Odborný výcvik

Klumpler Karel, Bc. zástupce ředitele pro odborný výcvik 585 724 206 klumplerk@ssprool.cz
Látalová Eva sekretářka OV 585 724 229 latalovae@ssprool.cz
Bubníková Hana pedagogický koordinátor externí praxe 585 724 275 bubnikovah@ssprool.cz
Štábl Petr vedoucí učitel OV automobilních a stroj.  oborů 585 724 274 stablp@ssprool.cz
Prucek Pavel Mgr. učitel OV – svářečská škola 585 724 243 prucekp@ssprool.cz
Bittner Karel učitel OV – svářečská škola 585 724 234 bittnerk@ssprool.cz
Čuřík Emil učitel OV – autoškola 585 724 248 curike@ssprool.cz
Brezík Milan učitel OV – autoškola 585 724 248 brezikm@ssprool.cz
Pečinka Pavel ml. učitel OV – zámečník 585 724 263 pecinkapa@ssprool.cz
Nedvěd Lubomír učitel OV – automechanik 585 724 246 nedvedl@ssprool.cz
Hampl Jiří učitel OV – autoelektrikář 585 724 268 hamplj@ssprool.cz
Ječmínek Miroslav učitel OV – karosář 585 724 210
585 724 233
jecminekm@ssprool.cz
Holíček Tomáš učitel OV – automechanik, zámečník 585 724 232 holicekt@ssprool.cz
Komínek Jan učitel OV – autoelektrikář 585 724 236 kominekj@ssprool.cz
Vyhlídal Václav učitel OV – automechanik 585 724 266 vyhlidalv@ssprool.cz
Komínek Vladislav učitel OV – automechanik, autoelektrikář 585 724 145
585 724 210
kominekv@ssprool.cz
Pleva Miloslav učitel OV – truhlář 585 724 280
585 724 285
plevam@ssprool.cz
Řehulka Pavel učitel OV – truhlář 585 724 280
585 724 285
rehulkap@ssprool.cz
Schwanzer Miroslav vedoucí učitel OV stavebních, dřevařských, KP a MIEZ 585 724 239 krejcirikp@ssprool.cz
Hodina Pavel učitel OV – mech. inst. a elektortech. zařízení 585 724 312 hodinap@ssprool.cz
Koutný Zdeněk učitel OV – zedník 585 724 227
585 724 229
koutnyz@ssprool.cz
Motal Jiří Mgr. učitel OV – kominík 585 724 227
585 724 229
motalj@ssprool.cz
Pečinka Pavel st. učitel OV – zedník 585 724 227
585 724 229
pecinkap@ssprool.cz
Mádr Jaroslav učitel OV – tesař 585 724 281 madrj@ssprool.cz
Coritar Jan učitel OV – klempířské práce, tesař 585 724 284 coritarj@ssprool.cz
Doležel Aleš učitel OV – mech. inst. a elektortech. zařízení 585 724 293
585 724 214
dolezela@ssprool.cz
Stuška Leoš učitel OV – instalatér 585 724 249 stuskal@ssprool.cz
Velfel Aleš učitel OV – instalatér 585 724 247
585 724 297
velfela@ssprool.cz
Zbirovský Jaromír učitel OV – mech. inst. a elektortech. zařízení 585 724 240 zbirovskyj@ssprool.cz
Růžičková Lenka vedoucí útvaru technické přípravy 585 724 208 ruzickoval@ssprool.cz
Vavroš Pavel skladník a řidič zásobování 585 724 244 vavrosp@ssprool.cz