Odborný výcvik

Klumpler Karel, Bc. zástupce ředitele pro odborný výcvik 585 724 206 klumplerk@ssprool.cz
Látalová Eva sekretářka OV 585 724 229 latalovae@ssprool.cz
Svozilová Liběna učitel OV – obchodník 585 724 275 svoziloval@ssprool.cz
Štábl Petr vedoucí učitel OV truhlářů, auto. a stroj.  oborů 585 724 274 stablp@ssprool.cz
Prucek Pavel Mgr. učitel OV – svářečská škola 585 724 243 prucekp@ssprool.cz
Bittner Karel učitel OV – svářečská škola 585 724 234 bittnerk@ssprool.cz
Čuřík Emil učitel OV – autoškola 585 724 248 curike@ssprool.cz
Skotnica Bohumil učitel OV – autoškola 585 724 248 skotnicab@ssprool.cz
Pečinka Pavel ml. učitel OV – zámečník 585 724 263 pecinkapa@ssprool.cz
Nedvěd Lubomír učitel OV – automechanik 585 724 246 nedvedl@ssprool.cz
Hampl Jiří učitel OV – autoelektrikář 585 724 268 hamplj@ssprool.cz
Ječmínek Miroslav učitel OV – karosář 585 724 210 jecminekm@ssprool.cz
Klíč Dušan učitel OV – karosář 585 724 233 klicd@ssprool.cz
Holíček Tomáš učitel OV – automechanik, zámečník 585 724 232 holicekt@ssprool.cz
Komínek Jan učitel OV – autoelektrikář 585 724 236 kominekj@ssprool.cz
Vyhlídal Václav učitel OV – automechanik 585 724 266 vyhlidalv@ssprool.cz
Komínek Vladislav učitel OV – automechanik, autoelektrikář 585 724 145 kominekv@ssprool.cz
Zsemberi Pavel Bc. učitel OV – automechanik 585 724 292 zsemberip@ssprool.cz
Pleva Miloslav učitel OV – truhlář 585 724 280 plevam@ssprool.cz
Řehulka Pavel učitel OV – truhlář 585 724 280 rehulkap@ssprool.cz
Krejčiřík Pavel, Mgr. vedoucí učitel OV stavebních a MIEZ oborů 585 724 237 krejcirikp@ssprool.cz
Kupka Jiří, Ing. učitel OV – mech. inst. a elektortech. zařízení 585 724 312 kupkaj@ssprool.cz
Hodina Pavel učitel OV – mech. inst. a elektortech. zařízení 585 724 312 hodinap@ssprool.cz
Koutný Zdeněk učitel OV – zedník 585 724 227 koutnyz@ssprool.cz
Motal Jiří Mgr. učitel OV – kominík 585 724 296 motalj@ssprool.cz
Pečinka Pavel učitel OV – zedník 585 724 227 pecinkap@ssprool.cz
Mádr Jaroslav učitel OV – tesař 585 724 281 madrj@ssprool.cz
Coritar Jan učitel OV – klempířské práce, tesař 585 724 284 coritarj@ssprool.cz
Doležel Aleš učitel OV – mech. inst. a elektortech. zařízení 585 724 293 dolezela@ssprool.cz
Stuška Leoš učitel OV – instalatér 585 724 247 stuskal@ssprool.cz
Schindler Jan učitel OV – klempířské práce 585 724 294 schindlerj@ssprool.cz
Velfel Aleš učitel OV – instalatér 585 724 232 velfela@ssprool.cz
Zbirovský Jaromír učitel OV – mech. inst. a elektortech. zařízení 585 724 240 zbirovskyj@ssprool.cz
Růžičková Lenka vedoucí útvaru technické přípravy 585 724 208 ruzickoval@ssprool.cz
Vavroš Pavel skladník a řidič zásobování 585 724 244 vavrosp@ssprool.cz