Suplování:   Úterý 18.6.2019 (Lichý týden)

datum výpisu: 20.6.2019 (5:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1AIN

   

ŠK

ŠK

           

1ZF

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

     

2SPN

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

   

3AIN

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

3MO

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

3SKA

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

     

3KZT

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

   

3TR

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

   

4OME

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bernatská Pavla

-

-

-

..

Pr

-

..

-

   

Brka Martin

     

-

..

..

Dk

Bu

   

Dosoudilová Irena

Bm

-

So

-

Kc

..

-

   

Dostál Zdeněk

-

Še

Bm

-

Pap

-

   

Drexlerová Dagmar

-

Hd

Hd

..

-

..

-

Mk

   

Holotíková Lada

-

Chl

-

-

..

-

Chl

Pr

   

Jašková Gabriela

-

-

..

Bu

..

Dk

Dk

-

   

Koval Artur

-

-

..

-

..

..

..

-

   

Malovaná Magda

-

-

Pr

Chl

-

-

-

-

   

Šenk Zdeněk

-

..

Pz

-

-

Dl

Va

..

   

Ševčíková Barbora

   

-

-

           

Zatloukalová Daniela

-

Kc

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bešina Štefan

0.hod

odpadá

TMO

2SPN (O2)

 

maturity

 

4.hod

supl. (Dz)

A

1AIN (O1)

(208)

 

Brka Martin

0.hod

supl. (Ds)

TV

1OME (Dív)+

(MTe)

 
 

1.hod

odpadá

AJ

4OME (O2)+

 

maturity

 

2.hod

supl. (Dz)

A

2MO

(205)

 

Budinová Markéta

2.hod

odpadá

AJ

2SPN (A1)

 

maturity

 

3.hod

spojeno (Ja)

AJ

1TRT (A1)

(212)

 
 

7.hod

spojeno (Bm)

AJ

1AIN (A1)

(222)

 

Čuřík Emil

8.hod

odpadá

ŘMV

3AIN (O1)

 

závěrečné zkoušky

 

9.hod

odpadá

ŘMV

3AIN (O1)

 

závěrečné zkoušky

Dokoupilová Ivana

2.hod

odpadá

AJ

2SPN (A2)

 

maturity

 

3.hod

odpadá

KJA

2SPN (CV1)

 

maturity

 

5.hod

supl. (Ja)

AJ

1OME (A2)

(205)

 
 

6.hod

spojeno (Bm)

AJ

2MO (A1)

(205)

 
 

6.hod

supl. (Ja)

AJ

2MO (A2)

(205)

 

Drasalová Alena

1.hod

odpadá

EK

3TR+

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

spojeno (Sd)

T

1SN (O2)

(424)

 

Fojtík Zbyšek

1.hod

odpadá

MECH

2SPN (O2)

 

maturity

Hájek Josef

2.hod

odpadá

TV

3TR

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

supl. (Dz)

OD

2MO

(210)

 
 

7.hod

odpadá

TV

4OME (Chl)

 

maturity

Hodina Pavel

1.hod

supl. (Dr)

ITE

2OME (O1)

(416)

 
 

2.hod

supl. (Dr)

ITE

2OME (O1)

(416)

 
 

3.hod

odpadá

ETE

4OME (O2)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

REZ

4OME (O2)

 

maturity

Chládek Jan

1.hod

supl. (Ho)

MAT

1AIN (O2)

(304)

 
 

3.hod

supl. (Ma)

T

1KZO (O1)+

(304)

 
 

4.hod

odpadá

OK

3KZT (O1)+

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

supl. (Ho)

ITE

1OME (O1)

(407)

 
 

7.hod

odpadá

MAT

3KZT (O2)+

 

závěrečné zkoušky

Jurečka Aleš

0.hod

odpadá

ZSM

2SPN (O1)

 

maturity

 

1.hod

odpadá

ZSM

2SPN (O1)

 

maturity

Kubínová Jana

6.hod

odpadá

ON

3KZT (1sk)+

 

závěrečné zkoušky

Kulková Helena

3.hod

odpadá

3KZT (O3)+

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

2SPN (O3)+

 

maturity

Kuncová Blanka

1.hod

supl. (Za)

M

2MO

(205)

 
 

2.hod

odpadá

M

4OME (O2)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

CVM

2SPN (CV2)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

CVM

4OME (CV2)

 

maturity

 

5.hod

supl. (Ds)

CH

2OME (O1)

(416)

 

Marek Vladimír

3.hod

odpadá

IKT

3SKA (O2)+

 

závěrečné zkoušky

 

7.hod

supl. (Dr)

T

1TRT (O2)+

(2.32)

 

Motal Jiří

6.hod

odpadá

OV

1ZF (OV2)

 

závěrečné zkoušky

Papoušková Olga

3.hod

odpadá

1AIN (O2)+

 

školení

 

6.hod

supl. (Dz)

ITE

3OME (O1)+

(310)

 

Pazdera Petr

2.hod

supl. (Ma)

T

1KZO (O1)+

(308)

 
 

4.hod

supl. (Be)

ON

1TRT (O1)+

(212)

 
 

6.hod

odpadá

TK

3AIN (O2)

 

závěrečné zkoušky

 

7.hod

supl. (Ho)

MAT

1KZO (O2)+

(308)

 

Polcer Jaroslav

2.hod

spojeno (Sd)

K

1SN (O2)

(410)

 
 

5.hod

odpadá

IVK

3AIN (O2)

 

závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

PL

3AIN (O2)

 

závěrečné zkoušky

Sládeček Jiří

2.hod

odpadá

M

1AIN (O2)+

 

školení

 

4.hod

odpadá

M

3SKA (O2)+

 

závěrečné zkoušky

Souček Ondřej

2.hod

supl. (Ds)

CH

1TRT (O1)+

(212)

 

Studená Nataša

1.hod

odpadá

EK

3KZT (1sk)+

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

supl. (Ds)

TV

3OME (Dív)

(MTe)

 
 

5.hod

odpadá

EK

2SPN (O3)+

 

maturity

Ševčík Karel

1.hod

supl. (Dz)

A

1AIN (O1)

(317)

 
 

2.hod

odpadá

TD

3SKA (O2)+

 

závěrečné zkoušky

Vaněk Karel

2.hod

odpadá

VY

3AIN (O2)

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

spojeno (Sd)

T

1SN (O2)

(410)

 

Vyhlídal Václav

0.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)

 

závěrečné zkoušky

Zatloukalová Daniela

5.hod

odpadá

IKT

3KZT (O3)+

 

závěrečné zkoušky

Změny v rozvrzích tříd:

1AIN

1.hod

A

O1

(317)

supluje

Ševčík Karel

(Dz)

 

1.hod

MAT

O2

(304)

supluje

Chládek Jan

(Ho)

 

4.hod

A

O1

(208)

supluje

Bešina Štefan

(Dz)

 

7.hod

AJ

A1

(222)

spojí

Budinová Markéta

(Bm)

1KZO

2.hod

T

O2

(308)

supluje

Pazdera Petr

(Ma)

 

2.hod

T

O1

(308)

supluje

Pazdera Petr

(Ma)

 

3.hod

T

O2

(304)

supluje

Chládek Jan

(Ma)

 

3.hod

T

O1

(304)

supluje

Chládek Jan

(Ma)

 

7.hod

MAT

O1

(308)

supluje

Pazdera Petr

(Ho)

 

7.hod

MAT

O2

(308)

supluje

Pazdera Petr

(Ho)

1OME

0.hod

TV

Dív

(MTe)

supluje

Brka Martin

(Ds)

 

5.hod

AJ

A2

(205)

supluje

Dokoupilová Ivana

(Ja)

 

6.hod

ITE

O1

(407)

supluje

Chládek Jan

(Ho)

1SN

2.hod

K

O2

(410)

spojí

Polcer Jaroslav

(Sd)

 

5.hod

T

O2

(424)

spojí

Drasalová Alena

(Sd)

 

6.hod

T

O2

(410)

spojí

Vaněk Karel

(Sd)

1TRT

2.hod

CH

O2

(212)

supluje

Souček Ondřej

(Ds)

 

2.hod

CH

O1

(212)

supluje

Souček Ondřej

(Ds)

 

3.hod

AJ

A1

(212)

spojí

Budinová Markéta

(Ja)

 

4.hod

ON

O2

(212)

supluje

Pazdera Petr

(Be)

 

4.hod

ON

O1

(212)

supluje

Pazdera Petr

(Be)

 

7.hod

T

O1

(2.32)

supluje

Marek Vladimír

(Dr)

 

7.hod

T

O2

(2.32)

supluje

Marek Vladimír

(Dr)

2MO

1.hod

M

 

(205)

supluje

Kuncová Blanka

(Za)

 

2.hod

A

 

(205)

supluje

Brka Martin

(Dz)

 

5.hod

OD

 

(210)

supluje

Hájek Josef

(Dz)

 

6.hod

AJ

A1

(205)

spojí

Dokoupilová Ivana

(Bm)

 

6.hod

AJ

A2

(205)

supluje

Dokoupilová Ivana

(Ja)

2OME

1.hod

ITE

O1

(416)

supluje

Hodina Pavel

(Dr)

 

2.hod

ITE

O1

(416)

supluje

Hodina Pavel

(Dr)

 

5.hod

CH

O1

(416)

supluje

Kuncová Blanka

(Ds)

3OME

4.hod

TV

Dív

(MTe)

supluje

Studená Nataša

(Ds)

 

6.hod

ITE

O1

(310)

supluje

Papoušková Olga

(Dz)

Pedagogický dohled u třídy:

1AIN, 2., 3. hod - Ševčíková Barbora

 

 

Suplování:   Středa 19.6.2019 (Lichý týden)

datum výpisu: 20.6.2019 (5:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1KZO

 

ŠK

ŠK

             

1ZF

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

ZZ

   

2SPN

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

   

3AIN

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

   

3MO

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

3SKA

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

 

ZZ

ZZ

3KZT

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

   

3TR

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

   

4OME

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bernatská Pavla

 

..

Bm

             

Dostál Zdeněk

-

-

So

Ho

-

-

   

Fojtík Zbyšek

-

-

..

..

..

-

Sd

-

   

Hájek Josef

-

-

-

..

Mk

-

..

..

   

Koval Artur

-

Jo

Va

..

-

-

..

   

Kuncová Blanka

-

..

..

-

..

..

-

-

   

Ševčík Karel

-

-

..

..

-

Dk

-

Ho

   

Ševčíková Barbora

 

-

-

             

Zatloukalová Daniela

-

..

Sc

-

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bešina Štefan

0.hod

supl. (Dz)

A

2MO

(208)

 
 

1.hod

supl. (Dz)

A

2MO

(208)

 
 

2.hod

odpadá

T

3SKA (O2)

 

závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

T

3SKA (O2)

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

SKV

3SKA (O2)

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

SZ

2SPN (O2)

 

maturity

Brka Martin

2.hod

supl. (Be)

ZSV

1PT

(220)

 
 

3.hod

odpadá

AJ

3AIN (O2)+

 

závěrečné zkoušky

Čuřík Emil

8.hod

odpadá

ŘMV

3SKA (O2)

 

závěrečné zkoušky

 

9.hod

odpadá

ŘMV

3SKA (O2)

 

závěrečné zkoušky

Dokoupilová Ivana

5.hod

supl. (Še)

TD

1PT

(420)

 
 

6.hod

odpadá

AJ

3SKA (O2)+

 

závěrečné zkoušky

Drasalová Alena

5.hod

odpadá

EK

3TR+

 

závěrečné zkoušky

Drexlerová Dagmar

6.hod

odpadá

T

3TR

 

závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

T

3TR

 

závěrečné zkoušky

Hodina Pavel

3.hod

odpadá

AT

4OME (O2)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ETE

4OME (O2)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

REZ

4OME (O2)

 

maturity

Holotíková Lada

4.hod

odpadá

T

3KZT (O1)

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

spojeno (Dz)

A

1AIN (O1)

(308)

 
 

7.hod

supl. (Še)

T

1PT

(308)

 

Chládek Jan

4.hod

odpadá

SU

3KZT (O2)

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

MAT

3KZT (O2)+

 

závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

SU

3KZT (O2)

 

závěrečné zkoušky

Jašková Gabriela

1.hod

odpadá

AJ

3TR

 

závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

AJ

3KZT (O3)+

 

závěrečné zkoušky

John Zdeněk

2.hod

spojeno (Ko)

ZE

1AIN (O1)

(313)

 
 

7.hod

odpadá

TV

1ZF+

 

závěrečné zkoušky

Kubínová Jana

4.hod

odpadá

RJ

4OME (O1)

 

maturity

Kulková Helena

1.hod

odpadá

1KZO (O2)+

 

školení

 

2.hod

odpadá

3AIN (O2)+

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

2SPN (O3)+

 

maturity

Malovaná Magda

1.hod

odpadá

SP

2SPN (O1)

 

maturity

Marek Vladimír

4.hod

supl. (Há)

TV

1AIN (TV1)

(2.32)

 
 

5.hod

odpadá

IKT

4OME (O2)

 

maturity

Papoušková Olga

7.hod

odpadá

PN

4OME (O1)

 

maturity

Pazdera Petr

6.hod

odpadá

TK

4OME (O2)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

T

3KZT (O3)

 

závěrečné zkoušky

Polcer Jaroslav

3.hod

odpadá

VS

2SPN (O1)

 

maturity

 

4.hod

odpadá

IVK

3AIN (O2)

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

T

2SPN (O1)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

IVK

3AIN (O2)

 

závěrečné zkoušky

Skácalová Drahomíra

2.hod

supl. (Za)

M

2MO

(205)

 
 

5.hod

odpadá

IKT

4OME (O1)

 

maturity

Sládeček Jiří

1.hod

odpadá

M

3SKA (O2)+

 

závěrečné zkoušky

Souček Ondřej

2.hod

odpadá

F

1KZO (O2)+

 

školení

 

4.hod

supl. (Dz)

OD

2MO

(205)

 
 

6.hod

odpadá

VO

2SPN (O3)

 

maturity

Studená Nataša

1.hod

spojeno (Ko)

STR

1OME (O2)

(425)

 
 

3.hod

odpadá

EKM

4OME (O1)

 

maturity

 

5.hod

odpadá

EK

3KZT (1sk)+

 

závěrečné zkoušky

Šenk Zdeněk

3.hod

odpadá

OK

3TR

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OK

3TR

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

supl. (Fo)

TM

1PT

(319)

 

Vaněk Karel

2.hod

odpadá

KC

2SPN (O1)

 

maturity

 

3.hod

spojeno (Ko)

ZE

1AIN (O1)

(304)

 
 

4.hod

odpadá

OK

3KZT (O3)

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OK

3KZT (O3)

 

závěrečné zkoušky

Vyhlídal Václav

0.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

Změny v rozvrzích tříd:

1AIN

2.hod

ZE

O1

(313)

spojí

John Zdeněk

(Ko)

 

3.hod

ZE

O1

(304)

spojí

Vaněk Karel

(Ko)

 

4.hod

TV

TV1

(2.32)

supluje

Marek Vladimír

(Há)

 

5.hod

A

O1

(308)

spojí

Holotíková Lada

(Dz)

1OME

1.hod

STR

O2

(425)

spojí

Studená Nataša

(Ko)

1PT

2.hod

ZSV

 

(220)

supluje

Brka Martin

(Be)

 

5.hod

TD

 

(420)

supluje

Dokoupilová Ivana

(Še)

 

6.hod

TM

 

(319)

supluje

Šenk Zdeněk

(Fo)

 

7.hod

T

 

(308)

supluje

Holotíková Lada

(Še)

2MO

0.hod

A

 

(208)

supluje

Bešina Štefan

(Dz)

 

1.hod

A

 

(208)

supluje

Bešina Štefan

(Dz)

 

2.hod

M

 

(205)

supluje

Skácalová Drahomíra

(Za)

 

4.hod

OD

 

(205)

supluje

Souček Ondřej

(Dz)

Pedagogický dohled u třídy:

1KZO, 1., 2. hod - Bernatská Pavla, Ševčíková Barbora

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.6.2019 (Lichý týden)

datum výpisu: 20.6.2019 (5:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1AIN

 

SD

SD

SD

SD

SD

SD

SD

   

1KZO

 

SD

SD

SD

SD

SD

SD

     

1OME

SV

SD

SD

SD

SD

SD

SD

SD

   

1PT

SV

SD

SD

SD

SD

SD

SD

     

1SN

 

SD

SD

SD

SD

SD

SD

     

1TRT

 

SD

SD

SD

SD

SD

SD

SD

   

1ZF

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

     

2MO

SV

SD

SD

SD

SD

SD

SD

     

2OME

SV

                 

2SPN

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

   

3AIN

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

3OME

 

SD

SD

SD

SD

SD

SD

SD

   

3MO

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

3SKA

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

   

3KZT

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

   

3TR

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

     

4OME

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bešina Štefan

-

..

-

..

-

..

..

-

   

Budinová Markéta

 

..

..

..

-

..

..

-

   

Dokoupilová Ivana

 

..

-

..

-

..

..

     

Fojtík Zbyšek

     

..

..

..

-

..

   

Holotíková Lada

 

..

-

..

..

..

..

-

   

Kuncová Blanka

-

..

-

..

..

..

-

-

   

Malovaná Magda

 

..

..

-

..

..

..

     

Papoušková Olga

   

..

..

..

-

       

Polcer Jaroslav

..

-

..

..

..

-

..

-

   

Skácalová Drahomíra

 

..

..

..

..

-

-

-

   

Studená Nataša

 

-

..

..

..

-

..

..

   

Ševčík Karel

 

-

..

..

-

-

..

     

Vaněk Karel

-

-

..

..

..

..

-

..

   

Zatloukalová Daniela

 

..

..

-

-

-

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bernatská Pavla

3.hod

odpadá

3TR

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

EK

3AIN (O2)+

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

ZSV

1SN (O2)+

 

sportovní den

 

6.hod

odpadá

EK

3OME (O2)

 

sportovní den

Brka Martin

1.hod

odpadá

AJ

2MO (A1)

 

sportovní den

 

4.hod

odpadá

AJ

4OME (O2)+

 

maturity

 

5.hod

odpadá

AJ

3AIN (O2)+

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

AJ

1SN (A2)+

 

sportovní den

Čuřík Emil

8.hod

odpadá

ŘMV

3AIN (O1)

 

závěrečné zkoušky

 

9.hod

odpadá

ŘMV

3AIN (O1)

 

závěrečné zkoušky

Dosoudilová Irena

1.hod

odpadá

CH

1KZO (O2)+

 

sportovní den

 

3.hod

odpadá

CH

1OME (O2)

 

sportovní den

 

4.hod

odpadá

CH

1AIN (O2)+

 

sportovní den

 

5.hod

odpadá

TV

3OME (Dív)

 

sportovní den

 

7.hod

odpadá

TV

4OME (Dív)+

 

maturity

Dostál Zdeněk

0.hod

odpadá

OD

2MO

 

studijní volno

 

2.hod

odpadá

OD

3AIN (O1)

 

závěrečné zkoušky

Drasalová Alena

1.hod

odpadá

EK

1SN (O2)

 

sportovní den

 

2.hod

odpadá

EK

3TR+

 

závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

AP

1OME (O1)

 

sportovní den

 

5.hod

odpadá

4OME (O1)

 

maturity

Fojtík Zbyšek

1.hod

odpadá

T

3SKA (O1)

 

závěrečné zkoušky

Hájek Josef

3.hod

odpadá

TV

2MO (TV1)

 

sportovní den

 

4.hod

odpadá

TV

1SN (TV1)

 

sportovní den

 

6.hod

odpadá

TV

3SKA (O2)+

 

závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

TV

4OME (Chl)

 

maturity

Hodina Pavel

5.hod

odpadá

ETE

4OME (O2)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

REZ

4OME (O2)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

ETE

3OME (O2)

 

sportovní den

Chládek Jan

3.hod

odpadá

SU

3KZT (O2)

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

SŽP

2SPN (O1)

 

maturity

 

5.hod

odpadá

OK

3KZT (O1)+

 

závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

TK

1AIN (O2)

 

sportovní den

Jašková Gabriela

1.hod

odpadá

AJ

2MO (A2)

 

sportovní den

 

2.hod

odpadá

AJ

1OME (A2)

 

sportovní den

 

4.hod

odpadá

AJ

3TR

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

AJ

1TRT (A1)

 

sportovní den

 

6.hod

odpadá

AJ

3KZT (O3)+

 

závěrečné zkoušky

John Zdeněk

0.hod

odpadá

TV

1OME (Chl)

 

studijní volno

 

1.hod

odpadá

TV

1PT

 

sportovní den

 

3.hod

odpadá

TV

2MO (TV2)

 

sportovní den

 

4.hod

odpadá

TV

1SN (TV2)

 

sportovní den

 

5.hod

odpadá

TV

3OME (Chl)

 

sportovní den

Koval Artur

2.hod

odpadá

ZE

1AIN (O1)

 

sportovní den

 

4.hod

odpadá

ET

2MO

 

sportovní den

 

5.hod

odpadá

ZE

1AIN (O1)

 

sportovní den

 

6.hod

odpadá

EPŘ

3AIN (O1)

 

závěrečné zkoušky

Kubínová Jana

4.hod

odpadá

ON

1KZO (O2)+

 

sportovní den

 

5.hod

odpadá

D

1OME (O2)+

 

sportovní den

 

6.hod

odpadá

E

1AIN (O2)+

 

sportovní den

Kulková Helena

0.hod

odpadá

1PT

 

studijní volno

 

2.hod

odpadá

2SPN (O3)+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

1KZO (O2)+

 

sportovní den

 

5.hod

odpadá

2MO

 

sportovní den

Mádr Jaroslav

6.hod

odpadá

OV

1ZF (OV3B)

 

závěrečné zkoušky

Marek Vladimír

3.hod

odpadá

IKT

3AIN (O1)+

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

IKT

2MO (IKT2)

 

sportovní den

Motal Jiří

6.hod

odpadá

OV

1ZF (OV2)

 

závěrečné zkoušky

Papoušková Olga

1.hod

odpadá

4OME (O2)+

 

maturity

 

6.hod

odpadá

1TRT (O2)+

 

sportovní den

Pazdera Petr

1.hod

odpadá

IVK

1OME (O2)

 

sportovní den

 

3.hod

odpadá

MAT

1TRT (O1)+

 

sportovní den

 

5.hod

odpadá

T

3KZT (O3)

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

TK

3AIN (O2)

 

závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

G

2SPN (O1)

 

maturity

Sládeček Jiří

1.hod

odpadá

M

1AIN (O2)+

 

sportovní den

 

2.hod

odpadá

M

1TRT (O1)+

 

sportovní den

 

4.hod

odpadá

OK

1TRT (O1)+

 

sportovní den

 

7.hod

odpadá

VZ

1TRT (O1)

 

sportovní den

Souček Ondřej

1.hod

odpadá

F

1TRT (O1)+

 

sportovní den

 

4.hod

odpadá

VO

2SPN (O3)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

ETE

1OME (O2cv)

 

sportovní den

 

7.hod

odpadá

VO

2SPN (O3)

 

maturity

Sugraňes Soňa

2.hod

odpadá

AJ

1KZO (O2)+

 

sportovní den

Šenk Zdeněk

1.hod

odpadá

MAT

3TR

 

závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

K

1SN (O2)

 

sportovní den

 

5.hod

odpadá

T

2SPN (O3)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

OK

3TR

 

závěrečné zkoušky

Ševčík Karel

7.hod

odpadá

UP

2SPN (O2)

 

maturity

Vyhlídal Václav

0.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)

 

závěrečné zkoušky

Zatloukalová Daniela

7.hod

odpadá

IKT

3KZT (O3)+

 

závěrečné zkoušky

Pedagogický dohled u třídy:

1AIN, 1.- 7. hod - Holotíková Lada

1KZO, 1.- 6. hod - Malovaná Magda

1OME, 1.- 7. hod - Studená Nataša

1PT, 1.- 6. hod - Ševčík Karel

1SN, 1.- 6. hod - Dokoupilová Ivana

1TRT, 1.- 7. hod - Budinová Markéta

2MO, 1.- 6. hod - Zatloukalová Daniela

3OME, 1.- 7. hod - Skácalová Drahomíra

 

 

Suplování:   Pátek 21.6.2019 (Lichý týden)

datum výpisu: 20.6.2019 (5:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1ZF

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

     

2SPN

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

     

3AIN

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

     

3MO

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

3SKA

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

     

3KZT

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

   

3TR

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

     

4OME

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bešina Štefan

-

Še

..

-

..

..

..

-

   

Dostál Zdeněk

Dk

Ko

-

Be

-

-

-

-

   

Hájek Josef

-

..

Pr

-

..

..

..

-

   

Holotíková Lada

-

Ds

-

-

..

..

..

-

   

Kuncová Blanka

..

-

..

..

-

..

-

   

Malovaná Magda

Pr

Pr

-

So

-

..

-

..

   

Papoušková Olga

     

-

Be

Bm

-

-

   

Polcer Jaroslav

-

Sd

..

..

-

..

Sl

-

   

Skácalová Drahomíra

Be

-

Sl

..

-

-

-

   

Vaněk Karel

-

..

..

-

Hd

..

Bm

-

   

Zatloukalová Daniela

-

-

Dl

-

..

-

Mk

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bernatská Pavla

0.hod

supl. (Sc)

IKT

3OME (O1)

(217)

 
 

3.hod

supl. (Dz)

OD

2MO

(205)

 
 

4.hod

supl. (Pap)

3OME (O2)+

(414)

 
 

5.hod

odpadá

EK

3AIN (O2)+

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

ON

3AIN (O2)+

 

závěrečné zkoušky

Brka Martin

0.hod

odpadá

AJ

3AIN (O2)+

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

supl. (Pap)

1SN (O2)+

(410)

 
 

6.hod

supl. (Va)

VY

1AIN (O2)

(304)

 

Dokoupilová Ivana

0.hod

supl. (Dz)

A

2MO

(205)

 
 

3.hod

odpadá

KJA

2SPN (CV1)

 

maturity

Dosoudilová Irena

1.hod

supl. (Ho)

MAT

1AIN (O2)

(222)

 

Drasalová Alena

2.hod

supl. (Za)

IKT

1AIN (IKT1)

(116a)

 
 

5.hod

odpadá

4OME (O1)

 

maturity

Fojtík Zbyšek

4.hod

odpadá

SZ

3SKA (O1)

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

T

3SKA (O1)

 

závěrečné zkoušky

Hodina Pavel

1.hod

odpadá

AT

4OME (O2)

 

maturity

 

4.hod

supl. (Va)

VV

1OME (O2)

(407)

 

John Zdeněk

1.hod

odpadá

TV

2SPN (TV2)

 

maturity

Koval Artur

1.hod

supl. (Dz)

A

1AIN (O1)

(313)

 
 

2.hod

odpadá

EN

3AIN (O1)

 

závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

EPŘ

3AIN (O1)

 

závěrečné zkoušky

Kubínová Jana

1.hod

odpadá

ON

3KZT (1sk)+

 

závěrečné zkoušky

Kulková Helena

3.hod

odpadá

3KZT (O3)+

 

závěrečné zkoušky

Mádr Jaroslav

6.hod

odpadá

OV

1ZF (OV3B)

 

závěrečné zkoušky

Marek Vladimír

3.hod

odpadá

IKT

3SKA (O2)+

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

IKT

3TR

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

spojeno (Za)

IKT

1TRT (IKT1)

(2.32)

 

Motal Jiří

6.hod

odpadá

OV

1ZF (OV2)

 

závěrečné zkoušky

Papoušková Olga

2.hod

odpadá

4OME (O2)+

 

maturity

Pazdera Petr

0.hod

supl. (Ma)

IKT

3OME (O2)

(2.32)

 
 

1.hod

supl. (Ma)

IKT

3OME (O2)

(2.32)

 
 

2.hod

supl. (Há)

TV

1TRT (TV1)

(319)

 
 

5.hod

odpadá

T

3KZT (O3)

 

závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

T

3KZT (O3)

 

závěrečné zkoušky

Sládeček Jiří

2.hod

supl. (Sc)

M

3OME (O2)+

(414)

 
 

5.hod

odpadá

M

3SKA (O2)+

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

spojeno (Pz)

T

1SN (O1)

(425)

 

Souček Ondřej

3.hod

spojeno (Ma)

VO

1SN (O1)

(220)

 
 

6.hod

odpadá

VO

2SPN (O3)

 

maturity

Studená Nataša

1.hod

supl. (Kc)

M

1OME (O2)+

(407)

 
 

2.hod

odpadá

EK

3KZT (1sk)+

 

závěrečné zkoušky

 

3.hod

supl. (Sc)

M

3OME (O2)+

(414)

 

Šenk Zdeněk

1.hod

spojeno (Pz)

SU

1SN (O1)

(319)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

3TR

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

K

2SPN (O3)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

OK

3TR

 

závěrečné zkoušky

Ševčík Karel

1.hod

supl. (Bš)

SZ

1PT

(317)

 
 

2.hod

odpadá

T

2SPN (O2)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

T

2SPN (O2)

 

maturity

Vyhlídal Václav

0.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)+

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OV

1ZF (OV1)

 

závěrečné zkoušky

Změny v rozvrzích tříd:

1AIN

1.hod

A

O1

(313)

supluje

Koval Artur

(Dz)

 

1.hod

MAT

O2

(222)

supluje

Dosoudilová Irena

(Ho)

 

2.hod

IKT

IKT1

(116a)

supluje

Drasalová Alena

(Za)

 

6.hod

VY

O2

(304)

supluje

Brka Martin

(Va)

1OME

1.hod

M

O1

(407)

supluje

Studená Nataša

(Kc)

 

1.hod

M

O2

(407)

supluje

Studená Nataša

(Kc)

 

4.hod

VV

O2

(407)

supluje

Hodina Pavel

(Va)

1PT

1.hod

SZ

 

(317)

supluje

Ševčík Karel

(Bš)

1SN

1.hod

SU

O1

(319)

spojí

Šenk Zdeněk

(Pz)

 

3.hod

VO

O1

(220)

spojí

Souček Ondřej

(Ma)

 

5.hod

O1

(410)

supluje

Brka Martin

(Pap)

 

5.hod

O2

(410)

supluje

Brka Martin

(Pap)

 

6.hod

T

O1

(425)

spojí

Sládeček Jiří

(Pz)

1TRT

2.hod

TV

TV1

(319)

supluje

Pazdera Petr

(Há)

 

6.hod

IKT

IKT1

(2.32)

spojí

Marek Vladimír

(Za)

2MO

0.hod

A

 

(205)

supluje

Dokoupilová Ivana

(Dz)

 

3.hod

OD

 

(205)

supluje

Bernatská Pavla

(Dz)

3OME

0.hod

IKT

O1

(217)

supluje

Bernatská Pavla

(Sc)

 

0.hod

IKT

O2

(2.32)

supluje

Pazdera Petr

(Ma)

 

1.hod

IKT

O2

(2.32)

supluje

Pazdera Petr

(Ma)

 

2.hod

M

O1

(414)

supluje

Sládeček Jiří

(Sc)

 

2.hod

M

O2

(414)

supluje

Sládeček Jiří

(Sc)

 

3.hod

M

O1

(414)

supluje

Studená Nataša

(Sc)

 

3.hod

M

O2

(414)

supluje

Studená Nataša

(Sc)

 

4.hod

O1

(414)

supluje

Bernatská Pavla

(Pap)

 

4.hod

O2

(414)

supluje

Bernatská Pavla

(Pap)

 

Zpracováno v systému Bakaláři