Petr, TEICHMANN Radomír, TOMÁNEK Jiří.

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ CIK Jakub, DOLANSKÝ Jaroslav, DVOŘÁK Radim, FIALA Lukáš, HRADIL Martin, JEČMÍNEK Tomáš, KMENT Luděk, KOBZA Jakub, MAZUR Milan, MENŠÍK Radek, MOTYČÁK Jiří, ONDRÁŠEK Martin, PAZOUREK Jan, PITAŘ Marek, ŘÍMAN Milan, SÁZEL David, SLAVÍČEK Matěj, SLOUPSKÝ Martin, SLOVAK Milan, ŠULC František, TOMČÍK Josef, TOMEČKA Martin, VALÁŠEK Josef, WAGNER Richard, ZAORAL Lukáš.

Obor studia: AUTOMECHANIK BEDNÁŘ Patrik, GREPL Lukáš, HENKEL Daniel, HRMEL Martin, HRUDNÍK Martin, JAROMIŠ Ondřej, JEDLIČKA Lukáš, KLÍČ Jaroslav, MACOUREK Kamil, MIKULKA David, NAVRÁTIL Tomáš, NEHERA Tomáš, OKLEŠTĚK Ondřej, POTOCZKI Alexander, PROCHÁZKA Tomáš, SADÍLEK Milan, SUCHYŇA Michael, ŠIMANSKÝ Jakub, TOMÁŠEK Michal, VĚŘÍŠ Jiří, VRBA František, ŽÁK Jakub.

Obor studia: INSTALATÉR BANDIK Jan, BERNATÍK Jindřich, DOLÍNEK Jiří, FABIÁN Tomáš, HANUS Jiří, HAVLÍK Petr, JÍLEK Jiří, KAŠPARŮ Ladislav, KENICKÝ Filip, KOPEČEK Lukáš, KUBÍČEK Martin, LABANT Jaroslav, LACHNIT Tomáš, MICHÁLEK Tomáš, MRÁZ Jiří, NAVRÁTIL Michal, OŠKRKANÝ Lukáš, POPELÁŘ Stanislav, POSPÍŠIL Radek, SKŘENEK Martin, STODOLA Karel, ŠKOBRTAL Richard, VACULÍK Ondřej, VACULÍK Petr, VYBÍRAL Josef.

Obor studia: KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE VE STAVEBNICTVÍ HAMPL Erik, JUREČKA Martin, NOVOSAD Pavel, POULÍČEK Ladislav, RAŠKA Lukáš.

Obor studia: KLEMPÍŘ – STROJÍRENSKÁ VÝROBA CSÓKA David, DROŽNIKOV Lukáš, FINK Roman, HALIŘ Jan, HONZÁK Lukáš, LABOUNEK Martin, MAJAR Martin, METELKA Jakub, MOLÍK Richard, MURZYN Václav, ONDERKA Tomáš, OPLETAL Petr, SADÍLEK Michal, SKOUPIL Ivo, STREIT Lukáš, ŠLOTÍŘ Robert, VAŠÍČEK Lukáš, VLÁČIL Ondřej.

Obor studia: TESAŘ ČERNOHORSKÝ Václav, GREGOR Zdeněk, HOFFMANN Lukáš, KLAJBL Jiří, LAŠŠÁK Martin, PÍREK Josef, POPELKA Radek, SMOLNÝ Miroslav.

Obor studia: TRUHLÁŘ – VÝROBA NÁBYTKU BASL Zdeněk, BERKA Pavel, DVOŘÁK Tomáš, FRÖMEL Petr, GAVURA Jakub, GERLICH Aleš, CHALUPA Jan, JANČA Samuel, JURINEC Šimon, KAMÍNEK Michal, KOŘÍNEK Tomáš, KUČERA Jakub, MACHÁČEK Jiří, MALINA Radovan, MARKL Marek, PŘIBIL Martin, REŠ Martin, ŘEZNÍČEK Richard, SMÉKAL Zdeněk, SOBOTA Lukáš, SVAČINA Martin, ZAPLETAL Vlastimil.

Obor studia: TRUHLÁŘ – VÝROBA NÁBYTKU CÁSEK Jaroslav, KONOPČÍK Adam, KVASNIČÁK Martin, MINÁŘ Marcel, MITÁČEK Ondřej, MOTYČKA Josef, NEJEZCHLEBA Zdeněk, NEVĚŘIL Petr, NOVOTNÝ Jaroslav, PARÁČEK Petr, PEKÁR Ondřej, SMUTNÝ Ondřej, SVOBODA Kamil, VALUŠ Roman, VIRGLER Vojtěch, VLK Vladimír, VOJKOVSKÝ Martin, ZATLOUKAL Petr, ZAVADIL Jan.

Obor studia: ZEDNÍK BUŘVAL Jiří, ČUNÁT Michal, DOSTÁL Miroslav, DRAHOŠ Filip, FOUKAL Vít, GLUCH Tomáš, HRUBÝ David, HULIČKA Jaroslav, KAŠTYL Radim, KOČÍ Jan, KONEČNÝ Martin, LAKOMÝ Martin, PETŘÍČEK David, PODIVÍNSKÝ Martin, ROZSYPAL Lukáš, SALVA Antonín, SCHREIER Roman, SITTA Petr, SMEKAL Lukáš, ŠTOPPL Filip, VERUNAK Roman, ZAPLETAL Miroslav.

Obor studia: ZÁMEČNÍK FREY David, HEBNAR Ivan, HYNEK Jan, HYNEK Michal, JANÍK Josef, KMENT Ondřej, KOLOUCH Petr, LUČAN Štefan, MATHON Miloslav, MĚŘIL Filip, PEČENKA Oldřich, ŘAPEK Jan, SZENTIVÁNYI Roman, ŠINDLÁŘ Martin, VRZAL Jiří.

Absolventi školy v roce 2008

Obor studia: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA

DVOŘÁK Pavel, HABÁŇ Jakub, HABÁŇ Lukáš, HOFFEJ Josef, HOLBA Ladislav, HORÁK Pavel, HOUDEK Ondřej, JEVICKÝ Stanislav, KOSTKA Michal, LITERÁK Milan, MAŇÁK Michal, MIKESKA Tomáš, OBŠIL Jakub, POLÁK Jiří, RÝPAR Stanislav, SEZIMA Pavel, SKOPALÍK Michal, ŠNAJDER Pavel, ZAPLETAL Jaroslav, ZBOŽÍNEK Zdeněk, ŽLOTÍŘ Jan.

Obor studia: PROVOZNÍ TECHNIKA

HRADIL Jiří, JUREČKA Pavel, KUBÍČEK Milan, PAGÁČOVÁ Gabriela, PŠENČÍK Jan, SKOUMAL Martin, SMUTNÝ Jiří, ŠEBESTA Petr, ŠIBÍK Marek, TÝŘOVÁ Kateřina, VOJTILA Michal, ZEISBERGER Jan.

Obor studia: STAVEBNÍ PROVOZ

BLUDSKÝ Lukáš, DOKLÁDAL Jiří, DOSTÁL Ondřej, DVOŘÁK Lukáš, FIALA Jan, FIŠER Ondřej, GARAJ Patrik, HANÁK Martin, CHLANDA Lukáš, KRČEK Jan, KUNČAR Ondřej, MADEJ Dušan, MAZÁNEK David, MOJŽÍŠ Patrik, MÜLLER Václav, POHŮNEK David, SKYBA Martin, SOURAL Miroslav, ŠUBÍK Jakub, VLČEK Josef, ZEMAN Ladislav.

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

BROUČEK Michael, DOČKAL Tomáš, DOLEŽAL Pavel, GERÁK Jakub, GRÄNZER Viktor, HALFAR Pavel, HLAVÁČ Pavel, KAŠPAR Jakub, KOLESÁR Tomáš, KOSTKA Petr, KREJČÍ Pavel, LASOVSKÝ Lukáš, LEHNERT Jakub, POKUS Vojtěch, POSPÍŠIL Petr, PŘIKRYL Jan, RÝZNAR Zdeněk, SALAJKA Martin, SOJKA Petr, SOUŠEK Ladislav, SPÁČIL Lukáš, ŠKŮREK Jan, TRÚSIK Lukáš, VOGL Ondřej, VRÁNA Jakub, ZDAŘIL Lukáš, ZVONAŘ Jakub.

Obor studia: AUTOMECHANIK

ADAMEC Jan, BARNA Ondřej, BENEŠ Marek, BEZSTAROSTI Marek, BOUŠKA Filip, CALÁBEK Josef, ČECH Jakub, ČECHÁK Petr, DOBRÝ Ladislav, DOPITA Roman, GALSKÝ David, HEGINGER Petr, HOLÍČEK Michal, KOVÁČ Jakub, MILČICKÝ Radek, PORUBSKÝ Marek, PROCHÁZKA Květoslav, PŘINDIŠ Marek, SANETRNÍK David, SPÁČIL Tomáš, ŠPUNDA Tomáš, ŠULC Michael.

Obor studia: INSTALATÉR

BALCÁREK Petr, BUREŠ Ondřej, HOLUBNÍČEK Jan, CHMELA Michal, KALHOUS Jiří, KAŠPARŮ Jiří, KOVÁŘ Roman, KRESTÝN Vojtěch, NÁDVORNÍK Jan, NEKUDA Petr, PROCHÁZKA Adam, RICHTER Adam, SNÁŠEL René, SPÁČIL Martin, VÁCLAVÍK Petr, VLČEK Petr, ZAPLETAL Lukáš, ZEDNÍK Roman.

Obor studia: KLEMPÍŘ – STROJÍRENSKÁ VÝROBA

BURĎÁK Lukáš, GOLD Lukáš, HRADEČNÝ Marek, JENČKE Martin, KRYL Matouš, MALÍNEK Tomáš, POCHYLÝ Lukáš, POSPÍŠIL Radim, SLEZÁK Ladislav, SOMMER Roman, VÁŇA Michal, VODIČKA David, ZÁMEČNÍK , ANDRÁŠI Martin, ČERNIL Michal, LOSÍK Pavel, MILER Jan, PŘIKRYL Jakub, RYCHLÍK Miroslav, SMIČKA Petr, ŠARKÖZI Roman, ULRICH Petr, VESELÝ Michal, VLČEK Martin, VYCHODIL Petr.

Obor studia: KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE VE STAVEBNICTVÍ

DVOŘÁK Michal, JANKŮ Lukáš, MACHŮ Tomáš, MAZÁČ Radomil, PETR Tomáš, ZEDNICKÉ PRÁCE , KUBÍČEK Radomír, NAVRÁTIL Adam, POSPÍŠIL Tomáš, SCHULMEISTER Petr, SMÉKAL Radek.

Obor studia: TRUHLÁŘ

BAJER Jiří, BIJA Petr, DOSTÁL Ondřej, FLORIAN Marek, HANÁK Jakub, HANÁK Ondřej, HRABÁNEK Jakub, HURIK Michal, JÍLEK Tomáš, KOCOUREK Jan, KOZIČKA Ondřej, KRYL Jan, MASOPUST Josef, NAVRÁTIL Martin, OLIBERIUS Bronislav, PATSCH Petr, PĚNIČKA Radek, POSPÍŠIL Jiří, RÉDL Ondřej, ROZSÍVAL David, ROZSYPAL Lukáš, TRÁVNÍČEK Jiří, ULLMANN Jakub, VLÁČIL Pavel.

Obor studia: TRUHLÁŘ

JANSKÝ Tomáš, KOHOUTEK Martin, KOVÁŘ Ondřej, KRYL Martin, KUPKA Jakub, MENOUŠEK Viktor, MIKLÍK Marek, NOVÁK Jiří, POSPÍŠIL Michal, POUČ Martin, PŘIKRYL David, SMEJKAL Martin, ŠUBA Martin, TALÁŠEK Pavel, VLÁČIL Martin, ZAMAZAL Petr, ZATLOUKAL Václav, ZEZULKA Miroslav.

Obor studia: TESAŘ

ABESKA Lukáš, ČOČEK Jakub, HÁJEK Karel, MĚRKA Tomáš, STANĚK Petr, ŠMÍD Vítězslav, ŠOLTÉS Lukáš, ŠTURSA Jakub, ZEDNÍK , BALCÁREK Vladimír, ČADA Jan, DOLÁK Tomáš, HUDEC Pavel, JUNEK Jakub, KVAPIL Filip, LAKOMÝ Václav, LÝR Michal Sergej, PAĎOUR Jan, PFEIFER Jakub, PLUSKAL Antonín, PRUCEK Martin, ROZSÍVAL Ondřej, SMĚŠNÝ Josef, ŽÁK Jiří.

Obor studia: OBCHODNÍK, OBCHODNICE

BITTNER Jiří, ČEP Jiří, HAUSKNECHTOVÁ Veronika, HOLODŇÁK Michal, JURÁŠ Stanislav, KŘUPKA Jaroslav, LORINCOVÁ Michaela, NOVÁK Petr, PIŇOSOVÁ Barbora, PODLASOVÁ Jarmila, POSPÍŠILOVÁ Lucie, PROCHASKA Petr, RÉPALOVÁ Magdalena, SIČ Tomáš, ŠEBELOVÁ Markéta, ŠVRČKOVÁ Lenka, ZDRAŽIL Jiří, ŽIVĚLOVÁ Kateřina.

Absolventi školy v roce 2009

Obor studia: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA

BASL Zdeněk, BERKA Pavel, GAVURA Jakub, GERLICH Aleš, CHALUPA Jan, JANČA Samuel, JUŘÍK Michal, KRAJČOVIČ Adam, KUČERA Jakub, MACHÁČEK Jiří, MÜLLER Ondřej, NAVRÁTIL Lukáš, NEJEZCHLEBA Zdeněk, NĚVĚŘIL Petr, PAVLÁK Petr, PEKÁR Ondřej, PODŠKUBKA Richard, PROKOP Jiří, REŠ Martin, RYŠÁNEK Michal, SMUTNÝ Ondřej, SVOBODA Kamil, TYLŠAR Tomáš, VALUŠ Roman, VLČEK Josef, VLK Vladimír, ZUBEK Radovan.

Obor studia: PROVOZNÍ TECHNIKA

GREPL Lukáš, HONZÁK Lukáš, HRMEL Martin, HRUDNÍK Martin, HYNEK Michal, KOCOUREK Václav, KRESA Václav, MAJAR Martin, OPLETAL Petr, SADÍLEK Milan, ŠIMANSKÝ Jakub, VĚŘÍŠ Jiří, VRBA František, ŽÁK Jakub, ŽERT Antonín.

Obor studia: STAVEBNÍ PROVOZ

HOMOLA Michal, JÍLEK Jiří, KENICKÝ Filip, KLÍMEK Ivan, KRÁSA David, LAŠŠÁK Martin, LYSÁČEK Radek, MACHALEC Radek, MRÁZ Jiří, NAVRÁTIL Michal, PETŘÍČEK David, POPELÁŘ Stanislav, ŠPRUČEK Roman, TAIBL Pavel, TALLA Petr, VACULÍK Petr.

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

BAŠTA Petr, BEČICA Tomáš, BĚHAL Karel, BLAŽEK Patrik, BROUČEK Daniel, ČAMEK Patrik, ČEPL Jan, ČERNOCKÝ Milan, HARWOT Jan, HLAVINKA Tomáš, HOLÁ Jaroslava, KOLÁČEK Michal, KOLDA Vlastimil, KRÁL Jiří, LEVEK Ondřej, MRÁZEK Miroslav, PRUTYSZYN Martin, SEDLÁČEK Lukáš, SOLDÁN Michal, ŠIMEK Adam, TOMEŠ Marek, VELECH Lukáš, VOČKA David, VYCHODIL Jaroslav, ZDAŘIL Jiří, ZLÁMAL Alois.

Obor studia: AUTOMECHANIK

ČIKL Vojtěch, DRÁBEK Jan, FARKAŠ David, FINGER Jakub, HRÓZ Radim, JUREČKA Petr, KADLČÍK Jakub, KOPP Lukáš, KOUTNÝ Petr, KUBEŠA Zdeněk, LUKEŠ Ondřej, MACEK Jiří, MACHARÁČEK Jakub, MATĚJ David, NOVÁK Tomáš, PŘINDIŠ Miroslav, ROMAN Michael, SLEZÁK Oldřich, SPURNÝ Ivo, TATÝREK Radek, TLACH Martin, VÁCLAVÍK Patrik, VARTOŇ Filip, VOŽDA Drahomír, VYBÍRAL Josef, ZBOŘIL Jiří, ZDRÁHAL Radek, ZELINKA Lukáš.

Obor studia: INSTALATÉR

BOMBÍK Michal, ČERVINKA Filip, DOBROVIČ Lukáš, DOLÍNEK Tomáš, HEINZ Martin, HORÁK Martin, HRUBÝ Marek, KOMÍNEK Jan, KRÁL Pavel, KRAUS Josef, LINTNER Oldřich, MUŽNÝ David, PARTYKA Miroslav, PAVLÍK Jiří, PERUTKA Marek, POSPÍŠIL Lukáš, PROCHÁZKA Robert, PŘIKRYL Michal, RONZA David, SKLENÁŘ Filip, ŠELEPA Martin, ŠPERLICH Jaromír, VLASÁK Luboš, VRONSKÝ Jan, ZAPLETAL David, ŽÁDNÍK Michal.

Obor studia: KLEMPÍŘ – STROJÍRENSKÁ VÝROBA

ADÁMEK Michal, ČÁP Jakub, ČERNICKÝ Martin, DOBRÝ Jakub, DOS SANTOS Michal, DZIELSKI Martin, KOTZMUNDA Jan, KVASNICA Pavel, LICHTBLAU David, MASAŘ Radek, MATUCHA Adam, MIKEŠ Jaromír, MILLER Marek, MÜLLER Pavel, NEMERÁD Ondřej, OLÁH Petr, PODLESNÝ Pavel, SKLENÁŘ Michal, SPOHNER Erhard, SROVNAL Tomáš, STANĚK Pavel, STEJSKAL Martin, ŠIDLA Petr, ŠOLTÉS Michal, ŠVABÍK Marek, ŠVANIGA Roman, VESELSKÝ Adam, ZENDULKA Jiří.

Obor studia: KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE VE STAVEBNICTVÍ

Černý Jaroslav, Daňhel Drahomír, Dohnalík Tomáš, Horák Petr, Jansa Tomáš, Konečný Radek, Kopečný Karel, Pfeifer Vlastimil, Podivínský Martin.

Obor studia: TRUHLÁŘ

BABINČÁK Jaroslav, BAČA Lukáš, BEČVÁŘ Michal, BUBENÍČEK Radek, DOSTÁLEK Jaromír, GREHO Ondřej, HÉKAL Roman, KOMENDA Tomáš, KOUPIL Česlav, KVAPIL Ondřej, LAKOMÝ Michal, LONÍK Martin, MALACH Patrik, NOVOTNÝ Michal, PLUHÁČEK Ladislav, SUCHODOL Robin, SVOBODA Vojtěch, ŠUBERT Václav, TŮMA Michal, VACULČÍK Lukáš, VRBA Petr, VRBA Tomáš, ZATLOUKAL Jakub.

Obor studia: TESAŘ

DOLEŽEL Josef, HADAMÍK Filip, KOUTNÝ Matěj, NAVRÁTIL David, ŘEZNÍČEK Richard, SCHINNECK Jan.

Obor studia: ZÁMEČNÍK

HANÁK Jakub, NOVÁK Patrik, PAVLÍK Jan, PROKOPEC Martin, RUDAVSKÝ Michal, STLOUKAL Arthur, VRBA Milan, ŽÁDNÍK Petr.

Obor studia: OBKLADAČ

HAJTL Martin, HANEL Václav, KOVÁČIK Jan, KULICH Patrik, PAPOUŠEK Vojtěch, SEKANINA Martin, ŠMOLDAS Milan, ZAŇÁT Aleš.

Obor studia: ZEDNÍK

BRACHTL Michal, GOFROJ Patrik, HARTEL Jan, HEITL Jakub, JUNEK Jakub, KRUMPOLEC Jan, MAKARENKO Oleksandr, MALINA Adam, REC Leoš, ULICA Radomír, WACLAVÍK Lukáš, ZBOŘIL Michal, ZÍKA Tomáš, ŽVÁČEK Jan.

Obor studia: OBCHODNÍK, OBCHODNICE

BAHOUNEK Marek, BAIL František, BARGL Jan, DOLEŽAL Radek, FEIGERLOVÁ Markéta, HÜBL Petr, JAKUBÍKOVÁ Radka, KOLOUŠKOVÁ Radka, KUCHAŘOVÁ Alena, LANGEROVÁ Lenka, LEŠTINSKÁ Silvie, MALOUŠKOVÁ Ivana, NALEPOVÁ Petra, OSTŘANSKÝ Ivan, PREJZA Karel, SEKERKA Tomáš, SPUSTA Ondřej, ŠARŠOVÁ Leona, ŠIMEK Martin, ŠVRČKOVÁ Anežka, ZAVADILOVÁ Zuzana, ZDAŘILOVÁ Klára.

Absolventi školy v roce 2010

Obor studia: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA

FLORIAN Marek, HRSTKA Tomáš, HURIK Michal, JANSKÝ Tomáš, KOLÁŘ Michal, KRYL Jan, NAVRÁTIL Martin, NOVÁK Jiří, OLIBERIUS Bronislav, POUČ Martin, STŘÍTESKÝ Tomáš, TOMICA Martin, ULLMANN Jakub, VLÁČIL Pavel, VYCHODIL Ondřej

Obor studia: PROVOZNÍ TECHNIKA

BENEŠ Marek, CALÁBEK Josef, ČECH Jakub, ČECHÁK Petr, GALSKÝ David, KONEČNÝ Petr, MILER Jan, PAZDÍREK Robert, PLŠEK Josef, PROCHÁZKA Květoslav, ROTTEROVÁ Dana, SANETRNÍK David, SOMMER Roman, ŠULC Michael, VESELÝ Michal, ZATLOUKAL Luděk

Obor studia: STAVEBNÍ PROVOZ

ANDĚL Rostislav, AUJEZDSKÝ Zdeněk, BALCÁREK Vladimír, BOCHEZA Jan, DOSTALÍK Václav, FIALA Libor, CHMELA Michal, JAVOŘÍK David, KALHOUS Jiří, KOČÍ Jan, KREMLA Jan, LALUHA Dušan, NÁGL Vojtěch, NEKUDA Petr, PÍREK Martin, PROCHÁZKA Adam, PŘIBYL Jan, RICHTER Adam, SPILLER Petr, ŠMÍD Vítězslav, ŠMOTEK Ondřej, ŠTURSA Jakub, TALAFA Radek, TOMAN Jaroslav

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

BEROUSEK Jaroslav, ČERNÝ Pavel, DOPITA Petr, FIALA Matthias, HIRNER Lukáš, HOLAN Jan, KONŮPEK Pavel, KRAJÍČEK Michal, KUČERA Miroslav, KURFÜRST Roman, LAZEBNY Nikita, LAZORČÁK Ondřej, MANA Lubomír, MARTÍNEK Pavel, MATĚJ Petr, NOVÁK Martin, PACAL Jan, POKORNÝ Martin, SKLENÁŘ Jiří, SKRIBUCKIJ Alexandr, SPÁČIL Ondřej, ŠEBESTA Martin, ŠROM Jaroslav, ŠVACH Roman, ÚLEHLA Michal, VYBÍRAL Jakub, ZAKOPAL Lukáš

Obor studia: AUTOMECHANIK

BLAHA Lukáš, BOCZYLO Martin, CENKL Jakub, DOSEDĚL Ondřej, DVORSKÝ Patrik, GÁBOR Martin, GRUNT René, JURA Martin, KAMARÁD Zdeněk, KROPÁČEK Jan, KŘÍŽ Michal, KUBÍK Petr, LÉV Patrik, MAZAL Michal, MICHALEC Antonín, MORAVEC Roman, MUNKA Lukáš, PAŠÁK Jan, ŘEZNÍČEK Ladislav, ŘEZNÍČEK Martin, SCHNEIDER Petr, SLAVÍK Vít, SMĚŠNÝ Marek, SMĚTÁK Václav, ŠTĚPÁNÍK Jiří, TYLŠAR David, VAĎURA Jiří, VALOUCH Patrik, VAŠÍČEK Martin

Obor studia: INSTALATÉR

BALÁŽ Adam, BOČÁNEK Karel, BOTEK Miroslav, ČIŽMAŘ Pavel, HOLIČKA Libor, HYNEK Jan, KABILKA Vladimír, KALETA Radim, KLVAŇ Jakub, KŇOUREK Jan, KRAMPOL Ondřej, MÍŠELNICKÝ Matěj, MÍŠELNICKÝ Michael, MIŠO Petr, MRAKAVA Michal, NETESAL Josef, NEUHEUSER Jan, NOVÁK Václav, PŘIKRYL Tomáš, ŘEZNÍK Radomír, SITÁR Michal, SPÁČIL Jakub, ŠEBESTA Roman, ŠIMBERA Martin, VAVRDA Ondřej, VESELSKÝ Michael, VLÁČIL Tomáš

Obor studia: KLEMPÍŘ – STROJÍRENSKÁ VÝROBA

ANTONÍČEK Jiří, BAĎURA Michal, BITTNER David, BLAŤÁK Oskar, DIVINA Lukáš, DROŽNIKOV Matouš, DUBEC Petr, DUBEC Tomáš, FEHÉR Tomáš, HANÁK Zbyšek, HLAVÁČ Petr, CHLEBUŠ Ján, CHODIL Alois, KAŠPÁREK Tomáš, KLOUDA Martin, KOKEŠ Petr, MACHALA Lukáš, MALUŠ Petr, MATUŠKA Jakub, NAVRÁTIL Libor, PITERKA Marek, SANDNER Erik, STRBÁČEK Petr, VYCHODIL Filip, VYROUBAL Petr, ZÁŘECKÝ Tomáš, ZATLOUKAL Radek

Obor studia: TRUHLÁŘ

BÁRTL Jakub, BECK Miroslav, BĚLICA David, DĚDOCH Matěj, DOSTÁL Jan, DREXLER Adam, FIALA Lukáš, HAMPL Jiří, KOČIŠ Jan, KOUŘIL Michal, KOVÁŘ Václav, KROPÁČEK Roman, KŘUPKA Jaroslav, LAŠŠÁK David, NEJEZCHLEBA Lukáš, PETR Ondřej, ROLINC Jakub, SEDLÁČEK Daniel, SCHWARTZ Petr, TESAŘ Jakub, VOJÁČEK Tomáš, VYCHODIL Jan, ZÁHORSKÝ Jiří, ZELINKA Petr, ŽÁČEK Ondřej

Obor studia: TESAŘ

FEDAS Ondřej, HAKVE Robert, HANÁK Pavel, MINISTR Patrik, MODRIANSKÝ Jiří, POULÍČEK Jan, SITTA Jiří, VERNER Lukáš, ZATLOUKAL Václav

Obor studia: ZÁMEČNÍK

BALON Tomáš, BEDNÁŘ Radim, DANIEL Tomáš, HAKSZER Josef, HOVORKA Miroslav, HRČKO Martin, CHOLASTA Richard, MACHALA Leopold, MARTINKA Karel, PROCHÁZKA Jaroslav, SOUKUP Rostislav, SOUŠEK Jiří

Obor studia: OBKLADAČ

FRIEDRICH Dominik, NOVÁK Ivo, OMÁMIK Miroslav, OŠČATKA Alois, SEVERIN Roman, ŠUBA Stanislav, VOJÁČEK Roman

Obor studia: ZEDNÍK

BĚHAL Jakub, KLIMEŠ Tomáš, KUBA Lukáš, NOVÁK Lukáš

Obor studia: Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení budov

BAHULÍK Martin, DOBROVOLNÝ Michal, DOSTÁL Josef, DOSTÁL Zbyněk, HOANG Hoan Nam, HOPJAN David, HUBÁČEK Petr, CHALUPA Richard, KADIEV Murad, KAMLER Michal, KOPECKÝ Petr, KRAJŇÁK Tomáš, KREJČÍ Martin, MIKLÍK Radomír, MOJŽÍŠ Ondřej, NOVÁK Ondřej, SMEJKAL Ondřej, SPURNÝ Radek, SZCZOTKA Jerguš, TALÍK Michal, VYKOUKAL Radek, ŽOLCER Michael

Obor studia s maturitou: OBCHODNÍK, OBCHODNICE

BENÁČANOVÁ Petra, BLAŽKOVÁ Barbora, BLAŽKOVÁ Monika, BUŠINOVÁ Petra, GERŽOVÁ Kateřina, HORA Václav, JANČOVÁ Kateřina, JANOŠŤÁK Jan, KOHOUTOVÁ Markéta, KOPECKÝ Leo, NAVRÁTILOVÁ Radmila, NĚMEC Petr, NIESNEROVÁ Andrea, ŘIČICOVÁ Nikola, SKYVOVÁ Lenka, SLAVÍKOVÁ Pavlína, STEJSKALOVÁ Hana, TIETZOVÁ Martina, TOMÁNKOVÁ Alena, TOMEŠOVÁ Lenka, TROSHCHYNSKA Larysa, VACULÍKOVÁ Denisa, WEISER Miroslav, ZEMÁNKOVÁ Lucie, ZIMOVÁ Natálie

Absolventi školy v roce 2011

Obor studia s maturitou: DŘEVAŘSKÁ A NÁBYTKÁŘSKÁ VÝROBA

BUBENÍČEK Radek, DORIČÁK Karel, DOSTÁLEK Jaromír, DVOŘÁK Ladislav, FOUKAL Jakub, GREHO Ondřej, HAVLÍK Jaromír, KOCOUREK Jan, KOMENDA Tomáš, KOUPIL Česlav, LAKOMÝ Michal, NOVOTNÝ Michal, SUCHODOL Robin, TŮMA Michal, VACULČÍK Lukáš, VRBA Tomáš, ZATLOUKAL Jakub.

Obor studia s maturitou: PROVOZNÍ TECHNIKA

ADAMEC Jan, BEZSTAROSTI Marek, ČIKL Vojtěch, JUREČKA Petr, KADLČÍK Jakub, KOVÁČ Jakub, MALÝ Tomáš, MIKEŠ Jaromír, NOVÁK Tomáš, PAVLÍK Jan, ROMAN Michael, RUDAVSKÝ Michal, SKLENÁŘ Michal, SPURNÝ Ivo, SROVNAL Tomáš, TATÝREK Radek, TLACH Martin, VESELSKÝ Adam, VOŽDA Drahomír, ZDRÁHAL Radek, ZENDULKA Jiří.

Obor studia s maturitou: STAVEBNÍ PROVOZ

ČERNOHORSKÝ Václav, FLORIAN Ondřej, HÁJEK Karel, KOČÍ Jan, KOLLMANN Michal, MUŽNÝ David, NAVRÁTIL David, POSPÍŠIL Lukáš, SEKANINA Martin, VLASÁK Luboš, ZAPLETAL David, ŽÁDNÍK Michal.

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

BENČÍK Michal, DOKOUPIL Daniel, FIRTA Petr, FIŠER Roman, HEJČ David, HOLOUBEK Petr, HRMEL David, HYNEK Lubomír, CHÝLEK Ferdinand, KOPECKÝ Lukáš, KRÁLÍK Jan, KUBA Tomáš, LUKEŠ David, MACHURA Stanislav, MIKEŠKA Patrik, NIČE Jan, PAZDERA Antonín, POSPÍŠIL Lukáš, PŘÍLESKÝ František, ŘEHŮLKA Jakub, SEDLÁK Jaroslav, SEKANINA Marek, STANĚK Radomír, SVATÝ Leoš, ŠELMECI Josef, ŠMÍDA Adam, VESELÝ Pavel, ZDRAŽIL Tomáš.

Obor studia: AUTOMECHANIK

ČAPKA Petr, ČERNÝ Kamil, HOLOUŠ Vladimír, JANOUŠEK Michal, JURYŠEK Marek, KALVA Jaroslav, KUŘIL Zdenek, MÁDR Michal, MACHÁČEK Tomáš, MILOV Jakub, MUSÁLEK Jan, PLUSKAL Michal, PLUSKAL Petr, RIFFLER Lukáš, RYGAL Josef, SCHWEITZER Martin, SKÁCEL Ivo, SKLÁDAL Michal, SKLENÁR Milan, SKŘENEK Vojtěch, SONNTAG Dominik, STINGL Ladislav, ŠENKYŘÍK Jakub, VYMĚTAL Tomáš, VYSOUDIL Marek, WENZEL Tomáš.

Obor studia: INSTALATÉR

BAHULÍK Martin, DOSTÁL Josef, DOSTÁL Zbyněk, DUDÍK Martin, FALTÝNEK Martin, HOANG Hoan Nam, HOPJAN David, HRADIL Lukáš, CHALUPA Richard, KREJČÍ Martin, KVAPILÍK Martin, LORINC Jiří, MACHÁČEK Patrik, MAREŠ Martin, MAZUR Jiří, MIKLÍK Radomír, NAVRÁTIL Jakub, NOVÁK Ondřej, PAZDERA Patrik, PEŘÍK Josef, SMEJKAL Ondřej, STRAŠÍK Jakub, ŠIŠMA Petr, VESELÝ Lukáš.

Obor studia: KLEMPÍŘ – STROJÍRENSKÁ VÝROBA

BARTL Tomáš, BENČÍK Tomáš, BLAŤÁK Michal, DVOŘÁČEK Petr, DVOŘÁK David, JAHODA Petr, JANEČEK Radek, KADLČÍK Josef, MLČOCH Libor, PRYČ Robert, SPURNÝ Tomáš, STAŇO Petr, SUKDOL David, ŠOLTÉS Lukáš, ŠURAN Matěj, URBAN Lukáš, VACULÍK Jakub, VLACH Tomáš.

Obor studia: TRUHLÁŘ

CSONTOS Roman, DVORSKÝ Karel, DVOŘÁK Štěpán, ELSNER Roman, FOLTÝN Jan, HLINĚNÝ Tomáš, HRUDNÍK Václav, CHRASTINA Petr, KOBLIHA Tomáš, KREJČÍ Filip, KUČERÁK Jiří, KUTĚJ Radim, LAKOMÝ Ondřej, LIŠČINSKÝ Jozef, MACH Jakub, MALČÍK Radek, NYKODÝM Vojtěch, ROZSYPAL Tomáš, SMRČEK Jan, SMÝKAL Jaromír, TISOŇ Tomáš, TOMÁŠKO Martin, TUZA Radek, ZATLOUKAL Radek, ZBOŘIL Tomáš, ZMRZLÝ René.

Obor studia: TESAŘ

BARTSCH Jan, DORAZIL Michal, CHUDÝ David, SKLENÁŘ Martin, SMÉKAL Martin.

Obor studia: ZÁMEČNÍK

DĚRDA Jiří, DULIN Lukáš, FRANK Tomáš, GRYGÁREK Daniel, HARTEL Zdeněk, NÁPLAVA Radim, OULEHLA Marek, PALKOVIČ Marian, POLÁČEK Patrik, SMIČKA Vladimír, ŠTANCL Michal, VEJRAŽKA Jakub, VRZAL Daniel, ZATLOUKAL Martin.

Obor studia: OBKLADAČ

DVOŘÁK Filip, HAVLENA Leoš, KAMÍNEK Jan, KIŠ Jiří, PANÁČEK Marek, POKORNÝ Lukáš, SVOZIL Jakub, VLÁČIL Martin, VOJÁČEK Aleš.

Obor studia: ZEDNÍK

BRADA Michal, CSERNÁK Tomáš, DVOŘÁK Miroslav, HAVLÍČEK Marek, OULEHLA Josef, PAVLÍK Václav, PEŇÁK Karel, SEDLÁK David, ŠTĚPÁNEK Jan, TABÉRY David, TUREK Jakub, VALACH Jan.

Obor studia s maturitou: MECHANIK INSTALATÉRSKÝCH A ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ BUDOV

BABOR Patrik, CILEČEK Mojmír, EICHLER František, HORÁK Filip, KRÁTKÝ Ondřej, KUKUCZKA Jiří, LEJČENKO Tomáš, LÉSEK Jiří, MALÍK Ondřej, MARTÍNEK Ondřej, MIKOTA Karel, PEŠÁK David, PETŘÍK Miroslav, PRÁŠIL Tomáš, REICHL Marek, SKÁCEL Stanislav, ŠARNIK Tomáš, ŠIDLÍK Petr, ŠIMEK Jan, VALOUCH Jakub, VŠIANSKÝ Marek.

Obor studia s maturitou: OBCHODNÍK, OBCHODNICE

ANGEROVÁ Petra, BOLOVÁ Michaela, DRÁB Tomáš, HALIŘOVÁ Kristina, HOPJANOVÁ Tereza, KESZELÁ Zuzana, KOPEČNÝ Václav, KOPP Radek, KOTÁSKOVÁ Danika, KRATOCHVIL Michal, MAKSANTOVÁ Lucie, MÜLLEROVÁ Pavla, NAVRÁTILOVÁ Adéla, PAULENOVÁ Ladislava, PEKTOROVÁ Jana, PROCHÁZKOVÁ Jitka, ŠVEC Vojtěch, TRBULOVÁ Dita, VYSLOUŽILOVÁ Petra, ZICHOVÁ Nikola, ŽÁDNÍKOVÁ Andrea.

Absolventi školy v roce 2012

Obor studia s maturitou: Dřevařská a nábytkářská výroba

BÁRTL Jakub, BOHÁČ Radim, DVOŘÁK Jakub, HAMPL Jiří, KOUŘIL Michal, LISICKÝ Vladimír, SEDLÁČEK Daniel, SVOBODA Martin.

Obor studia s maturitou: Provozní technika

BALON Tomáš, BITTNER David, DANIEL Tomáš, DROŽNIKOV Matouš, ĎURICA Tomáš, GRENAROVÁ Veronika, HÁJEK Martin, HONS Lukáš, HRČKO Martin, KŘÍŽ Michal, KUBÍK Petr, MARTINKA Karel, MATUŠKA Jakub, NAVRÁTIL Libor, SCHNEIDER Petr, SLAVÍK Vít, SLEZÁK Ladislav, SMĚŠNÝ Marek, STRBÁČEK Petr, VAĎURA Jiří.

Obor studia s maturitou: Stavební provoz

DOLEŽEL Josef, FRYJE Pavel, HYNEK Jan, KALETA Radim, LINTNER Oldřich, LY Phan Do, MÍŠELNICKÝ Matěj, RŮŽIČKA Vladimír, ŘEZNÍK Radomír, SÁS Martin, SITÁR Michal, ŠELEPA Martin, ŠIMBERA Martin, ŠTĚPÁNÍK Petr, ŠUBA Stanislav, ŠVARC David, VAVRDA Ondřej, VERNER Lukáš.

Instalatér – další vzdělávání

STRATIL Aleš.

Tesař – další vzdělávání

DUDEK Miroslav, KOPECKÝ Vladimír, KORYČANSKÝ Věroslav, MAITNER Jiří, PETŘÍK Vladimír, ŠÍN Pavel.

Obor studia: Autoelektrikář

AMBROZ Ladislav, BARTOŠÍK Ondřej, BRHEL Ondřej, COUFAL Dominik, DAŇA Libor, FREHAR Ondřej, FRIČ Jakub, KNOBLOCH David, KOHOUT Patrik, KOVÁŘ Štěpán, KOZÁK Lukáš, MÁNEK Jakub, MICOHLAV Marek, NAVRÁTIL Vít, NEDOPIL Petr, NESPORÝ Václav, RAŠKA Karel, ŠTVERÁK Radim, VALOVIČ Martin.

Obor studia: Instalatér

CILEČEK Mojmír, HORÁK Filip, KRÁTKÝ Ondřej, LÉSEK Jiří, MALÍK Ondřej, PEŠÁK David, PETŘÍK Miroslav, ŠARNIK Tomáš, ŠIDLÍK Petr.

Obor studia: Instalatér

DOHNALÍK Lukáš, DOSTÁL Petr, DVOŘÁK Martin, FERENC Jakub, FÍZIK David, GARGULÁK Lukáš, HOLÁSEK Jan, HUBÁČEK Jan, HÝBL Lukáš, JANOŠÍK Boleslav, KLUKA Libor, MAZAL Marek, RICHTER Jiří, RICHTER Tomáš, RYŠLINK Pavel, SCHMIDT Pavel, SMRČEK Jakub, SOBOTA Martin, SOUŠEK Jakub, STRAŠIL Josef, ŠTURSA Jiří, TICHÝ Tomáš, TUŠKA Jan, VESELÍK Tomáš, VOLLMAN Tomáš, ŽENOŽIČKA Pavel.

Obor studia: Karosář

ANTOLJAK Jan, BARTONĚK Oldřich, BEDNÁŘ Jakub, BUTSA Ivan, CENKL Jakub, COUFAL Jakub, DOSEDĚL Ondřej, FELKEL Dušan, FOJTÍK Radim, FRYDRYŠEK Jan, HORNICH David, KANIA Orest, KAŠPAR Marek, KOLIBA Adam, MATYŠČÁK Zdeněk, NEORAL Dominik, PEŇÁK Jan, PIŠAN Tomáš, RENDA Michal, STRYK Kamil, ŠTORK Daniel, ZICH Zdeněk.

Obor studia: Klempířské práce ve stavebnictví

BALÁŽ Mario, BOCZYLO Marek, KUBÍČEK Roman, OSYKA Roman, OTRUBA Aleš, TOMEK Vlastimil.

Obor studia: Mechanik opravář motorových vozidel

ALEŠ Petr, BÁBEK Jiří, CIMPRICH Zdeněk, ČERGEŤ Tomáš, DVOŘÁK Erik, HANUS Zdeněk, HLAVINKA Martin, CHALOUPKA Erik, KRÁTKÝ František, KRÁTKÝ Jan, KUTLÁK Milan, KUTRA Tomáš, LÁSKA Tomáš, MAZÁNEK Jan, NOVÝ Ondřej, PALÁSEK Jan, PETR Josef, POLÁČEK Michael, PŘIDALOVÁ Šárka, SOBOTKA David, SPURNÝ Jaroslav, SUCHÝ Patrik, ŠPIČKA Martin, ZAVADIL Ondřej, ZDAŘIL Kristián.

Obor studia: Strojní mechanik

BITTNER Daniel, BLAHA Drahomír, BRÁZDA Pavel, DOLEŽEL Tomáš, HLAVINKA Robert, KOTÍK Petr, KOUKAL Petr, KOUTNÝ Ondřej, KRÁČMAR Tomáš, KUBEŠ Karel, NOVÁK Lukáš, PEŠEK Petr, SAITZ Lukáš, STAVAŘ Jan.

Obor studia: Tesař

BUBENÍČEK Radek, FOUKAL Jakub, HORÁK Vladimír, KORCHAN Petr, POSPÍŠIL Radek, RÁBEL Jan, SLAVÍČEK Vít, SUCHODOL Robin, TILL Jiří, VOJÁČEK Tomáš, ZEMANČÍK Kristián.

Obor studia: Truhlář

BOHÁČIK Stanislav, BUČEK Ondřej, DOSTÁLOVÁ Alžběta, HANDL Patrik, HAPL Dalibor, HORŇÁČEK Jiří, HOSCHKA Jakub, KRÁČMAR Martin, LANG Jakub, NEDOMA Miroslav, NĚMEČEK Tomáš, NEPOŽITEK Tomáš, OLÁH Martin, PETŘÍK Michal, SITTA Jiří, SITTA Karel, STEJSKAL Roman, SUCHYŇA Lukáš, ŠUBA Radek, ŠULAVA Ondřej, UVÍZL Miroslav.

Obor studia: Zedník-zaměření obkladač

CRHA Martin, GÁBOR Štefan, JOCH Martin, KROUPA Jaroslav, KUBEČKA Pavel, MELUZÍN Patrik, NÁROVEC Michal, SLÁMA Roman, ŠKRABOLA Pavel, ŠNOBL David, ZEDNÍK Tomáš.

Obor studia: Zedník

BEZA Michal, ČUNDERLE Jiří, DENK Petr, JELÍNEK Zdeněk, KAŠÍK Zdeněk, MÁTL Jan, PAVELKA Michal, SUCHÝ Karel, SZABO Michal, ŠPONER Vlastimil, VYMĚTAL Václav, ZLÁMAL Milan.

Obor studia s maturitou: Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení budov

BINAR Radek, BOŽEK Radim, BUREŠ Michal, DRÍMAJ Lukáš, FIALA Václav, GAZÁREK Martin, HAMERSKÝ Tomáš, CHOC Matouš, KONŠEL Matěj, KOŽUŠKANIČ Patrik, LYSAN Ernest, MAIDL Jan, NEVRLA Tomáš, NOVÁK Pavel, OVEČKA Tomáš, RADAČI Jan, SATORA Miroslav, SPURNÝ Petr, ŠEVČÍK Adam, VALOS Michal, VLACH Milan, ŽALUDA Petr, ŽITNÍK David.

Obor studia s maturitou: Obchodník, obchodnice

BÁŤKOVÁ Michaela, DUMKOVÁ Kateřina, HRACHOVINOV Hana, JURÁŠ Josef, KALOVÁ Ivana, KOBLÍŽKOVÁ Martina, KOSEK Tomáš, KUHNOVÁ Nikola, LEHEČKA Jakub, MATYÁŠ David, PAJURKOVÁ Lucie, PLACHÝ Lukáš, POSPÍŠILOVÁ Ilona, PREČANOVÁ Petra, PREČANOVÁ Tereza, SMEJKALOVÁ Vendula, SOUKENÍKOVÁ Andrea, STEJSKALOVÁ Petra, VACULÍKOVÁ Lucie, VYLÁŠKOVÁ Michaela, ZÁCHOVÁ Klára, ZAPLETALOVÁ Anna, ZATLOUKALOVÁ Nikola, ZÍMOVÁ Zuzana.

Absolventi školy v roce 2013

Obor studia s maturitou: Dřevařská a nábytkářská výroba

DVOŘÁK Štěpán, HRUDNÍK Václav, KOVÁŘ Ondřej, KREJČÍ Filip, NYKODÝM Vojtěch, SMRČEK Jan, TOMÁŠKO Martin, TUZA Radek, ZATLOUKAL Radek, ZBOŘIL Tomáš.

Obor studia s maturitou: Stavební provoz

BAHULÍK Martin, DUDÍK Martin, HAVLICE Zdeněk, HAVLÍČEK Marek, HORÁK Petr, JAKUBKA Jan, KUDR David, MACEK Ondřej, MÍŠELNICKÝ Michael, OULEHLA Josef, ŠIMÍČEK Ondřej, VALACH Jan, VALD Jakub, VOJÁČEK Aleš, .

Obor studia s maturitou: Provozní technika

BLAŤÁK Michal, COUFAL Patrik, ČAPKA Petr, ČERNÝ Kamil, DVOŘÁČEK Petr, HRÓZ Radim, JAHODA Petr, JANEČEK Radek, KALVA Jaroslav, KALVACH Tomáš, RYGAL Josef, RYŠÁNEK Tomáš, SMIČKA Vladimír, ŠENKYŘÍK Jakub, ŠURAN Matěj, WENZEL Tomáš, ZAVŘELOVÁ Jana.

Obor studia: Autoelektrikář

DOČKAL Antonín, DROZD David, GATĚK Jakub, HLAVINKOVÁ Miluše, HRUDIČKA Jaroslav, KANTOR Tomáš, NÁDVORNÍK David, PRÁŠIL Marek, RAŠKA Tomáš, REMIAŠ Kamil, RIEDL Martin, SMIČKA Jan, SPÁČIL Michal, SPRUŠIL Jiří, ŠIMEČEK Lukáš, ŠÍŠA Dalibor, VYMĚTAL Tomáš, ZLÁMAL Jiří.

Obor studia: Instalatér

ADAMEC Jakub, BOŘIL Tomáš, BRÁZDIL Jaromír, ČTVRTLÍK Michal, DOSTÁL Jakub, FIALA Václav, FUKS Michal, GAZÁREK Martin, CHLEBUŠ Lukáš, KAROLA Jan, KUBIS Ondřej, KUBIZNA Lukáš, KUPKA Jakub, LÁVIKA Milan, NAVRÁTIL Radek, NESVADBA Marek, NEVRLA Tomáš, NOVÁK Pavel, OVEČKA Tomáš, PODRÁZSKÝ Ondřej, PROCHÁZKA David, RADAČI Jan, SPURNÝ Pavel, SPURNÝ Petr, SVOZIL Jaroslav, VALOS Michal, VAŠÍČEK David, ZATLOUKAL Ondřej, ŽÁČEK David.

Obor studia: Mechanik opravář motorových vozidel

DAMBOR Daniel, ELIÁŠ Roman, FALTÝNEK Rudolf, FREBORT Petr, GAN-ERDENE Bayartsengel, GREHO Jan, HABÁŇ Tomáš, HANÁK Pavel, HIRNER Pavel, KOPECKÝ Lukáš, KREMPL Marek, KRISTEK Michal, LASOVSKÝ Lukáš, POLÁCH Petr, SMÉKAL Jakub, SPURNÝ Pavel, ŠPLÍCHAL Jaroslav, ŠTĚPÁNEK Martin, VOJÍŘ Filip, VOTAVA Richard, VYHLÍDAL Michal, ZAVADIL Oldřich, ZDAŘIL Karel, ZDRÁHAL David, ŽVÁČEK Patrik.

Obor studia: Karosář

DANIEL Tomáš, HUŇKA Adam, KARDOHELYI Jakub, KOLDA Patrik, KOLOMAZNÍK Michal, KOVÁŘ David, KROUPA Tomáš, KRŠEK Dominik, LOUKOTA Tomáš, MAREŠ Jiří, MUCHA Radek, ONDRÚŠEK Jan, SLAVÍČEK Tomáš, VLACH Martin, ZBOŘIL Marcel.

Obor studia: Strojní mechanik

ČERŇAN Ondřej, FIORE Jan, HEGER David, KUČERA Lukáš, KUMAJ Jan, PALMA Lukáš, STANĚK Jan, VENCLÍK Tomáš, ZATLOUKAL Jiří.

Obor studia: Truhlář

SVOBODA Jan.

DERKA Jakub, DOSOUDIL Adam, DOSTÁL Ondřej, EGER Zdeněk, CHLÁDEK Aleš, ILIADIS Nikolas, KARAS Jindřich, KOVÁŘ Martin, KVÍTEK Tomáš, LINTNER Jan, MALÍK Radek, MORÁVEK Martin, ONDRUŠKA Jakub, SCHMIDT Jiří, SCHÖN Michal, ŠANA Marek, VRÁBLÍK Patrik, ZAKOPAL Jakub.

Obor studia: Tesař

BARTONĚK Petr, HAMPL Jiří, HOFMAN Jakub, KOUŘIL Michal, KRISTEK David, LANGER Lukáš, MLČOCH Martin, ONDŘEJKA Jiří, SEDLÁČEK Daniel, ŠTĚPÁNÍK Radoslav.

Obor studia: Zedník-zaměření obkladač

GAZDÍK Ivo, GRÉGR Daniel, HLAVÁČ Roman, KRAUS Ludvík, KŮŘIL Jakub, NOVÁK Adam, NOVÁK Patrik, VYCHODIL Ondřej.

Obor studia: Zedník

BLAŽEK Filip, DOHNAL Filip, HOŘÁK Radek, CHROMEC Karel, PALATÝ Tomáš, SUCHÝ Marek.

Obor studia: Zednické práce

DUNKA Marko, JURENKA Roman, KOVÁČ Filip, KRÁL Jan, MIRGA David, SÁZEL Patrik.

Obor studia s maturitou: Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení budov

DEDEK Martin, ĎORĎ Jan, FRYŠTACKÝ Jakub, GABRHEL Karel, GAZDA Martin, GAZDA Petr, JEŽÁK Pavel, KADLEC Ondřej, KALÁB Daniel, KRÁTKÝ Jan, KVOCH Christian, MAREČEK Jiří, NOVOSAD Lukáš, PĚNČÍK Martin, POVER Radek, PŘIBYL Tomáš, SNÁŠEL Radek, ŠOBR Luděk, ŠPAČEK Jakub, ŠUBÍK David, VÁVRA Martin, VILIMEC Adam, ZAJÍČEK Roman.

Obor studia s maturitou: Obchodník

ADÁMKOVÁ Michaela, BĚLÍČEK Jaroslav, BENDA Zdeněk, BERKOVÁ Lenka, GÁBOROVÁ Lucie, GREPLOVÁ Ivana, KLIMEŠ Matěj, KOLÁŘOVÁ Daniela, KRÁLÍK Lukáš, KREJČÍ Pavel, PETŘÍKOVÁ Zuzana, ROZSYPALOVÁ Helena, SCHEJBAL Jakub, SPÁČILOVÁ Aneta, ŠKŮREK David, ŠTĚPÁN Martin, ŠTĚPÁNOVÁ Ivana, TÖGELOVÁ Lucie, VRBKOVÁ Michaela, ŽLEBKOVÁ Zuzana.

Absolventi školy v roce 2014

Obor studia s maturitou: Dřevařská a nábytkářská výroba

APPL Daniel, BOHÁČIK Stanislav, BUČEK Ondřej, HAPL Dalibor, HLINĚNÝ Tomáš, HORŇÁČEK Jiří, NĚMEČEK Tomáš, NEPOŽITEK Tomáš, SMÝKAL Jaromír, STEJSKAL Roman, SUCHYŇA Lukáš, UVÍZL Miroslav.

Obor studia s maturitou: Provozní technika

BENČÍK Tomáš, ĎURICA Tomáš, HRČKO Martin, NĚMCOVÁ Klára, NOVÁK Radomír, PRUCEK Daniel, SAMOLEJ Radim, ŠPIČKA Martin, VÁLEK Martin, ZDAŘIL Kristián, ZEMAN Erik, ŽERNÍČEK Prokop.

Obor studia s maturitou: Stavební provoz

BÍLEK Pavel, CALETKA Radim, CRHA Martin, ČUNDERLE Jiří, DIAS Martin, DOHNALÍK Lukáš, DOSTÁL Petr, GARGULÁK Lukáš, CHUDÝ David, KRÉZEK Ondřej, KURINEC Jan, MÁŠA Martin, MAZAL Marek, MELUZÍN Patrik, NÁROVEC Michal, ONDRÁŠEK Pavel, PAVELKA Michal, PIŇOS Radim, RYŠLINK Pavel, SMRČEK Jakub, SUCHÝ Karel, ŠMÍD Miloš, ŠTĚPÁNEK Jan, TICHÝ Tomáš, UHÝREK Zdeněk, VESELÍK Tomáš, ŽENOŽIČKA Pavel.

Obor studia: Autoelektrikář

CZISLINSKÁ Denisa, DOKOUPIL Tomáš, DOSEDĚL Ondřej, ISAKIDIS Petr, POLZER David, POLZER Josef, POSPÍŠIL Vít, PŘESLIČKA Dominik, SKOPALÍK Pavel, SOBOTKA David, URBÁNEK Marek, VALENTÍK Patrik, VYVOZIL David.

Obor studia: ZEDNÍK-zaměření obkladač

BARTONĚK Martin, BOULA Jaroslav, GREGUŠ Jan, KORYTAR Josef, KUBELKA Jan, MAČÁK Milan, RICHTR Tomáš, SROVNAL Tomáš.

Obor studia: ZEDNÍK

DOLEŽAL Matěj, KAPITÁN Petr.

Obor studia: Instalatér

ČERNÝ Jakub, DOSTÁL Radek, FIALA Miroslav, HOSTÁŠEK Jan, HRNČÍŘ Tomáš, KALÁB Daniel, KRBEČEK Tomáš, KROUPA Jaroslav, MAREČEK Jiří, ODSTRČIL Tomáš, PAVELKA Radek, PĚNČÍK Martin, POVER Radek, PŘIBYL Tomáš, RŮŽIČKA Dominik, ŠEMBERA Pavel, ŠTĚPÁN Jakub, ŠUBÍK David, VAŘEKA Daniel, VÁVRA Martin, VILIMEC Adam, VOGL Radim, ZAJÍČEK Roman, ZEDNÍČEK Lukáš.

Obor studia: Klempířské práce ve stavebnictví

BURIÁNEK Tomáš, KOČÍ David, KOMÍNEK Michal, KUMMER Martin, LANG Ivan.

Obor studia: Mechanik opravář motorových vozidel

AMBROZ Ladislav, ATYAFI Erik, BARTONĚK Oldřich, DOSTÁL Radek, FIRTA Petr, HRADIL Lukáš, JEŘÁBEK Jiří, KAŠPAR Marek, KOVÁČ Marek, KUČERA Lukáš, LEHKOŽIV David, MADAS Tomáš, MÁDL Tomáš, NAKLÁDAL Josef, NOVOTNÝ Richard, OLŠINA Lubomír, POLIČKA Michal, POSPÍŠIL Jakub, PSOTA Patrik, ROLNÝ Vojtěch, ŠTORK Daniel, VINKLÁREK Adam.

Obor studia: Karosář

GROFEK František, HRADÍLEK Jiří, HROCH Libor, KOLEK Oldřich, MARCALÍK Jan, MAREŠ Tomáš, MUSIL Ondřej, NAVRÁTIL Marek, PALKOVIČ Štěpán, POLÁČEK Michael, SMÉKAL Čeněk, SPURNÝ Jaroslav, ŠIŠKA Vilém.

Obor studia: STROJNÍ MECHANIK

BARTONĚK Marek, BRÁZDA Marek, KUBÍČEK David, MURZOV Tymur, RYZNER Michal.

ADAMEC Petr, BÍLEK Lubomír, CRHA Jiří, GRÚZ Pavel, HEINRICH Marek, KADLČÍK Karel, VAŠEK Miroslav.

Obor studia: Tesař

BAROŠ Dominik, JARKOVSKÝ Jan, PŠENKA Jiří, ŠULAVA Ondřej, TUZA Radek.

Obor studia: TRUHLÁŘ

ČERNOUŠEK Zdeněk, JUREČKA Květoslav, KYNTL Radim, LECZO Gabriel, PANÁČEK Petr, PLUSKAL Martin, PROCHÁZKA Jan, SMRČEK Petr, STRUPEK Petr, ŠIRŮČEK Adam, ŠMÍDA Petr, ŠPRUČEK Daniel, VÁCLAVEK Jakub, ZECHA Daniel.

Obor studia s maturitou: Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení budov

ČAJKA Tomáš, ČERNOCH Pavel, ČERVINKA David, DOSTÁL Jakub, DOSTÁL Jan, GARGULÁK Pavel, HERCÍK Marek, HORÁK Patrik, HŘIVNA Martin, CHYTIL David, JAHODA Tomáš, JANDA David, KLAMMERT David, KLVÁČEK Filip, MAJDA František, METELKA Martin, MIKULKA Lubomír, MINISTR Martin, MURÍN Ladislav, NEDOZRÁL Vladimír, NĚMEČEK Robert, NOVÁK Tomáš, PAVČO Michal, POKORNÝ Petr, PŘIDAL František, STRAKA Martin, VEČEŘA Jan, ZACHRDLA Filip, ŽAJGLA Filip.

Obor studia s maturitou: Obchodník

BÁŤKOVÁ Michaela, DIRDA Milan, DOSOUDILOVÁ Eliška, DOUBRAVOVÁ Lenka, HAUEROVÁ Simona, JAVORKOVÁ Jana, JURÁŠOVÁ Renata, KOLARČÍK Adam, PARZYKOVÁ Markéta, SAITI Sheron, SMEJKALOVÁ Vendula, SMETANOVÁ Dominika, ŠÁLKOVÁ Jana, VESELÝ Jakub, VESELÝ Jiří, VOČKOVÁ Gabriela, VYJÍDÁČKOVÁ Andrea, ZAORALOVÁ Tereza, ZDEBORSKÁ Lucie.

Absolventi školy v roce 2015

Obor studia s maturitou: NÁBYTKÁŘSKÁ A DŘEVAŘSKÁ VÝROBA

DOSOUDIL Adam, DOSTÁL Ondřej

Obor studia s maturitou: PROVOZNÍ TECHNIKA

BOTOS Nikolas, FELKEL Dušan, GAN-ERDENE Bayartsengel, HABÁŇ Tomáš, HORNICH David, JÁNOŠÍK Jiří, KRISTEK Michal, MUCHA Radek, POLÁCH Petr, SKALIČAN David, ŠENKYŘÍK Jakub, VOTAVA Richard, ZDAŘIL Karel, ŽVÁČEK Patrik

Obor studia s maturitou: STAVEBNÍ PROVOZ

BARTKO Tomáš, DOSTÁL Jakub, DOUGI Michael, DUDEK Daniel, HOLÁSEK Jan, KUČERA Martin, LÁVIKA Milan, MAZAL Marek, ONDŘEJKA Jiří, ZATLOUKAL Ondřej, ŽÁČEK David

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

BÁTĚK Tomáš, BAUER Roman, ČERGEŤ Lukáš, FORAJTA Stanislav, CHROMEC Pavel, JADRNÍČEK Radek, KAMÍNEK František, KEJVAL Radovan, KEMLER Filip, KREJZL Martin, LICHNOVSKÝ Jakub, MALÝ Tomáš, MOLATA Jan, SRNEČEK Martin, ŠENKYŘÍK Ondřej, ŠKOBRTAL Marek, ŠNAJDR Patrik, VOJÁČEK Tomáš, ŽVÁČEK Tomáš

Obor studia: TESAŘ

ČEPELÁK Filip, DERKA Jakub, GOŠ Petr, HUDEC Tomáš, KVASNIČKA Jakub, MOSTECKÝ Pavel, TISOŇ Radek

Obor studia: INSTALATÉR

KUNČAR Libor

Obor studia: KOMINÍK

KOUTNÝ Zdeněk, SKLENKA Ján, ZATLOUKAL Aleš

Obor studia: STROJNÍ MECHANIK

URBAN Vojtěch

Obor studia: TESAŘ

CORITAR Jan, DAVYDOV Jakub, HAVEL Michal, CHODIL Radek, LUDROVSKÝ Jozef, TEREZÍN Radovan, ZGYUGOVÁ Michaela

Obor studia: ZEDNÍK

ČERNÝ Petr, KOUTNÝ Lubomír, VALKÓ Ivan

Obor studia: INSTALATÉR

ČERNOCH Pavel, ČERVINKA David, FINSTERLE Jiří, HERCÍK Marek, HORÁK Patrik, KOUŘIL Lukáš, KRUML Tadeáš, LANG Tomáš, MAJDA František, METELKA Martin, MIKULKA Lubomír, MINISTR Martin, MITREGA David, MURÍN Ladislav, NAVRÁTIL Daniel, PAVČO Michal, PEVNER Tomáš, POKORNÝ Petr, PREJZA David, SOLDÁN Jan, ŠTEVANKA Radek, TISOŇ Aleš, VRÁNA Roman, VRŠNÍK Michal, ZACHRDLA Filip, ZAVADIL Ondřej

Obor studia: KAROSÁŘ

DIVOKA Michal, DOSOUDIL Tomáš, FRANK Marek, FREBORT Petr, GATĚK Jakub, HAMY Radek, HANUŠ Jan, HIRNER Pavel, HORNÝ Jan, HRUDIČKA Jaroslav, JANČÍK Jakub, KISS Petr, MALEC David, MÁNEK Jakub, NOVÁK Martin, OPLUŠTIL Robert, PFEIFER Lukáš, PLUHÁČEK Miroslav, SPURNÝ Lukáš, STAROSTKA Dominik, ŠÍŠA Dalibor, TALANDA Lukáš, ZLÁMAL Jakub, Obor studia: KOMINÍK

JACHAN David, KOPEČNÝ Filip, KOPKA Adam, KUBIZNA Lukáš, KUNC Filip, NESVADBA Marek, PROVAZ Miroslav, ŠEBÁK Viktor, ŠTĚRBA Václav

Obor studia: ZEDNÍK-ZAMĚŘENÍ OBKLADAČ

BÍZA Petr, CRHA Michal, HRADIL David, PELÍŠEK Marek, SVOZIL Robert

Obor studia: ZEDNÍK

HLAVÁČ Michal, HOŠÁK Jakub, PALÁSEK Vojtěch, ŠTĚPÁNÍK Jakub

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ MOTOROVÝCH VOZIDEL

BLAHA Patrik, BUČKO Jan, DODEK Julius, DRÁPAL Petr, FLESAR Petr, FREI Martin, HRUBAN David, KLÍMKOVÁ Romana, KOŽURKO Matěj, KRÁL Karel, KRATOCHVIL Zbyněk, LAKOMÝ Miroslav, MAJER Vojtěch, MÍŠELNICKÝ Matěj, ONDERKA Patrik, PARZYK Tomáš, PŘIDAL Daniel, SELECKÝ Lukáš, SMĚTÁK Michal, SMIČKA Jan, SVOBODA Tomáš, ŠEVČÍK Michael, ŠKODA Denis, ŠUBA Radek, VYDOMUS Lukáš, ZELENÝ Dominik

Obor studia: STROJNÍ MECHANIK

BLAŤÁK Martin, DOSTÁL Daniel, KOUKAL Dominik, NAJMON Filip, NEORAL Dominik, NIKL Tomáš, ORSÁG Filip, PREČAN Adam, ROKOŠ David, SLÁDEK David, VETEŠNÍK Jan, VŠETIČKA Lukáš, ZEMČÁK Jakub

Obor studia: TRUHLÁŘ

BARTONĚK Ondřej, CICKO Marek, FOREJT Michal, GLOGAR Tomáš, HEJDUK Radovan, JUŘÍČEK Bohumír, KARÁSEK Lukáš, KUČERA Michal, LAKOMÝ Dominik, POKORNÝ Jan, SEIDL Matěj, VENSKÝ Filip, ZEZULKA Lukáš

Obor studia s maturitou: MECHANIK INSTALATÉRSKÝCH A ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ

CENKER Jan, DRÍMAJ Tomáš, GLATTER Michal, HOMOLA Jan, HRABICA Jiří, JANEČEK Michal, KRCHŇÁK Jan, KUBEŠA Filip, KUČERA Libor, MALÍK Jakub, MARGECÍN Tomáš, MORONG Matěj, NOVOTNÝ Dominik, ODSTRČIL Jaromír, PAPICA Josef, PRAIZLER Martin, PŘIKRYL František, RICHTER David, SEDLÁŘ Martin, ZAMAZAL Marek

Obor studia s maturitou: OBCHODNÍK

BOBEK Tomáš, GRMOLENSKÝ Daniel, HOPP Ondřej, HUMPAL Martin, JANKŮ Kateřina, KALIŠ Michal, KOLLÁROVÁ Dora, KUBÁLÍKOVÁ Nikola, KUNZ Karel, MIČULOVÁ Vladimíra, MIKUŠOVÁ Štěpánka, SKOKÁNKOVÁ Lucie, SKŘIPCOVÁ Lenka, SKUTKA Kristián, ŠTÁBLOVÁ Veronika, ŠTĚPÁNKOVÁ Jana, UHŘÍKOVÁ Jana, VELÍŠEK Marek, VODÁKOVÁ Kateřina, ZDAŘIL Jan

Absolventi školy v roce 2016

Obor studia s maturitou: NÁBYTKÁŘSKÁ A DŘEVAŘSKÁ VÝROBA

ČERNOUŠEK Zdeněk, ŠVÉCAR Rostislav, VARGA Jakub

Obor studia s maturitou: PROVOZNÍ TECHNIKA

AMBROZ Ladislav, DOLEJŠ Michael, GROFEK František, KLUKA Michal, KRČEK Michal, MURZOV Tymur, MUSIL Ondřej, POSPÍŠIL Jakub, ŠIŠKA Vilém

Obor studia s maturitou: STAVEBNÍ PROVOZ

BAROŠ Dominik, DOSTÁL Radek, FIALA Miroslav, FILIPÍK Radek, HOSTÁŠEK Jan, JAROLÍMEK Louis, JURÁSEK Jakub, KREUTZ Daniel, ODSTRČIL Tomáš, PELÍŠEK Daniel, RŮŽIČKA Dominik, ŠULAVA Ondřej, VALD Jakub, VAŠICA Patrik

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

ADAMEC Šimon, BAHULÍK Martin, BARTOŠ David, BÁTĚK Petr, DOMIN Michal, DOSTÁL Jaroslav, HEŘMANOVSKÝ Vít, HRADIL Lukáš, CHRASTINA Lukáš, CHUDADA Jiří, KONEČNÝ Jiří, KOZÁK Robert, SERYN František, SCHÄFER Patrik, ŠIŠKA Ondřej, ŠPIČÁK Petr, ŠPONER Martin, ŠTEFÍK Daniel, ZEMAN Jaroslav

Obor studia: TESAŘ

HERŽY Vojtěch, KORYTAR Josef, KUSÝ Patrik, MACHARÁČEK Martin, MALÁK Tomáš, SMÉKAL Pavel, SROVNAL Tomáš

Obor studia: INSTALATÉR

BIDMON Jiří

Obor studia: KOMINÍK

BÁRTA Martin, GURÍN Pavel, MACHŮ Miloslav, POLÁŠEK Tomáš, ŠTOPPL Zdeněk

Obor studia: INSTALATÉR

ANTAL Patrik, BÁBEK Jindřich, ČANÍK Matěj, DÍBALA Jiří, DITTRICH Michal, DOČKAL Dominik, DOLEŽEL Roman, FRYŠ Viktor, HOMOLA Jakub, MALÚŠ Radovan, MAREK Petr, MIHALEC Dominik, NEPLECH Jaroslav, PAVELKA Zdeněk, POUČ František, SLANČÍK Dominik, SPURNÝ Alexandr, SVOBODA Tomáš, ŠATALIN Patrik, ŠČÍPA Vojtěch, ŠKEŘÍK Stanislav, ŠTÁBL Jan, ŠULC Marek, VÁŇA Petr, ZATLOUKAL Jan

Obor studia: INSTALATÉR

CENKER Jan, GLATTER Michal, HOMOLA Jan, JANEČEK Michal, MARGECÍN Tomáš, PAPICA Josef, PŘIKRYL František, RICHTER David, ZAMAZAL Marek

Obor studia: TRUHLÁŘ

DOKOUPIL Jaroslav, HAMERNÍKOVÁ Nikol, JARMAR Jaroslav, MASARYK Jakub, MICHNA Karel, SCHULMEISTER Albert, SUCHOMEL Vojtěch, SURAN Petr, ŠIMEK František, TOMAN Jiří, TREGLER Nicolas, VESELSKÝ Patrik

Obor studia: KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE VE STAVEBNICTVÍ

BALÁŽ Lukáš, LÁTAL Ondřej, ŠARKÖZI Patrik, ŠOFR Roman, ŠOFR Pavel, TRNEČKA Martin, VLACH Daniel

Obor studia: KOMINÍK

BRABLÍK Filip, CRHA Martin, GALOVSKÝ Marek, HRADÍLEK Jakob, JEHLÁŘ Michal, KAPITÁN Petr, KAŠPAR Dominik, KOLÁŘ Jakub, MAČÁK Milan, MATĚJČEK David, MATOUŠEK Jiří, STAVINOHA Petr

Obor studia: ZEDNÍK-ZAMĚŘENÍ OBKLADAČ

HOŠÁK Jakub, LINEK Josef, MAREČEK René, ROHÁČ Jan, ŠMOLC Jakub

Obor studia: ZEDNÍK

BOROVIČKA René, KOČÍŘ Jan, KUČERA Michal

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ MOTOROVÝCH VOZIDEL

BASLER Petr, BRODACKÝ Michal, BRŠLICA Dominik, COUFAL Martin, ČERVINKA Jan, DOHNÁLEK František, FABISZ Lukáš, HOFFMANN Filip, LANGER Jiří, MATOUŠEK Štěpán, MATULA David, NÁTR David, NGUYEN Patrik, POLÁK Petr, POSPÍŠIL Vít, REVENCO Daniel, RYŠAVÝ Dominik, SCHÄFER Martin, SRBA Petr, ŠEBELA Patrik, TOMEK Matěj, TVRDÝ Martin, UHLÍK Jiří, VAJDÍK Daniel, VETEŠNÍK Marek, VOLLMAN David

Obor studia: KAROSÁŘ

ABESKA Michal, BEIER Jan, DARDA Martin, DOLEŽEL Michal, FALTÝNEK Rudolf, HOLČÁK Martin, KOVAŘÍK Petr, LAKOMÝ Martin, ONDRUŠKA Patrik, POSPÍŠIL Josef, SÁZEL Roman

Obor studia: STROJNÍ MECHANIK

BARTL Tomáš, BENDA Jiří, BERÁNEK Martin, JANČÍK Michal, KASPAR Jiří, KRMELA Václav, POLIČKA Michal, PROCHÁZKA Tomáš, SKŘIPSKÝ Jindřich, SOJKA David, ŠMÍD Jakub

Obor studia: MECHANIK INSTALATÉRSKÝCH A ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ

BOSCATO Marco, CORITAR Patrik, ČERNOCKÝ David, DITTRICH Pavel, GARGULÁK Pavel, GARZINA Roman, HAJDUK David, HES Martin, JAHODA David, JANČARA Radek, KVAPIL Pavel, LAKOMÝ Lukáš, LEITGEB Dominik, MINISTR Tomáš, NESVADBA David, OSLANEC Robert, PETR Jan, PÍREK Pavel, ROMANOVSKÝ Petr, STANĚK Michal, UVÍRA Petr, VORÁČ Zdeněk

Absolventi školy v roce 2017

Obor studia s maturitou: PROVOZNÍ TECHNIKA

FREI Martin, HRUBAN David, KLÍMKOVÁ Romana, KNÁPEK Jiří, KRÁL Karel, NEVRLÝ Martin, NIKL Tomáš, PLACHÝ Martin, PREČAN Adam, ROKOŠ David, SLÁDEK David, SMĚTÁK Michal, SMIČKA Jan, STUCHLÍKOVÁ Eva, ŠÍŠA Dalibor, ZEMČÁK Jakub.

Obor studia s maturitou: STAVEBNÍ PROVOZ

BARTONĚK Martin, BÍZA Petr, GOŠ Petr, HRADIL David, JACHAN David, KLIMEŠ Zdeněk, KOPEČNÝ Filip, KUNC Filip, KVASNIČKA Jakub, LANG Tomáš, PEVNER Tomáš, SVOZIL Robert, VRÁNA Roman, ZEDNÍČEK Lukáš.

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

AUFFAHRT Martin, BESHIER EL TAYEB Marco, DOSTÁL Roman, KRÁL Šimon, MACÁK Petr, MALHOCKÝ František, MRTVÝ Libor, PACEK Jozef, PETRIŠČE Daniel, PIŠTA Jiří, POSPÍŠIL Radim, ROKYTA Lukáš, SHULIM Illia, SMÉKAL Jiří, ŠNOBL Miroslav, ŠŤASTNÝ František, VYBÍHAL Filip, ZAVADIL David, ZLÁMAL Antonín.

Obor studia: KOMINÍK

HOLUB Tomáš, KUPČÍKOVÁ Romana, MÍČA Radim, MONDEK Zdeněk, ŠUBA Vojtěch, VÁCHA Martin, ZAKOPAL Karel, ZETOCHA Roman.

Obor studia: ZEDNÍK

KLVAŇA Libor

Obor studia: INSTALATÉR

BRANČÍK Vladimír, BRUNCLÍK Radek, BUČEK Jonáš, CICKO Denis, CORITAR Patrik, ČANECKÝ David, ČERNOCKÝ David, DITTRICH Pavel, FUCHS Jaroslav, GARZINA Roman, HAJDUK David, HES Martin, HUDEC Jiří, JAHODA Petr, KOŘÍNEK Ondřej, LEITGEB Dominik, LEŠNOF Filip, NOVOTNÝ Jan, PETR Jan, PÍREK Pavel, POSPÍŠIL Vít, RICHTR Václav, ROMANOVSKÝ Petr, STANĚK Michal, ŠMÍDA Adam, ŠVÉDÍK Petr, VONDROUŠ Dominik, ZEDNÍČEK David

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ MOTOROVÝCH

DOUPAL Rostislav, ESLER Matyáš, HORÁK Radovan, JAHN František, JANIŠ Filip, KUMŠTA Tomáš, MACHAČ Jiří, MIKULENKA René, OBZINA Marek, PEŘINA Miroslav, PLHÁK Přemysl, POKORNÝ Zdeněk, RÝPAR David, ŠIRŮČEK Adam, ŠŤASTNÝ Filip, VAGNER Tomáš, ZGYUGA Jakub, ZVĚŘ Lukáš.

Obor studia: KAROSÁŘ

BAĎURA Jakub, DUBA Marek, FRANK Michael, JIŘÍK Miroslav, KOHOUT Ondřej, NESVADBA Marek, ŠERTLER Jan, ŠVESTKA Lukáš.

Obor studia: STROJNÍ MECHANIK

BURĎÁK David, CRHA Štěpán, DRÁBEK Jan, KOVÁCS Jakub, MERKA Martin, NAVRÁTIL Kevin, NOVOTNÝ Ondřej, PLUHÁČEK Patrik, SOLAŘÍK Marek, VACULÍKOVÁ Hana, ZATLOUKAL Václav, ZEIDLER Jakub.

Obor studia: KOMINÍK

CHUDA Tomáš, KOVÁŘ Michal, LEHKÝ Petr, NAVRÁTIL Pavel, ŠNAJDR Petr, URMINSKÁ Victoria, VOLEK Jan, ZATLOUKAL Ondřej, ŽALÁK Michal.

Obor studia: ZEDNÍK-ZAMĚŘENÍ OBKLADAČ

KLABAČKA Martin, KRISTEK Martin, KRUML Tadeáš, ONDERKA Marek, PAVEL Roman, SZÁRAZ Filip, TECHET Tomáš, ULMON Ondřej.

Obor studia: TRUHLÁŘ

ALEXA Kamil, BÍLEK Václav, DOČKAL David, GAJDOŠ Radim, JANOŠEK René, KAPITÁNOVÁ Kateřina, SEDLÁŘ Vojtěch, VÉROSTA Jakub, ZAPLETAL Tomáš.

Obor studia: ZEDNICKÉ PRÁCE

BÍLÝ Viktor, ČONKA Vladimír, DAŇHEL Marek, KRPATA Radim, KUBA Filip, KULHÁNEK Martin, LÁHNER Milan, MATULA Pavel, RICHTER David, ROSENBERG Zdeněk, VAVREK Štefan.

Obor studia s maturitou: MECHANIK INSTALATÉRSKÝCH A ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ

BOBÁK Michal, ČUNDERLE Jakub, DOČKAL Petr, DOSTÁL David, DOSTÁL Kryštof, GLATTER Michal, HOMOLA Jan, HŘIVNA Martin, KOLOVRÁTNÍK Jindřich, MAREK Dominik, MARGECÍN Tomáš, MARTÍNEK Jonáš, MUZIKANT Radim, NEPLECH Marek, PALÁSEK Milan, PILMAJER Ladislav, PROKOP Filip, SAVICKÝ Aleš, SMÉKAL Roman, SOMOL Jakub, ŠŮSTEK Metoděj, ZAPLETAL Bruno, ZAPLETAL Vladimír.

Absolventi školy v roce 2018

Obor studia s maturitou: PROVOZNÍ TECHNIKA

DOLEŽEL Michal, DOST Michal, HANUŠ Jan, JANČÍK Michal, KONEČNÝ Marek, LINDVAI Martin, LITAUSZKI Jakub, MATULA David, NEPOŽITEK Pavel, ONDRUŠKA Patrik, POLÁK Petr, PROCHÁZKA Tomáš, RUSKÝ Patrik, SPÁČIL Jiří, ŠAFÁŘ Jakub, ŠOBR Michal, TOMKO Adam.

Obor studia s maturitou: NÁBYTKÁŘSKÁ A DŘEVAŘSKÁ VÝROBA

DOKOUPIL Jaroslav, JARMAR Jaroslav, KVÍČALA Zdeněk, LAKOMÝ Dominik, MICHNA Karel, TOMAN Jiří.

Obor studia s maturitou: STAVEBNÍ PROVOZ

ČERNÝ David, DITTRICH Michal, DOLEŽEL Roman, HERŽY Vojtěch, JANOTA Vítězslav, KUČERA Michal, MADER Jakub, MALÁK Tomáš, MATĚJÍČEK Jan, MIHALEC Dominik, PAVELKA Zdeněk, SCHAFFER Zbyněk, SLANČÍK Dominik, ŠMOLC Jakub, VELIKOVSKÝ Michal.

Obor studia: KOMINÍK

PĚNČÍK Martin, SZNAPKA David, VILIMEC Adam.

Obor studia: TESAŘ

MOLNÁR Jan.

Obor studia: TRUHLÁŘ

MATĚJKA Josef, RUDOLF Jiří.

Obor studia: INSTALATÉR

BERG Dalibor, BOREK Jiří, BZIRSKÝ Lukáš, GRYGAR Daniel, HABÁŇ Lukáš, KALÁB Daniel, KRÁLOVIČ Martin, NEORAL Dominik, PACÁČEK Dominik, PALÁSEK Milan, PENC Martin, PROTIVÁNEK Matěj, SKLÁDAL Filip, SMÉKAL Roman, TRČKA Miroslav, ZÁHORA Tomáš.

Obor studia: KAROSÁŘ

ANDERLE Jiří, DIVJAK Daniel, DOSTÁL Daniel, FARKAŠ Ladislav, HOFFMANN Filip, JANALÍK Jan, KRÁSA Jaromír, LINHART Jiří, MALENEK Lukáš, NAKLÁDAL Zdeněk, OLÁH Jiří, RYŠAVÝ Dominik, SKÁCEL Jiří, ŠAFAŘÍK Pavel, ŠOUSTAL Sebastian.

Obor studia: KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE VE STAVEBNICTVÍ

BOHATÝ Tomáš, DORAZIL Patrik, KUBÍČEK Jindřich, MAREK Jan, MYŠÁK Dominik, SKÝBA Martin, SMEJKAL Matěj, VOJÁČEK Tomáš, ZBOŽÍNEK Michal.

Obor studia: AUTOELEKTRIKÁŘ

BERGER Christian, DOLEŽEL Erik, GROFEK František, KOUTNÝ Jakub, KROPÁČ Jan, NÁDVORNÍK Jakub, REVENCO Adrian, REVENCO Daniel, ŘEZNÍČEK Marek, SROVNAL Martin, ZAVADIL Tomáš, ŽÁDNÍK Ondřej, Obor studia: KOMINÍK, BRAUN Libor, BROSKEVIČ Jaroslav, DODEK Julius, HRABAL Petr, UŘINOVSKÝ Michal, VALÁŠEK Květoslav.

Obor studia: ZEDNÍK-ZAMĚŘENÍ OBKLADAČ

PASSINGER Dominik, ŠARAY Robert, Obor studia: ZEDNÍK, DAVID Petr, HRADIL Jaroslav, KORYTAR Matěj, KOŠŤÁLEK Richard, SVOZIL Aleš, VALOUCH Tomáš.

Obor studia: MECHANIK OPRAVÁŘ MOTOROVÝCH VOZIDEL

ADLER Lukáš, BIDOVSKÝ Aleš, BRHEL Petr, COUFAL Filip, DOHNAL Michal, DOMIN Daniel, FALTÝNEK Lukáš, FIALA Miloslav, HEGR David, JIRÁNEK Martin, KRÁL Martin, LÁTAL Radek, OSTRAVSKÝ Michal, PÁNEK Jaroslav, POSPÍŠIL Josef, PRAVEC Drahomír, ŘEHÁK Jan, ŠKRABAL Jakub, ŠPONER Martin, VALCHÁŘ Viktor, VAŠUT Jakub, VÍTOVSKÝ Roman, ZIEGLER Jakub.

Obor studia: STROJNÍ MECHANIK

AUJESKÝ Vít, ČEGAN Rostislav, FRANC Michal, GOLBINEC Roman, HEJL Tadeáš, HEMALA Michal, HERMAN Max, HRŮZEK Tomáš, KROPÁČ Daniel, KVAPIL Jan, NOVOTNÝ Radek, TUREK Dominik, ZAVADIL Filip.

Obor studia: TESAŘ

BŘEZINA Marek, FORÝTEK Michal, HENSL Lukáš, MLČŮCH Alexandr.

Obor studia: TRUHLÁŘ

AULEHLA Jakub, CRHÁK Michal, DVOŘÁK David, HAVLÍČEK Vojtěch, JEŘÁBKOVÁ Šárka, KAŠPÁREK Richard, KOCOUREK Petr, KRÁLÍK Ondřej, MACEÁŠIK Jan, MAZAL Jan, NAVARA Vladimír, TAKÁČ Jan, TISOŇ Aleš.

Obor studia s maturitou: MECHANIK INSTALATÉRSKÝCH A ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ

DUŠEK Marcel, FUKS Martin, HORÁK Miroslav, HOŠÁK Patrik, LEPŠA David, MACHALA Dominik, MAJER Jan, NĚMČIC Robert, OBRANSKÝ Pavel, ODSTRČIL Martin, PAVELKA Aleš, POHLÍDAL František, ŠPAČEK Dominik, ŠTREIT Marek, UHER Robin, UNCAJTIK Miroslav, URBAN Tobias, VEČEŘA Vít, VOJTAŠEK Marek, ZEMČÁK Dominik.